Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

KONYALI

cansu bende buglemı goremedım gecen gun yaaa

oslemturgay

03 Mart , 2012, 00:38:39 #7981 Son düzenlenme: 03 Mart , 2012, 21:33:37 oslemturgay
işte pelincikk 

KONYALI

masallah kızına cnm cok tatlı :nazar: :nazar: :nazar:

doğangüneş

ayyy maşallah maşallah çokk tatlı rabbim esirgesin  :love9: :opucuk:

EnDuruYanım

oyoyoy kocaman olmus masallah kuzuma :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

bu ne tatlılık ya yüzbinkere  :nazar: :nazar: :nazar:
allahım nazarlardan saklasın boncugumuuuuuuuu yerim yaaaa  :love9: :love9: :love9:

aydinays

maşallah suphanallah ne kadarda büyümüş pelin. Yerim onu ben. Allahım nazarlardan saklasın sizi canım benim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<<betty>>>

oyyy yerim ben bu boncuğu  :hungry: :nazar: Allah nazarlardan saklasın Pelinciği çok tatlı çookkk  :nazar: :nazar:

gülüm maşallah kızına  :nazar: o yüzünü kapatan parmaklar ne öyleee, utanmış prenses  :k06: :k06:  :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: masallahh pelinime masallahh
gulum senin cadıyada masallahh cok tatlılar  :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

03 Mart , 2012, 11:12:09 #7989 Son düzenlenme: 04 Mart , 2012, 10:50:29 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
:nazar: MAŞALLAHH MAVİŞİME  :nazar:  :k06:

dünürüm VE KAYRAM  görmesin ecreyi sıkıştırıyor  :ehi: :k06: :nazar:

KUZUM HASTA ÇOKK BURDA DÜN ÇEKTİM 
silindiiii..........

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

maşallah çokkkkk tatlı yaa :nazar: :nazar: :nazar:RABBİM nazarlardan korusun boncuğu ALLAH analı bablı büyütsün  hayırlı uzun ömürler nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

YELİZCİM TESEKKÜR EDERİM DUAN İÇİN ALLAH SANA VE TUM İSTEYENLEREDE NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHHH HAYIRLISIYLA TABİKİ  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Mart , 2012, 11:30:24
YELİZCİM TESEKKÜR EDERİM DUAN İÇİN ALLAH SANA VE TUM İSTEYENLEREDE NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHHH HAYIRLISIYLA TABİKİ  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

rica ederim canım çok tatlı maşallah RABBİM meleğini korusun tüm meleklerle birlikte :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım ALLAH razı olsun  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Mart , 2012, 11:32:09
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Mart , 2012, 11:30:24

rica ederim canım çok tatlı maşallah RABBİM meleğini korusun tüm meleklerle birlikte :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım ALLAH razı olsun  :opucuk:
:opucuk: :amin: :amin: :amin:

aydinays

maşallah benim gelinime. Kimmiş o gelinimi sıkıştıran  :caca: :caca: :caca: Şaka bir yana yanındaki bebekde çok tatlı. rabbim herkesin evladını sağlık sıhhat versin. bütün kötülüklerden korusun. ecremde inşallah hemencicik iyileşiverir.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.