Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

iklima

rabbim hayırli uzun ömür versin ınş :amin:
çok tatlı masaallah
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

♣ ђคtเςє ♣

maşallah suphanallah çok tatlı özlemcmm  :love9:  :love9:

özlem0609

dogurdum dogurdum en sonunda teyzeleri :k06: :k06: :k06: :k06: tşk ederım iyi dilekleriniz için,masallah bakmaya kıyamıyorum,evlat kokusu gercekten cennet kokusuymus,ana babadan da öteymıs,Rabbım acılarını yasatmasın cocuklarımızın :amin: :amin: :amin:

öykükıvanç

canım hayırlı olsun bizimkide 2 temmuzda doğdu bu bebişler birbirinin aynı gibi. benim oğluşumda aynı seninkine benziyor. annelik bambaşka bir duyguymuş. oğluşum bu saatlerde acıkıyor her gece onu bu saatlere kadar bekliyorum emzirmeden uyumuyorum. başka birşey olsa asla uykumdan fedakarlık etmezdim :-)

özlem0609

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 22 Ağustos , 2013, 01:28:20
canım hayırlı olsun bizimkide 2 temmuzda doğdu bu bebişler birbirinin aynı gibi. benim oğluşumda aynı seninkine benziyor. annelik bambaşka bir duyguymuş. oğluşum bu saatlerde acıkıyor her gece onu bu saatlere kadar bekliyorum emzirmeden uyumuyorum. başka birşey olsa asla uykumdan fedakarlık etmezdim :-)
oykucum nerelerdesın :director: :director: :director: :director: goremedım senı,dogum yapmıssın Rabbım saglıklı uzun omurlu eylesın canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: oğluşlar pek tatlı gercekten,Rabbım acılarını gostermesın bızlere,annelık gercektende cok mukemmelmış,yorucuda olsa varlıgı degerı hıcbıyerde bulunmazmıs,op oğluşunu benım yerıme :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

kelebegimm

Oyyyy masallahhhhhhhh prensesimeeee :nazar: :nazar:

]

♣ ђคtเςє ♣

beğendin mi prensesimi teyzesii  :love7:  :opucuk: tşk ederiz  :opucuk:

kelebegimm

Beğenmek ne kelime bayildimmmmm tombisime masallahhh :nazar: anne sutu aliyo demi canım sadece

]

♣ ђคtเςє ♣

evet kuzum sadece anne sütü. 2600 doğdu,  hastaneden çıkarken 2400 dü kedi yavrusu gibi  :ehi: dün dr baktı 5100 olmuş  :muzz:

kelebegimm

Ne karanlık oldu oy masallah herkese söyleme hemen nazar degiyo :nazar:

]

♣ ђคtเςє ♣

2 ay 4 gün oldu  :k06: allah korusun  :nazar: :nazar: sen yabancı değilsin  :opucuk:

kelebegimm

He gördüm iki aylık masallah cok guzel kilo almış çabuk toparlamış zaten zayıf doğan daha guzel kilo aliyo diyolar :nazar: :nazar:

]

♣ ђคtเςє ♣

evet hep öyle dediler çabucak toparladı çok şükr  :amin: bide çok yüksek sarılık oldu hastanede fototerapide yattı kaç gün o zamanda baya verdi  :y25: sonra toparladk çok şükür  :amin:

kelebegimm

]