20 Mayıs , 2024, 20:57:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

ORNA

ayyy canancım ne kadar tatlı buğlemimiz maşallahh  :amin: :amin: :amin: daha yeni dogum heyecanın vardı konuşuyoduk şimdi melegin kollarında sen nasılsın canım herşeyin yoluna gittiğine sevindim canım allah uzun ömürler versin  :amin: :amin: :amin:  :love9: :love9: :love9: ilerleyen hallerini foptolarınıda bekleriz :)

suzannn

maşallah buğlemine allahım nazarlardan korusun çok tatlı annesi öp kokla onca sıkıntıların geçti çok şükür çok güzel allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin ömrü uzun olsun maşallah

Balböceği

anam suna bak ya daha 3 gun once gobusteydi..
simdi karsimizda pembis pembis masallah  :nazar: nasilda bakiyor yesin deyzesi  :hungry:
canan mis  kokusunu cekkkkkkkkkkkkkk icine  :love9: :love9: kasina gozuna kurban olmusam  :love7:

minis33

Maşallah çooook tatlı.Böle bebişleri görünce kızımı kucagıma almak için sabırsızlanıyorum:)

medine

masallllaahhh buglemeee cok tatliiii RAbbim nazarlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen benim herseyimsinn:)

tulayysl

masallah kızımın adasına. pespembe masallah

doğangüneş

maşallah barekallah.. bal kaymak bu  :love9:
hayırlı güzel günlerde sağlıkla büyüt inşallah cnm meleğini.. :amin:

susanna

massallah berra buglemime  :nazar: :nazar:
cookkk tatli bu pembe boncuk yuzu gibi bahtida guzel olsun insallah

seda87

oyyyyy maşallah canancım yaa allah nazarlardan saklasın inş..ne kadarda güzel yaaa miiis miiiiisss :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

rusta

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: cananm maşallah buğlemime prenses yaa allah nazarlarda korusun  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

anammmmmmmmmmm gelinimi gordum su tatliliga bak masallahhhhh 41 kere  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nisanlisi gibi guzel  :ehi: :ehi: :ehi: canancim Allah uzun omurler versin kizina yerimize op kokla canim :love9: :love9: :love9:

masalilgin sizde ana kiz cok guzelsiniz masallah canim  :nazar: :nazar: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

teyzesinin bitanesi mis kokulusu  :love9: :love9: :love9: :love9:
seni veren rabbime şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:
nasılda miniksin nasılda tatlısın maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım güzel yüzünü hep güldürsün inşallah iyi günler gör hep prensesim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

13 Ocak , 2012, 01:34:31 #6852 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2012, 14:34:12 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
......
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bu dAAAAA BENİM PAMBIK OĞLUMMMMM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

EnDuruYanım

anomm yakısıklıya bak cook tatlı masallahhh :nazar: AAllah nazarlardan saklasın  :nazar:  tam yıyılesı :hungry: ne gusel gulorr