28 Nisan , 2024, 00:19:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kız güzeli gibi maşallah sübhanallah  :nazar: validem görse bunun arkasına erkek olur der  :ehi:

Biliyorum canm biliyorum  iste ama gönül bekliyor  :'(

İnşallah 2.cide yan çizmen  :ehi:

kelebegimm

Oyyyy masallah sibelcim cok tatlı ve yakisikliiiii Rabbim nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :nazar:

]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 27 Nisan , 2013, 00:25:04
ay masallah gözlerine vuruldum  :nazar: :nazar: :nazar: :love7: cok karizmatik yakisikli yahuu yandin sen sibelim bu cok can yakar  :ehi:
gulum çok sagol canım herkes oyle dıyo sımdıden kızları gordumu şirinlik yapıyo anasına mı çıktı acep çapkın :ehi:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Nisan , 2013, 00:32:52
Oyyyy masallah sibelcim cok tatlı ve yakisikliiiii Rabbim nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :nazar:
sagolasın aysenurum amin cumlemızın korusun senınkınıde merak edıyorum  varsa bı goreyım paşayı bızlerı o kadar beklettıler :)

kelebegimm

Tmm canım yukleyim hemen ballllll onlar ball :love9: :love9: :love7:

]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

edosum emır zor bı bebektı hakanıma gore ınan herkes bana dua edıyor allah yardım etsın dıye hareketlı uyumayan yaramaz allah canlarına saglık versın benı çok yordu dogruya dogru ıkıncı bebegın senın yaramaz olacak genelde ılkı sessız olanın ıkıncısı yaramaz oluyor o zaman benı anlarsın  :ehi: ıns olmaz yaramaz  :amin: ben çok cektım onun için burayı ıhmal ettım hıc bırınızı unutmadım canlarım  :love9:

doğangüneş

Bir behlul daha yetişiyor  :nazar: :nazar: :laughing7: :laughing7:
Maşallah barekallah mavisime :opucuk:

doğangüneş

Emir icin söylemiştim  :k06:

Aysenurcum seninkni yeni gördüm  :nazar: :nazar:
Tosunum yaaa pamukseker resmen Allahım esirgesin çokk tatlii :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

masallah subhanallah çok tatlı annesı kurban olayım yaradana ne kadarr guzel yaratmiş allah korusun vayyy kerata az beklemedık senı annenle ne dualar ettık ayşenur op benım için   :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: doğangüneş - 27 Nisan , 2013, 00:44:29
Bir behlul daha yetişiyor  :nazar: :nazar: :laughing7: :laughing7:
Maşallah barekallah mavisime :opucuk:
çok sagol ayşecim  :opucuk: emirde opyuyor teyzesını   :opucuk:

muhribe

maşallah sana papatya prenses  :love9:

yazı getirmişsiniz canım renkler cıvıl cıvıl  :hello2:

~ERVA~

Sağol teyzesi :opucuk:evet getirdik yazı şükür ama düzgün çıkıp alışveriş yapmam lazım

muhribe

feda olsun bıdıklara bütün alışveriş  :hello2: :hello2:

kelebegimm

]