29 Nisan , 2024, 04:59:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

oyhhhhhh maşallah ne tatlı olmuş bu yağmur prenses  :nazar:

elif35

teşekkür ederiz teyzesi evde net yoktu 2 aydır falan dün kurduk dedim yüklüyeyim  :laughing7:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

iyi yapmışsın canım cimcime çok tatlı çıkmış  :nazar:

aramızda fazla yok seninle varmı diş belirtisi filan yağmurda  :icon_scratch:

elif35

eller hep ağzında ağzımızın suyu hiç durmuyor damakları beyazlamış iyice çıkarcak sanırım yakında ben calgel jel kullanıyorum çok memnunum pek ellerini ağzına götürmüyor artık...duru şey yapıyormu yağmurda 1 haftadır var.. çorağlarını çekiyo çekiyo hoopp ağzına sonra çorağlar su gibi günde 3-4 kere çorap değştiriyorum  :caca: :caca:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yok öle çorap falan çekmiyor ağzına herşeyi götürmüyor

bizim bir dişimiz çıktı şimdide sanırım ikinci çıkıyor  :icon_scratch:

elif35

ooyy maşşalah yerim onun dişini ben bakalım bizimki ne zaman çıkıcak ama az kaldı sanırım beliritler çok fazla çünkü  :hello2:

°o.O євяυ O.o°

elifcm bu cmcime çok tatlı olmuş :nazar:

elif35

teşekkür ederiz senin ufaklık da maşşallah kocaman olmuş ne kadar çabuk büyüyorlar değil mi   :love9:

°o.O євяυ O.o°

öle valla cnm çabucak geçio zamn :dontknow: :love9:

AyNi

elif35 maşallah kızın çoook tatlı  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim nazarlardan saklasın... gözleri kirpikleri bitirdi beni  :love9: :love9: :love9:

gülfer

elifcim maşallah çok tatlı bu ya  :nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

shekersheyler ;

Tatlım çoook teşekkür ederiz  :flowers: :love9: :opucuk: Büyüdükçe bir yakışıklı oluyor ki sorma gitsin kızları oğlumdan uzak tutmam gerekecek işimiz var  :ehi:
Alışverişlere gelince, Mothercare,Marks&Spencer,Joker..Bu 3 mağazada koşturma yaşıyorum.Deli gibi indirime giriyorlar ve de çok kullanışlı şık sağlamlar.Yılbaşı hediyelerimizi Marks&Spencer dan aldık çok memnunuz tatlım..

Elif Yağmur prensese kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Dünya tatlısı bunlar yahuuuu  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Pınarım benimmmm güzel arkadaşım çok teşekkür ediyoruz Rüzcümle sana teyzesi  :flowers: :opucuk: Bizimde Duru göz bebeğimiz  :love9: :love9:

Ceyhun paşa asilzade zaten yesin teyzesi onu maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

Havuçcum sağolasın canım benim  :flowers:

shekersheyler

gözdecim çok teşekkür ederiz bilgiler için, senin paşa benim bir numaram inşallah benimki de böyle yakışıklı olur  :amin: biz de başladık yavaş yavaş alışverişe, mothercare deki bütün bodyleri aldım galiba  :k06: sıra diğer mağazalarda o zaman şimdi  :-ooo inşallah Allahım bize de oğluşumun cicileriyle resimlerini burda paylaşmayı nasip eder  :amin: :amin: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: shekersheyler - 04 Ocak , 2011, 08:11:40
gözdecim çok teşekkür ederiz bilgiler için, senin paşa benim bir numaram inşallah benimki de böyle yakışıklı olur  :amin: biz de başladık yavaş yavaş alışverişe, mothercare deki bütün bodyleri aldım galiba  :k06: sıra diğer mağazalarda o zaman şimdi  :-ooo inşallah Allahım bize de oğluşumun cicileriyle resimlerini burda paylaşmayı nasip eder  :amin: :amin: :nazar:

Tatlım benim zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayamayacaksın buna emin ol..Yakışıklıların yakışıklısı olacak hemde paşazadecim benim  :love9:
Oğluşun doğacak , büyüyecek , koklayacaksın cennet kokusunu bol bol ohhhh..
Az kaldı az rahatlıgın tadını çıkar diyyim sana uyuyabildiğin kadar uyu dinlen ve gez  :k06:
Bende hamileliğimin 5. ya da 6. ayında giyim kuşam alışverişlerini bitirmiştim  :ehi: Ama tabii gözüme ne hoş geliyorsa almaya devam ettim  :ehi: Yaz bebeği olduğu için çok mutluydum  :k06: Benetton dan t-shirtler filan almıştım  :k06: Kız arkadaşlarım da spor ayakkabı filan almışlar  :k06:
Yemin ederim her dışarı çıktığımda kendime kepek ekmeği alıyorsam ona muhakkak 10 tane herhangi birşey alıyorum :k06: İçim rahat etmiyor..
Annelik işte.. :love9: :love9: :love9: