27 Nisan , 2024, 18:42:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

**fatoş**

çok tatlı maşallahcnm  :nazar:allahbağışlasın kızlar zaten başka bi sevimli oluyo bende kızımın resimlerini koyacam ama ayunuttum nasıl ekleniyordu  :icon_scratch:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Ocak , 2012, 13:23:20
Cansu'cum sende dogum yaptın sanırımm  ticker'da 2 haftalık yazıyor hayırlı olsun canımmm nasıl miniğin :D
Allah razı olsun canım çok şükür iyi büyüyoruz 3.haftamıza girdik bile teyzesi  :nazar:

maşaallah nur kızın çok tatlı süslüüüüü  :k06: :k06: :nazar:

...ŞehzadEfe...

işte kız bebekleriiiiiiiiiiiii bayılıyorum yaaa senin o ruj süren ellerini ısırırım bennn  :opucuk: allahım inş banada nasip eder  :amin: bir kız evladı
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Ocak , 2012, 13:20:55
nagi maşaallah tosununa :nazar: :nazar: :nazar:  oda çok kızı arkasında koşturacak bu sefer gelinin kıskanmasın onu  :k06: :k06: büyümüşde küçülmüş köşeyede kurulmuş ohhhhh  :nazar: :nazar: :k06:

sagol canım benim artık baş köşe ona ait  :k06: :opucuk:

<<<peri masalı >>>

BEN O RUJ SÜRDÜĞÜ DUDAKLARINI YERİM ONUN  :opucuk: ÇOK TATLI MAŞALLAH ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN  :opucuk: :nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Saolun guzel teyzeler öpüyoruz herbirnizi

tulayysl

nuuurrrrrr o kızın o parmaklarını yerim ben bak. kızlar bir baska oluyor canım ya baksana su kızın havasına. yerim senin o havanı. süslüm bnimm

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: tulayysl - 29 Ocak , 2012, 22:17:02
nuuurrrrrr o kızın o parmaklarını yerim ben bak. kızlar bir baska oluyor canım ya baksana su kızın havasına. yerim senin o havanı. süslüm bnimm

Kesinlikle öyle canım kız çocukları bambaşka hamıleyken ve öncende hep oğlum olun istemiştim hatta cinsiyetını ögrendıgımız gun üzülmüştüm kız diye sonrasında özellikle şuanda şükürler olsun rabbime onu bana vermiş iyiki kız olmuş bambaşka kelimelerle anlatılmaz  :love9:

tweety0555

NURRRRRRRRRRRRRRR MAASALLH BU NE GUZLELIK ALLAHIM :nazar: :nazar: :nazar:
BEN PEMBIS KIYAFETINEDE BAYILDIM YELEGI COK HOS DURMUS:)))

Lă_Tăhzen!

saolasın Özlem'cim lc waikiki saolsunn o olmasa çocuklarımızı hem kaliteli hem güzel giydiremicez sanırımm  :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Ocak , 2012, 22:57:41
saolasın Özlem'cim lc waikiki saolsunn o olmasa çocuklarımızı hem kaliteli hem güzel giydiremicez sanırımm  :ehi:
HAHAHAH ANNEANNEM VİKİKİ YI ZENGIN ETTIN DER HEP:)))BEN DE OYLEYIM KENDIMDE COCUKLARIDA VİKİKİDEN GIYDIRYOUM :toothy10: :toothy10:

CANSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ALLAHIM NAZARDAN ESIRGESIN BIZDE BU KIYAFETTEN ESKITTIK:)))

Lă_Tăhzen!

oy oy MAŞALLAH prensese ne guzelde uyuyor öylee  :nazar:

ismi nedir bu güzel prensesin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Ocak , 2012, 23:03:56
oy oy MAŞALLAH prensese ne guzelde uyuyor öylee  :nazar:

ismi nedir bu güzel prensesin

TŞK EDERİZ TEYZESİ :opucuk: İSMİ BUĞLEM KIZIMIN...

...ŞehzadEfe...

cansu maşallah büyümüş fındıkkk allahım korusun seni fındıkkk  :nazar: :nazar:

__nil__

canancım ben ilk kez gördüm kızını allahım maşşallah yaa ne tatlılık o öyle.2 haftada  da baya büyümüş maşallah subhanallah allah nazarlardan saklasın