27 Nisan , 2024, 18:52:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Saolun kiZlarr aminnn babasinin saadetcim

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aysenurcum masallah cok tatli cikmis efe pasa  :nazar: :love9: hastanede güzel album yapiyolar  :k06: bizimde öle albümüz var  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

maşaallah ayşenur ellerini ayaklarını yedim bitirdim minnak minnak  :hungry: :hungry: :hungry:

melek100lü

:nazar: :nazar: ayşenur maaşallah gerçekten bir an kort postal sandım bende çok tatlı çoook  :opucuk:

rabbim nazarlardan saklasın inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

doruk38

18 Ekim , 2012, 09:40:26 #9244 Son düzenlenme: 22 Ekim , 2012, 15:59:35 doruk38
bu da benim kızım kızlar alıntı olmasın lütfen silicemm

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah bebeğimonline bebeklerine gün gectikçe cogalıyorlar  :love9: :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

KasrıCinan

zehraam yerim ben bu güzeli ALLAHIM nazardan korusun..gel beni ısır diyor.benim için bi kokla bi öp canım benim  :nazar: maşallah subhanallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

_inci_tanem_

MaşaAllah küçük prenses'i ALLAH nazardan korusun :nazar: :nazar: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

:nazar: zehra maaşallah çok tatlı kızın rabbim nazarlardan saklasın  :amin: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

ayşenur onun agzını burnunu yerim ballı kaymağım benimmmm paşaların paşası bunlar yaaa maşallah arkadasımmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:

zehracım fındıgınada masallah çok güzel kız bebişleri farklı oluyor  :love9: :love9: :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

banu_fth

oy zehraa maçallahhhhh .. maşşallah  :nazar: :nazar:
benim kızın yanında minnak kaldı bu prenses .. kız o kurdeleleri ıssırmıyomu çekiştirmiyomu senin bıdık .. benimki olsa onu iş etmişti kendine .. yoluk yoluk yapmıştı .. dişlerini kaşıyodu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Allah bağışlasın cnm yaa .. maşşallah ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Ekim , 2012, 11:27:24
ayşenur onun agzını burnunu yerim ballı kaymağım benimmmm paşaların paşası bunlar yaaa maşallah arkadasımmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:

zehracım fındıgınada masallah çok güzel kız bebişleri farklı oluyor  :love9: :love9: :love9:

Saol canimmm :opucuk: :flowers: zehraaa maşallah kızışmaya coookk tatlı oyyy

]

@Melek Yüzlüm@

bebişler çok tatlı ayşegül oluşuna zehra senin de kızına kocaman :nazar:

xxcansuxx

zehram maşaallah ya ilk kez gördüm kızını çok şeker rabbim size bağışlasın  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

doruk38

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ekim , 2012, 09:54:52
zehraam yerim ben bu güzeli ALLAHIM nazardan korusun..gel beni ısır diyor.benim için bi kokla bi öp canım benim  :nazar: maşallah subhanallah

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: