15 Mayıs , 2024, 09:47:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülşah allah iyiliklerini versin bu çocuklarının emiiiiii  :ehi: :ehi: :ehi:
Tatlişkolarım benim büyümüşler kediyle oynuyorlar maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar:
Darısı bizimkilerin başına  :amin:

н∂vv∂ ツ

anom yerim ben senin kediyi seven elini
çok şekerler ya  maşallah    :nazar: :love7:

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

gül ve gözde sağolun :opucuk: :opucuk:
darısı başınıza
gül gelmeden önce kestirmiştik çok uzamıştı kestirmiycektim ama birbirinin sçaını çekip dövüyolardı ceza olarak kestirdim :ehi:
kedi iyi ama en yüksek yerlere çıkıyo hayvan çocuklar görmesin diye
çok aşırı seviyolar :ehi: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

GÜLŞAH ÇOK TATLILAR YAAA  :nazar:
HAYVANSEVER ANNENİN HAYVANSEVER ÇOCUKLARI BRAVO  :aferin:
SAÇLARIDA İYİ OLMUŞ YÜZÜ GÖZÜ AÇILMIŞTIR ÇOCUKLARIN  :nazar:

βαlκιz

teşekkür ederiz demet  :opucuk:
bunlar abartıyo valla sevmeyi
kedinin resmini görse saldırıyolar :ehi:
saçları kesildi yüzleri ufacık kaldı ya
ama daha güzzel uzasın birdaha kestirmem hiç  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülfer

pınar maşallah oğluşuna çok tatlı saçlarıda ne güzel maşallah  :nazar: bizimkinin hiç saçı yok

gülşah ya ne kadar sevimliler garibim kedicik  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

27 Aralık , 2010, 13:57:29 #3561 Son düzenlenme: 14 Nisan , 2011, 16:24:38 тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят
Ve işte yeniden Rüzgar Paşa  :love9:

Hoppala keyfimiz  :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SiRiNe

msaallah pasalara gulsahcimm kedileri cok seviyorlar demekkk  :aferin: :k06:

masaallah ruzgar pasayaaa nasilda buyumusss  :love7:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 27 Aralık , 2010, 00:38:35
kedicik uyan hadiii oyun oynayalım :k06: :nazar: :love9:

GÜLŞAH ONLARIN O MİNİCİK KEDİ SEVEN ELLERİNİ SEVEYİM BEN  :aferin: :aferin:  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZDECİM MAŞALLAH RÜZGARA.ÇOK TALI OLUYO BÜYÜDÜKÇE  :nazar: :nazar:
NASILDA GÜZEL POZLAR VERMİŞ ALLAHIM KORUSUN   :amin: :amin:
RABBİM BANADA İSTEYEN ARKADAŞLARIMADA BÖYLE GÜZEL BEBEKLER NASİP ETSİN  :amin: :amin:
SENDE AYRI BİR GÜZELLİK KATMIŞSIN FOTOYA  :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

CANIM SİBELİM ÇOOOOK TEŞEKKÜR EDERİMMMMM  :flowers: :opucuk:
VALLAHİ ANLIYOR FIRLAMAM BENİM POZ VERMEYE BAŞLIYOR  :k06: ARTIST OLACAKMIŞ GİBİME GELİYOR GİDİŞAT O YÖNDE  :k06: EEE BENDE OĞLUMA YAKIŞMAYA ÇALIŞIYORUM  :k06:

RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN EVLAT SEVGİSİNİ İSTEYEN HERKESE TATTIRSIN ALLAHIM

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DUYGUCUM BENİM BİTANEM SAĞOLASIN VALLAHİ DOĞAN BÜYÜYOR HEMDE ÇABUCAKKKK  :love9:

betüs26

RÜZGAR MAŞALLAH SANA YAKIŞIKLIII ÇOK TATLISIN SEN ZIP ZIP KEYFİİ OOOOO SÜPER MİİİŞ

gülfer

yakışıklı Rüzgar paşa çok tatlısın yerim seni ya Gözde ben bunu yerim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

gökse

GĞLŞAHCIM KUZULARIN MAŞALAHI VAR CANIM HAYVANLARI SEVMESİDE ÇOK GÜZEL AMA BEN OLSAM BUKADAR YAKLAŞTIRMAZDIM HERHALDE NEBİLEYİM KILI TÜYÜ ÜRPERİRİM .BİDE ZARRALI OLMAZMI ÇÜNKÜ KILI FALAN HEP BULAŞIR GİBİ GELİYO ÜSTÜN EBAŞIN AYANLIŞMI DÜŞÜNÜYORUM YOKSA :dontknow: