Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Aminnnn saolun kiZlar siliyorum artik :opucuk:

]

xxcansuxx

ben kaçırdım efenin fotosunu  :'( :'(

xxcansuxx

26 Eylül , 2012, 23:06:43 #9002 Son düzenlenme: 28 Eylül , 2012, 19:10:19 xxcansuxx
maşaallah uyanır uyanmaz pc başında kimin kızı  :k06: :k06:
silindiiii :suclu: :suclu: :suclu:

kızlar alıntı olmasında sileyim

kelebegimm

oyyyy masallahhhhhh ne tatliiiiiiiii yerim ben seniiiiiii :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

doruk38

oyy maşşala canım. ALLH BAĞIŞLASIN. benim kızım çok küçük olduğu için sizin bebişler çoook büyük gibi görünüyo bana

burcum

maşallahhhh cansu kızına :nazar: ALLAH nazarlardan saklasın bütün bebişlerimizi :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cansucum ya cok tatli olmus bu kiz  :nazar: :nazar: :love7: :love7: bizimkide valla laptop hastasi  :k06: :k06: simdiden baslarlarsa yandik  :ehi: :ehi: babasina diyom hello kitty laptop al kizina oynasin  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

Bluegirl

oyy maşallah çok sevimli  :nazar: Allah bağışlasın nazarlardan korusun inş  :nazar:

xxcansuxx

tşk ederizz teyzeleri maşaallah diyen dilleriniz yazan elleriniz dert görmesin  :amin: :k06: :k06:

gül benim kızda öyle mausun ışığı yanıyor ya kullanırken hızlı hızlı gelip sehpaya tutunup ayağa kalkıyor illa onu alcak sonra tuşlara basacak geçen F8 tuşunu çıkartmış yerinden elinde oynuyor nasıl becerdiyse Allahdan yanındaydık ağzına götürmeden gördük çok tehlikeli zamanları  :honk: :honk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Eylül , 2012, 23:52:41
tşk ederizz teyzeleri maşaallah diyen dilleriniz yazan elleriniz dert görmesin  :amin: :k06: :k06:

gül benim kızda öyle mausun ışığı yanıyor ya kullanırken hızlı hızlı gelip sehpaya tutunup ayağa kalkıyor illa onu alcak sonra tuşlara basacak geçen F8 tuşunu çıkartmış yerinden elinde oynuyor nasıl becerdiyse Allahdan yanındaydık ağzına götürmeden gördük çok tehlikeli zamanları  :honk: :honk:
tam cadi bu kiz cocuklari desene  :k06: :k06: ecrin bugün yakaladim laminata bi parca pasta parcasi varmis bi baktim laminati yaliyo sastim kaldim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

maşallah cansu ne tatlı olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah hümayra kız peşinde senin oglan  :nazar: :nazar: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hümeyra_t_e

teşekkür ederiz seninkinin de resimlerini görürürz inş en yakın zamanda

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

๑ஐtek tabancaஐ๑

maşaallah kızlar bebişlerinize çok tatlılar Allah esirgesin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: