Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

neslihan

MİNİK KELEBEKTE ÇOK ŞEKERMİŞ ALLAH IM BAĞIŞLASIN İNŞALLAH

AککORTįє

işte benim bitanecik gelinim  ;D  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

AککORTįє

zelişcim maşallah çook tatlı mervecik,Allah nazarlardan saklasınn  :D  :nazar: :nazar: :nazar:

börtüm_böceğim

maşallah hepsine gerçekten rabbime şükürler olsunn demetcim teşekkür ederiz ama ben ege doruğu görmedim biliyo musun ??? :icon_scratch:
yeryüzünde pişman olunmayacak tekşey varlığın annecim...

Demet_dk

sayfa 5 komple Ege Doruk nerdeyse  :k06:

мiŁenα.

anam ecişimi yiyim ben ...ilknur kaptı mınıgım senı belkı buyuyunce sen fıkır degıstırırsın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

maşallah bütün bebişer çok tatlı zelişcim,selcancım,papatya Allah bağışlasın yavrularınızı çok şekerler  :nazar: :nazar: :nazar:

uyyy kuzucum ecişimizde gelmiş yavrum benim yiyim senin heryerini  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

zelis

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 27 Şubat , 2010, 10:36:05
maşallah merve prensese :nazar: :nazar: :nazar:

evet zeliş dogsada artıkın bende sevsem pasamı ;D ;D

aysecim az kaldi canim sabret , pasamizi bol bol sevecez insallah ,

zelis

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 27 Şubat , 2010, 12:47:18
zelişcim maşallah çook tatlı mervecik,Allah nazarlardan saklasınn  :D  :nazar: :nazar: :nazar:

cok sagol ilknur teyzesi , :flowers:

cumlemizin evlatlarini rabbim nazarlardan saklasin insallah  :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gülfercim maşallah ecrine subhanallah yavrum nede güzel bakmış anlamlı anlamlı poz vermiş :ehi:

yerim ben onu :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

sağolun teyzeleri Allah c.c. razı olsun dualarınız bize güç veriyor ve beni çok mutlu ediyor

hepinizi seviyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ILKNURCUM MASALLAH SUBHANALLAH PASAM COK TATLI YA YERIM BEN ONU RABBIM NAZARLARDAN KORUSUN  :nazar:

sacini mi boyatdin hemsom

Zeynep_Sena

masallah canim bebisine 40 da cikmis artik gulmeye filanda baslar o zaman insana karsilik verince bebisler daha bi tatli oluyorlar ikinizde cok tatlisiniz

AککORTįє

01 Mart , 2010, 17:43:17 #149 Son düzenlenme: 01 Mart , 2010, 17:46:42 iLkNuRR
Alıntı yapılan: sulugöz - 01 Mart , 2010, 17:36:52
masallah canim bebisine 40 da cikmis artik gulmeye filanda baslar o zaman insana karsilik verince bebisler daha bi tatli oluyorlar ikinizde cok tatlisiniz

sağol canımm   :) ay canım sorma nasıl sabırsızlıkla bekliyorum tahmin edemezsin  :D

Alıntı yapılan: Sivaslim - 01 Mart , 2010, 17:35:18
ILKNURCUM MASALLAH SUBHANALLAH PASAM COK TATLI YA YERIM BEN ONU RABBIM NAZARLARDAN KORUSUN  :nazar:

sacini mi boyatdin hemsom

sağolasın hemşom,  :opucuk:

evt cnm geçtiğimiz salı boyattım  ;D