28 Nisan , 2024, 00:59:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

xxcansuxx

:nazar: :nazar: maşaallah ecreye çok tatlı kuzu :nazar: :nazar: :nazar:
tam yemeklik ya geçen bir fotoso vardı face açar açmaz (koltuğun üzerinde olan) eşim  maşaallah sıpaya dedi şaşırdım yüzüne baktım " kim bu da sıpa diyerek sevdin" dedim bir tek buğleme öyle derde garibime gitti anladım sonra  :k06: :k06: :k06: eee bizim kız değil mi dedi  ne kadar çok benziyor bunlar dedi gülmekten öldüm bizim kızın öyle giyeceği var mı dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 

bende istiyorum stüdyada foto eşim hiç ciddiye almıyor ama yaşında inş. kandıracağım kocişi hatıra kalır  :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

oyyyyy masallahhhh ne tatlii yaaa yerim ben seniiiiiiiiiiii :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

suzannn

GÜZELİM TOMBİK YANAKLIM MAŞALLAH SANA ALLAHIM SANA GÜZEL HAYIRLI MUTLU SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah sübhanallah cnm  :love9: kurban olurum kara gözlerine ben onun oyyyy  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Teşekkür Ederiz Teyzeleri  :love9: :love9: :love9: :opucuk:

banu_fth

ayy nez yerim ben onun çenesinide .. kara kara bakanlarını daaaaa .. oyhhh kuzum beniiiiiiiim ömrüm .. yirim yaa .. çok ballı maşşallah maşşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nezo

Banu Senmisin Gı :icon_scratch:  ;D Ule 4 Ay Yoktum Herkes Nick Değişmiş Tanıyamadım Kimseyi İyimi  :ehi: :ehi:

Sağolasın Canımmmmmmmm Teşekkür Ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

İyimisiniz Napıyonuz Ezgi İyimi Byümüştür Bıdık  :love9: :love9:

esracım

Maşallah çok tatlı kızın Nez...Allah nazarlardan korusun.Sanki fotoğraf makinesini bilmişte poz vermiş

HASRET!M S@N@

masallah cnm ya cok tatlı rabbim nazarlardan saklasın  :nazar: :nazar:

Nezo

Amin Kızlar Sizinde Bebişlerinizin Fotosunu Görmek Nasip Olsun Sağsalim Alın Kucaklarınıza İnşallah  :amin:

ツgöçmen_54 ツ

nez kızına bayıldım maşallah suphanallah ne kadar tatlı öyle  :nazar:
allah nazarlardan saklasın size bağışlasın  :amin:

_inci_tanem_

Nez maşallah yaren çook şeker  zeytin gözlü  :nazar: :nazar:
ALLAH nazarlardan saklasın   :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Nezo

Amin Yasemin' cim Sağol Allah Sana da Nasip Etsin İnşallah En Kısa Zamanda Hayırlısıyla Teşekkür Ederim Canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Yeliz Sağol Canım Aminn Cümlemizin Evladını.  :opucuk:

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: