Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

elif35

AyNi

amanda çirkin yağmur buradaymış  :k06: :k06: burnunu kırıştırmanı yerim seniiiin  :love7: :love7: :love7: maşallah kuzuğua...

Balböceği

Masallah yagmur'a ne kadar buyumuss  :nazar: :nazar: :nazar:

cok guzel bi kiz olacak  ;)

elif35

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 15 Temmuz , 2011, 13:04:19
Masallah yagmur'a ne kadar buyumuss  :nazar: :nazar: :nazar:

cok guzel bi kiz olacak  ;)

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:  büyüdü vallaha ne ara büyüdü bu kadar bilmiyorum  :dontknow:

elif35

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 15 Temmuz , 2011, 13:02:43
amanda çirkin yağmur buradaymış  :k06: :k06: burnunu kırıştırmanı yerim seniiiin  :love7: :love7: :love7: maşallah kuzuğua...

saol ayşe tayzesi  :flowers:

<<AyBüKe>>

Maşallah Yağmur'a annesi pek tatlııı   :nazar: :nazar: :nazar:    Denizide sevmiş galiba  :k06: :k06:

**Gül**

Maasallah Yagmura nasil guzel buyumus  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allahim esirgesin cok tatli olmus maasallah. Annesi bizim yerimize de bir iki oper herhalde  :D
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyyyy maşallahhhhhhh yaa aybüke çok şekerr maşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

oy gurban oluyum yaradana  :nazar:

masallah subhanallah  :nazar: :nazar: :nazar: cok tatli ya saclarina bittim  :k06:

aybuke ellerinden op benim icin  :binkybaby:

**Gül**

Oyyy maasallah   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
O bantin sacinda eskisin emi guzel kiz    :aferin: :aferin: :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

<<AyBüKe>>

Çok teşekkür ederim  Nur'cum  :opucuk:

Eda'cım  :opucuk:

Gül'cüm  :opucuk:     Allah hepimizin evlatlarına sağlık versin  :amin: 

elif35

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 16 Temmuz , 2011, 13:16:56
   Maşallah Yağmur'a annesi pek tatlııı   :nazar: :nazar: :nazar:    Denizide sevmiş galiba  :k06: :k06:

saol canım  :flowers:  evet çok sevdi vallaha çıkartınca ağlıyordu ben korktuğumdan çıkarttım hemen ilk defa denize girişi etkilenmesin dedim

bu arada senin kız da çok tatlı maşşalah o lila rengi takıma bayıldım özellikle de bantına  :k06:

Aytii

maşallah Aybüke yaaa ne çabuk geçmiş zaman  :nazar: kızın çok tatlı olmuş maşallah subhanallah ona  :nazar: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah gelinime allah nazarlardan saklasın aybükecim
çok büyümüş datlum

derbeder

aysecik masaAllah minnos kizina  :nazar:
ay minicikti bu yaa nasil toparliyorlar bebekler dimi masaAllah 40.000 kere  :nazar:

bebekleri gordukce istahim aciliyor, o ayaklarinin tadina birazda biz bakalimmmm  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!