27 Nisan , 2024, 21:35:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

:nazar: :nazar: Maşallah  bakmaya doyamıyorum ya çok tatlı  :love9: Allah nazarlardan  korusun  :love9:    :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

binkere maşallah allahım nazarlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok tatlı allahım uzun ömürler versin sağlıcakla büyüsün annesinin hayırlı bir evladı olsun inşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hümeyra_t_e

ayy kevser maşallah valla yanımda olsa o bacaklarını nasıl ısırırım içim kabardı maşallah :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

maşallah sübhanallah cok tatlı  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

aydinays

Maşallah ecreme. Maşallah benim gelinime. Kayrayıda sizinel paylaşayım dedim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

22 Şubat , 2012, 17:35:28 #7820 Son düzenlenme: 22 Şubat , 2012, 18:00:58 aydinays

:love9:  :nazar:  :love9: :nazar: :love9: :nazar:

:love9: :nazar: :love9: :nazar: :love9: :nazar:

:love9: :nazar: :love9: :nazar: :love9: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

kevseeeeeerrrr. ay bana bişiler oluyo. ya ısırmak istiyorum o bacaklarıııııı  :hungry: :hungry: :hungry:

maşallah subhanallah ne kadar tatlı ama yaaaa... çok kanım kaynadı ama yaaa  :nazar: :nazar:

suzannn

MAŞALLAH ECREYE

MAŞALLAH KAYRAYA

ÇOK TATLILAR

✿گสЯเ_ќĮż✿

KEVSER BEN BU BONCUĞU YERİM YEEERRR  :nazar: :nazar: MAŞALLAH MAŞALLAHHHHH ALLAHIM SEN KORU YARABBİM.TATLILIĞA GÜZELLİĞE BAK YAAA.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
BİZLEREDE NASİP ET YARABBİM BU GÜZELLERDEN  :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYDİNAYSCIM MAŞALLAHHH SENİN BEBİŞEDE.ÇOK AMA ÇOK TATLI.NE KADAR MASUM YAA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: AY İÇİM GİDİYOR GÖRÜNCE BUNLARI.RABBİM SİZE BAĞIŞLASIN.NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°•.ℓανιηуα.•°

ayşecim maşallah canım ya çok ama çooook şirin  :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

22 Şubat , 2012, 17:55:39 #7826 Son düzenlenme: 22 Şubat , 2012, 18:04:11 aydinays

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 22 Şubat , 2012, 17:49:21
AYDİNAYSCIM MAŞALLAHHH SENİN BEBİŞEDE.ÇOK AMA ÇOK TATLI.NE KADAR MASUM YAA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: AY İÇİM GİDİYOR GÖRÜNCE BUNLARI.RABBİM SİZE BAĞIŞLASIN.NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amin canım allah isteyen herkese versin. O kadar içten söylüyorum ki hamileyken anlamıyordum ama şimdi çok daha iyi anlıyorum.  :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 22 Şubat , 2012, 17:52:17
ayşecim maşallah canım ya çok ama çooook şirin  :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar:

çok teşekkür ederim canım, allah isteyen herkese versin, olanlara sağlık versin  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

AYDİNAYS OGLUN MASALLAH ÇOK TATLI BİR BEBEK ALLAH NAZARLARDAN SAKLASINN  :nazar: