Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

OYY SANKİ BÜYÜMÜŞTE KÜÇÜLMÜŞ :k06: OĞUZUMM YERİM BEN SENİ YA MAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar:

BNCE HAFİF SANA DA BENZİO AYTEN KARIŞIK HERALDE :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 10 Ağustos , 2011, 09:52:37
NUR HOŞGOLDİN CANIM.  :love9: :love9:
MAŞALLAH NE KADAR UZUN BİR TATİL YAPTIN. :D
NASIL GEÇTİ TATİLİN.ASEL BÜYÜMÜŞ KOCAMAN OLMUŞ  :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAHIM ESİRGESİN ÇOK TATLI OLMUŞ   :nazar: :nazar:

HOSBULLDUM AYSEN'CİM EVET BU SENE ACISINI CIKARDIMM TATILIN  SAOLASINN CANIM HEM KENDISI HEMDE PROBLEMLERI BUYUDU ASELIN :D

GÜLTANEM BIRTANEM BIDAHAKI SEFERE INSALLAHHH EKLERIM :D

MASALLAH OGUZA ALLAH HAYIRLI ÖMURLER VERSIN   :nazar:

banu_fth

Ayteeeeeeeenn ........ yüzü çok oturmuş yaa.. çoğu bebek onun kadarken nereye baktığını bilmiyor adam trip atmış yaa  :k06: .. poz vermiş .. küçük adam  :love9: :love9: maşşallah .. kız dudaklar aynı sen çene sen .. nesini benzetemedin .. çok dadlumuşşşşşşşşşş

oyyyyyyyy..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allaha emanet olun  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yorgun savaşçı ..  :k06:  :nazar: :nazar:

elif35

maşşallah koca adam gibi bakmış yaa şuna bak erkek olmuş da tripli tripli bakıyor  :ehi: :ehi: Rabbim kötü gününü göstermesin inşallah  :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy maşallah kuzuma sarı pisi seni
nasılda manalı bakıyor pamuk şeker  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
aytenim Allah uzun ömür versin canım çok tatlı paşamız
  :love9: :love9: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

aytiiiii maşallah paşamaya çok tatlı nazar değmesin oğuzuma silersin sana benziyo ama  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

FeHi

MaşALLAH Aytenim çok tatlı Allah bağışlasın Annesine,Babasına :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallahh canım yaaaa  :nazar: :nazar: allah nazarlardan saklasın sağlıklı ömür versin inşallah oğuz paşaya.oğuzhanla aynı gidiyolardı her şeylerinde fekaattt doğum kiloları ve tipleri benzememiş senin ki sarı benim ki kapkara  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Demet_dk

AYTEN BANADA SENİ ANIMSATTI BABASINI HATIRLAYAMADIM1KERE GÖRMÜŞTÜM AMA

ÇATIK KAŞLAR MANALI BAKIŞLAR SENDEN ALINMIŞ  :laughing7:

ÇOKŞEKER  :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

Asele :nazar:
Oğuza :nazar:
Rabbim sizi ailenize bağışlasın bıcırıklar ;D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayten ben göremedim yahuuuuu....allah anali babali büyütsün insallah..bu arada almanyaya gitdin mi doguma yoksa ???

doğangüneş

maşallah barekallah cnm senin kuzunada.. tüm kötülüklerden şerlerden emin kılsın rabbim :amin: :amin:
ve bi alman bebeği daha  :k06: :k06:  ne oluyor size kıslar sarı sarı doğurmşsunuz maşallah sübhanallah  :love9: :love9:

doğangüneş

oyyy kurban olurum bu pozuza ayrı güzelmiş  :love9: kızımı size verebilir miyim  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol teyzesi,inşallah senin kuzularınıda korusun rabbim
ben esmerim ama genlerde var canım teyzeler kuzenler ve babası sarı paşamın

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Ağustos , 2011, 12:21:47
oyyy kurban olurum bu pozuza ayrı güzelmiş  :love9: kızımı size verebilir miyim  :ehi: :ehi: :ehi:
oğlumun talibi çokta başı bağlı teyzesi
aybükeyle dünür oldum ben asyamı alacam :muzz: