27 Nisan , 2024, 16:53:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Mart , 2012, 16:08:08
anam anam ay parcama bakin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

masallah subhanallah rabbim nazarlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar:

yanaklarini yerim seni  :hungry: :hungry: minnak prenses  :k06:

gozleri mavi olacak sanirim, saclarinin rengide ayri bi guzel  :nazar:

sağol edam aminn gözleri koyu mavi emirin çok açık kalır merak ediyorum değişecek mi diye göz rengi...
saçları sarı değil yandan kızılımsı olduğu net belli oluyor... hatta doğduğunda saçları kızılmı havuç mu bu diye sormuştum dr.a  :k06: :k06:

destina06

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canan maşallah kızına o yanaklar tam ısırmalık :hungry: :hungry:

rusta

buğleme kocaman maşallah canm dudakları da büzmüş cimcime maviş prenses yaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

rusta

kasri paşaya da kocamn maaşallah canm nasıl kurulmuş da gülücükler atıyo öle  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 31 Mart , 2012, 16:26:55
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canan maşallah kızına o yanaklar tam ısırmalık :hungry: :hungry:
:opucuk: tşk ederim canım ye ısır kızım alıştı artık  :laughing7:
Alıntı yapılan: rusta - 31 Mart , 2012, 16:30:45
buğleme kocaman maşallah canm dudakları da büzmüş cimcime maviş prenses yaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: büyüyor teyzesi yeşile dönmezse bakalım bekliyoruz  :k06: :k06:

kelebegimm

canan ne kadar tatli olmus buyumus dahada guzellesmis kuzum benim yaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
yirim seniiiiiiiiiiiiiiiii :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allahııııııııııııııııııııım ben bunu mıncıklamak istiyorum canoooooooooooooş nerdesiiiiiiiiiiiiiin

KasrıCinan

cananım ayy masallahh prensese.ısıraym şu yanaklardan  :nazar: :nazar: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

kelebegimm

anommm sumeyra senin pasada masallah ne kadar deismis toplanmis yeni gordum canim nazar degmesin kuzumaa deismiss :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

KasrıCinan

Alıntı yapılan: rusta - 31 Mart , 2012, 16:33:45
kasri paşaya da kocamn maaşallah canm nasıl kurulmuş da gülücükler atıyo öle  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rukiyem sağol gülüm.artık laf istiyor.süreklii onunla konusacakmışız :D bakalım senin paşa nasıl olacak

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Lă_Tăhzen!

Kocaman Maşallah Buğlem'e tatlı şeker  :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 16:59:56
anommm sumeyra senin pasada masallah ne kadar deismis toplanmis yeni gordum canim nazar degmesin kuzumaa deismiss :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ayşenur sagol tatlım değişiyor günden güne.hep hayalimde bi bebek vardı.rabbim gönlüme göre verdi. :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Mart , 2012, 17:06:01
ayşenur sagol tatlım değişiyor günden güne.hep hayalimde bi bebek vardı.rabbim gönlüme göre verdi. :amin:

masallah canim allah bizimde gonlumuze gore verir insallahh :amin: :amin: :amin:

]

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 17:07:40

masallah canim allah bizimde gonlumuze gore verir insallahh :amin: :amin: :amin:
insallah tatlım.sen de çok acı çektin.rabbim gönlüne göre verecektir elbet.insallah.... :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Mart , 2012, 17:09:49
Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 17:07:40

insallah tatlım.sen de çok acı çektin.rabbim gönlüne göre verecektir elbet.insallah.... :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ins canim zor gunler gecirdim ama rabbim mukafatini verdi cok sukurrrrrrr :amin: :amin: :amin: :amin:

]