Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Eylül , 2012, 20:41:05
saol gulum valla cok yaramaz daha simdiden kucaga alisdi susma ayari desen zaten yokkkk :) :) :) :)
saol edammm :opucuk: :opucuk:

insallah düzelir cnm ya aglamalari kötü oluyo ilk bastan  :( ama ecrinde tam tersiydi 40 cikmadan önce hep yer uyurdu hic aglamazdi herkes sevmeye gelirdi uyurdu biz bile özlerdik tam 40cikti basladi aglamaya hic susmazdi kötü yaa  :-\ :-\ insallah seninkide tersi olur  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kelebegimm

darisi sana duygucum saglikla bir avazda ins :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
koklarim tatlimmm oyy uyuyo ozledim bileee :)

]

burcum

Aysenurummmmm ilk resmini gorebildim masallahhhhhhh pasamiza
ALLAH nazarlardan saklasin masallahhhhhhhh

Sır_Çiçegi

aminnnn ayşenurum ecmain inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

๑ஐtek tabancaஐ๑

41 kere  :nazar: paşaya çok tatlıu ayşenur öznurun dediği gibi bende bittim dudaklarına benim yerimede kokla onun cennet kokusunu çek iyice içine  :nazar:  :nazar:  :nazar:

melek100lü

:nazar: maaşallah çok tatlı bu bebek  :opucuk: :love9:

ammada bekletti bizi  :k06: akıllı bıdık  :opucuk: :love9: :love9:

banu_fth

ay sacsız paşa massallah suphanalah cok seker cok ballı .. bı gıdık ver annesı  :love9: :love9:

_inci_tanem_

:nazar: :nazar: Annemmmmmmm buu çok tatlı ya MaşAllah :love9: :love9: Yerim ben onuuuu  :love9: :love9:
RABBİM nazarlardan kötü gözlerden korusun  :amin: :amin: :amin:
Ayşenurcum RABBİM sağlıkla hayırlısıyla analı babalı şekilde büyütmeyi nasip etsin  :amin: :amin:
Benim yerimede kokla küçük prensi  :opucuk: :opucuk: Darısı hayırlısıyla bizlerin olsun inşAllah artık

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Anam maşallahh bu paşaya çook tatlııı  :love9: :love9:  :nazar: :nazar: :nazar: ALlahım nazarlardan korusunn  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

maşallah ayşenurum çok tatlı paşan allah uzun ömürler versin

elfo

ay maşaAllah  :nazar: :nazar: :nazar:
darısı başımıza suzanım  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

kelebegimm

Aminnnn cok saolun kizlarrrrrrr hamile olanlarr bı avazda kurtulun olmayanlarda darısı en kısa zamanda sizede ins :amin:

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 18 Eylül , 2012, 11:56:15
Aminnnn cok saolun kizlarrrrrrr hamile olanlarr bı avazda kurtulun olmayanlarda darısı en kısa zamanda sizede ins :amin:

aminnnnnnnn inşallah hayırlısıyla canımcım  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

destina06

Maşallah ayşenur :nazar: :nazar: :nazar: missssssss gibi kokuyodur o şimdi Allah bahtını güzel etsin :amin: :amin:

serserim

ALLAH IM DAĞLARA TAŞLARA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: AY HARİKA BİRŞEY YARABBİM ALLAH ACISINI GÖSTERMESİN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:DEĞMİŞ VALLA TOSUNUN BİZİ BEKLETTİĞİNE  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: