29 Nisan , 2024, 00:39:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

burcum

gerçi derin okulda bütün gün buradaki insanları görüyorum hayır o birşey değil personelin hepsi erkek 1 tane yemekçi ablamız var muhasebeciyle aynı odadayım :igrenc: ALLAH muhafaza yarabbim gözlerime bant takar gezerim ya da at gözlüğü :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

ben de 8. hamile kalırsam öhöm öhöm hiç öyle niyetim yok  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

karşı masamda kocişim var ona bakarım hiç olmadı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

muhasebeciye bakma da  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
anam öyle bişey olsa  :-ooo :-ooo :-ooo
enişte seni nasıl imha eder acaba  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay koptummmmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
düşünsene hastanede bebeyi veriyolar kucağına muhasebecinin kopyası  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 06 Kasım , 2012, 15:23:31
duygu aynı sene benziyor aferin kız kendine benzetmişsin :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Bende mesaj yazıyordum acil çıktım

Aynı tıpa tip maşallah nasılda benziyor paşam ya  :nazar: :nazar:

Çok tatlı Allah nazarlardan saklasın, analı babalı büyütmeyi nasip etsin mevlam  :amin:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hayır muhasebeci de ki tip de :igrenc: esmer kıllı falan :ehi: :ehi: :ehi: benim bebelerim sarı saçsız oluyor bi kerem test edildi onaylandı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bu konununda içine ettik ya :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Benim oğlan da bana benziyor mu onu deyin, bana aynı sen diyorlar

Validem kızıyor  :ehi: :ehi:

muhribe

nükü malzeme verme bana  :ehi: :ehi: :ehi: kıl tüy falan sus bence  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bak esprileri içimde tutuyom patlıcam az kaldı  :ehi: :ehi: :ehi:

eda bence hakoş aynı sen  :love9:

Balböceği

Nükü, yazın babam yazın duşun ikinci bebeni sen  :ehi:

Bak betüşle bende varım  :ehi:

burcum

betülüm patla :muzz: :hello2: :muzz: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eda hakan aynı sen gerçi kocanı görmedik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ysmn - 06 Kasım , 2012, 15:49:22
Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 06 Kasım , 2012, 15:46:41
Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 06 Kasım , 2012, 15:35:58
tamam sözümü geri aldım  :y25: :y25:
bi kendinize benzeyen çocuk doğurmayı beceremediniz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
cok haklısın cnm .. bakalım ikinci oğlan olursa .. yada kız farketmez .. ikinciye hamile kalayım hergün aynaya bakcam en az on kez  :ehi: :ehi: :ehi:
aynaya bakmaklada olmuyo ben hamılelıkte cok cırkındım aynalardan kacıyodum ama kızım tam bır kucuk yasemın tavırları ıfadelerı yuruyusu konusması herseyıyle aynı ben
nası yapıonuz onu söleyin ozaman öle yapak  :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

tşk ederiz hepinize teyzeleri  :opucuk: :opucuk:

hamileyken aynaya cok baktım  :laughing7: bana benzicek taaabi :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Kasım , 2012, 12:09:57

buda benim minik paşam  :nazar:
41 kere maaşallah minik baha paşaya  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
duygummm tıpkı sen ya maaşallah  :nazar:  kuzucum ya maaşallah uyuyuşunu seveyim çok tatlı minik bir meleksin sen  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

doğangüneş

ayyy maşallah maşallah Allahım bu ne tatlı bişey böyle  :love9:

:nazar: :nazar: :nazar:

sır çiçeği bittim oğluşuna yaa rabbim tüm kötülüklerden korusun inşallah..hele dudaklar maşallah..

ayy kızım da büyük yoksa size verirdim  :laughing7:

:ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

saol leyla teyzesi melek gibi uyuduguna bakma sen bi snirlensin rtalıgı yıkıyo  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...