28 Nisan , 2024, 00:33:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Nisan , 2012, 09:39:05
Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Nisan , 2012, 22:57:44
masallah cansucum cok seker kizin tam yemelik  :hungry: :nazar: :nazar: oturtmaya basladinmi sen  ??? benimkide 3aylik olcak az kaldi ondan merak ettim  :k06: :k06:
tşk canım kucakda destekle oturuyor birde  koltukların köşesinde azar azar destekle oturuyor ben çok oturtmak istemiyorum ama yatmayı sevmiyor kucakta ya dik tutulup yere basmak istiyor yada böyle oturmak...
maşaallah gül senin kızda büyümüş zaman akıp geçiyor 3.ay geride kalsın bak ne kadar değişiyor hareketleri  :nazar: :nazar:
anladim cnm benimkide hep dik durmak istiyo yatirinca sinirleniyo agliyo uyuyuncada hep yüz üstü uyuyo  :sleepy1: gerci bu aralar uyku problemimiz var  :-\ evet heray yeni bisiler ögreniyo artik gülücük atmaya basladi  :k06: :love9: yerim ben bebisleri yaa  :hungry: :hungry: :k06: masallah hepsine  :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

dün gördüm çok tatlı olmuş tam ısırmalık  :hungry: 

Maşallah subhanallah  :nazar: :nazar: benim için op annesi  :love9:   

doğangüneş

ayşecim hazır burdayken resim yükleyeyim :D

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 26 Nisan , 2012, 18:28:38
ayşecim hazır burdayken resim yükleyeyim :D

evet evet canım bekliyorum canım kızının ismi neydi unuttum kusura bakma doğumdna sonra aklımda hiçbirşeyi tutamıyorum :-[ :-[ :-[
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doğangüneş

melis zehra  cnm meleğimin ismi  :love9:

ayy ne kusuru ben iice bunadım çok normal karşılıyorum  :ehi:

suzannn

AYŞECİM ABİLERİNE BENZİYOR MAŞALLAH ÇOK ŞEKER

seda87

oyy maşallah çoook tatlııı :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

doğangüneş

çok saolun kızlar  :opucuk:

suzancım daha şekerlerini boy boy sana nasip etsin rabbim tez zamanda inşallah  :amin: :amin: :opucuk:

aydinays

26 Nisan , 2012, 18:44:08 #8559 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2012, 18:46:32 aydinays
Oyy oyy yerim ben melish zehramı. Allahım nazarlardan saklasın inşallah. Maşallah suphannallah iyiki süpriz  yumurtan gelmiş canım. Bak şimdi nede güzel büyüyor. İnşallah 2 yaşına geldi mi akıllandı mı biraz rahatlarsın. Sonra büyüdü mü sana yarenlik yapar. Bir annenin kız evladı olmalı. Canım iyi bakmışsın seni mi emiyor sadece. Birde ben şimdi kayra kusuyor diye ikinciside kusarsa diye çok korkuyorum. Sen tüm çocukların kustu mu? Yoksa ilk çocuğun mu kusarak büyüdü
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

doğangüneş

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Nisan , 2012, 18:44:08
Oyy oyy yerim ben melish zehramı. Allahım nazarlardan saklasın inşallah. Maşallah suphannallah iyiki süpriz  yumurtan gelmiş canım. Bak şimdi nede güzel büyüyor. İnşallah 2 yaşına geldi mi akıllandı mı biraz rahatlarsın. Sonra büyüdü mü sana yarenlik yapar. Bir annenin kız evladı olmalı.
saol cnm  :opucuk:
darısı sana olsun bi kaç sene sonra inşallah yakışıklı abinin güzelde bi kız kardeşi olmalı dimi :love9:
ayy inşallah ayşecim rahatlar mıyım acaba çok uzak geliyor o günler  :dontknow:
canları sağolsun diyorum :amin: :love9:

suzannn

Alıntı yapılan: doğangüneş - 26 Nisan , 2012, 18:42:48
çok saolun kızlar  :opucuk:

suzancım daha şekerlerini boy boy sana nasip etsin rabbim tez zamanda inşallah  :amin: :amin: :opucuk:
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN İNŞALLAH

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 26 Nisan , 2012, 18:48:30
Oyy oyy yerim ben melish zehramı. Allahım nazarlardan saklasın inşallah. Maşallah suphannallah iyiki süpriz  yumurtan gelmiş canım. Bak şimdi nede güzel büyüyor. İnşallah 2 yaşına geldi mi akıllandı mı biraz rahatlarsın. Sonra büyüdü mü sana yarenlik yapar. Bir annenin kız evladı olmalı.
saol cnm  :opucuk:
darısı sana olsun bi kaç sene sonra inşallah yakışıklı abinin güzelde bi kız kardeşi olmalı dimi :love9:
ayy inşallah ayşecim rahatlar mıyım acaba çok uzak geliyor o günler  :dontknow:
canları sağolsun diyorum :amin: :love9:

CANIM EVVEL allah rahatlarsın. Bak 9 ay hamilelikk derken 7 aylık oldu mu melis zehram zaman nasılda geçmiş. Bir bakmışsın yaş günü diyeceksin. Öyle böyle büyüyorlar. Ben bile kayrayı görünce nasılda büyüdü diyorum. kaç aydır benimle oğlum. Rabbim isteyen herkese anneliği yaşatsın çok güzel ve bir o kadar zor bir şey.

aydinays

Oyy oyy yerim ben melish zehramı. Allahım nazarlardan saklasın inşallah. Maşallah suphannallah iyiki süpriz  yumurtan gelmiş canım. Bak şimdi nede güzel büyüyor. İnşallah 2 yaşına geldi mi akıllandı mı biraz rahatlarsın. Sonra büyüdü mü sana yarenlik yapar. Bir annenin kız evladı olmalı. Canım iyi bakmışsın seni mi emiyor sadece. Birde ben şimdi kayra kusuyor diye ikinciside kusarsa diye çok korkuyorum. Sen tüm çocukların kustu mu? Yoksa ilk çocuğun mu kusarak büyüdü

doğangüneş

yok cnm yaa nerdeee beni emmesi 6.ayını zor ettik bitti emzirme serüvenimiz :y25:
valla gözünü korkutmak istemiyorum ama benim çocukların midesi çok hassas ayşecim yaa :sad1:
hamdolsun ilk oğlum gibi değiller ama hassasiyetlerini hissetiriyorlar  :(
bazen diyorum ben hamileyken nasıl mide konusunda kötüysem çocuklarda aynen öyle oldular :sad1:
ama bu durum enfeksiyon durumunda ve de diş zamanları ortaya çıkıyor daha çok kayra da öyleydi meliste aynen öyle  :'( sık sık az az yedir diyor dr. o dönemlerde ama yinede kusmaları an meselesi oluyor..
birde hala ilk oğlumdan kalma bi kusma fobim kalmış sanki elim yüreğimde yemek yediriyorum  :(
rabbim sağlık kolaylık versin yavrularımıza inşallah  :amin: :amin: