29 Nisan , 2024, 09:12:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

gülşah yaa ne tatlı olmuş bu çocuklar maşallahh çok şekerler yaa bakışlara bak hele :nazar: :k06:
tubali maallah oğluna seninkide yakışıklıoacak aaa  :nazar:
ayşe ceyhun tosuncuk olmuş maşallah ne tatlı ms gibi kokla yerime :nazar:
ebrum canım gözleri çok güzel betüşün maşallah nasılda koca kız olmuş çok güzel kıyafetleride pek tatlıymış yirim onu ben :nazar:

dilengisk

maşallah ceyhun pasamızın nanakları tombik tombik olmus yerim ben onuuuuuu

esra26

slm canlar bende geldim buraya benim Çağan paşamda bugün 39 günlük oldu yarın 40. günümüz kırk uçurmaya gitcez ananaeye  :k06: :k06: :k06: anam bundan sonra bol bol gezicez inşallah s

dilengisk

ya ne cabuk gecio zaman kırkbir kere maşallah çağan paşaya :nazar: :nazar: :nazar:

AyNi

maşallah ebru kızın çooook tatlııı  :love7: :love7: :love7:  :nazar: :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

betuse ve ceyhuna masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ceyhunada betülede masallah betül ne tatlı olmus ebrucum yaa masallah cok cıcıııı

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hepsine masallah 1000KEREMASALLAH

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hepsine maşallah kuzularınızın  :nazar:

bu da benim süt kuzum  :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
gülşahhh bebegın çok guzelll allah bagışlasın :amin: :amin: ne kadar masum oyyy yavrum benım kokla benım içimde  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ebrucum maşallah pamuğuna koca kız oldu artık annesi ne güzel de giydirirmiş  :nazar: :nazar: :nazar:

Ayşenurum Ceyhun paşa da büyüyor masumluğuna kurban olurum süt kokulumun  :nazar: :nazar: :nazar:

Gülşahcım tospa kuzucuna maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: Pembiş pembiş yesin teyzesi  :love9:

Allahım hepimizin bebeklerine sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağolun canlarım. 10 günlük olduk accık kilo aldı kızım.
burda büyük görünüyo ama daha üzerine tam olan hiç bişeyi yok.
zar zor 2700 gr oldu bugün  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bellı oluyor canım  :nazar: :nazar: ınsallah canım zaman gectıkçe toparlanır  :amin: :amin: hele o mınık ellerı yokmu  :nazar: :nazar:  gelde benı ye dıyor çok davetkar duruyor  :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülşahcım , sakın endişe etme Rüzgar da 2540 gr dı doğduğunda 2300 e kadar düşmüştü ama ilk ay toparladı kuzum nasıl olduğunu anlamadan ilk ay 1500 kg almıştı bile  :k06: O yüzden hiç telaşlanma seni çok iyi anlayabiliyorum emin ol aldığım hiçbir şey üzerine olmuyordu şapkalar yüzünü kapıyordu da anneannem makine çekiyordu küçültmek için  :k06: Ama şimdi maşallah yaşıtlarıyla aynı eksiğimiz gediğimiz yok  :nazar: Senin prenseste serpilip kilo alacak annesi sen onu kocaman sevmeye devam et  :love9: :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 16 Ocak , 2011, 16:36:08
Gülşahcım , sakın endişe etme Rüzgar da 2540 gr dı doğduğunda 2300 e kadar düşmüştü ama ilk ay toparladı kuzum nasıl olduğunu anlamadan ilk ay 1500 kg almıştı bile  :k06: O yüzden hiç telaşlanma seni çok iyi anlayabiliyorum emin ol aldığım hiçbir şey üzerine olmuyordu şapkalar yüzünü kapıyordu da anneannem makine çekiyordu küçültmek için  :k06: Ama şimdi maşallah yaşıtlarıyla aynı eksiğimiz gediğimiz yok  :nazar: Senin prenseste serpilip kilo alacak annesi sen onu kocaman sevmeye devam et  :love9: :love9:
sağol cnm annem bi yelek ördü son hafta.koyu mavi bi yelek.
anne ben o rengi giydirmem örme falan dedim.
ama okadar küçük örmüşki el bezi gibi  :ehi: :ehi: kızıma tam oluyo. okadak şirin ki  :k06:

Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 16 Ocak , 2011, 16:35:57
bellı oluyor canım  :nazar: :nazar: ınsallah canım zaman gectıkçe toparlanır  :amin: :amin: hele o mınık ellerı yokmu  :nazar: :nazar:  gelde benı ye dıyor çok davetkar duruyor  :ehi: :ehi:

gel sibel teyze ye ellerimi  :k06: