FLAS FLASH FLASHHHHHH...:)))

Başlatan sunga25 ((( Serpil ))), 26 Mayıs , 2009, 08:47:46

« önceki - sonraki »

sunga25 ((( Serpil )))

KybeLe

amin serpilcim valla amiinnn :amin: :amin: dua et hamişlerin duaları kabul olurmuş :amin:
Oğluşuuumm :)

KybeLe

evet ya resmen amuda kalkıyorum ne hallere düştük :amin: benim yatak başlıgım yüksek baya oraya koyuyorum baya yüksekte kalıyo :ehi: ondada onu eşim akıl etti yazık baktı bana çile çekiyorum agrıyo bacaklarım oraya koy dedi artık oradan destek alıyorum :ehi:

sunga25 ((( Serpil )))

:amin: :amin: :amin: :amin:
ben sizden umutluyum bu ayy :D bana güsel haberler vercekmişin gibime geliyo

PrinceSS

evet yaaaaa..iltihap varmışş.
birde sanki tuvaletinizi tutar gibi kasın kendinizi arada  :k06: ( bebek isteyenler için )
sölim ayçacım ne kızıosun aa..
yımırtlama günleri var ya onu tespit et ay nı gün ilişkiye gir. bi gün mola sonra ki gün tekrar..
Tespit için,vajinada hani böyle yapış yapış bişi oluo ya temizlemeye çalıştıkça ellerine yapışan  :igrenc:
o olduğu gün ilişki..sonra bi gün ara..sonra ki gün yine.. :suclu:

KybeLe

İnşallah canımmmmmmmmmm inşallahh :amin:
başak nire kayboldun gel buraya cabuk anlat ne önericeksin :ehi: artık denicek bişide kalmadı anamm :ehi:

PrinceSS

birde sütü kaynatıp buharına oturanlar var..
ebe gümeci kaynatıp üstüne oturanlar var..
tövbe yarabbim şebek olduk Allahıma  :ehi: :ehi: :ehi:

KybeLe

aa benim dün öyleydi 25i son gündü yumurtlama günüm için. dün boş geçirmedim :ehi: daha dogrusu bu 5gunu calısarak gecirdim. birde hastayım ya ben düşünün hasta hasta boş durmadım calıştım:ehi: günlerdir hastayım  :y25: :y25: bogazlarım ve kulaklarım berbat durumda. iltihap varmış kulaklarımda dr ilaç verdi ilaç kullnıyorum bide agır ilaçlar verme dedim belki gebe falan kalırım dedim dr'a  :k06: :k06:
geçmiş olsun başakcım dikkat et kendine. 1 gun boş 1 gun dolu mu ilişkiye girmek lazım. anam ben her gün denedim yumurtlama gunlerim boşa gitmesin diye :ehi: koçişte bıktı artık adam kaçar oldu benden  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi:

PrinceSS

kız dur hergün olmazzzzz. bi gün var bi gün yok. adamda sperm kalmıcak :ehi: :ehi:
bende öyleydim valla geçen ay gidiyorum gecelikle geliyorum adam ayy yine mi ya dicek duruma geldi  :ehi: :ehi:
yani gına geldi valla..
aslında fındık fıstık ceviz bişiler yedirsek ii olcak  :k06:

PrinceSS

KybeLe

benim koçiş fındık cok sever. her akşam bir kase fındık yiyor :ehi: zorla yedirmeme gerek kalmıyo yani:ehi:
ay kız ben ne biliyim. boş gecmesin yumurtlama gunlerim diye paso .. :ehi: birdaki sefere o zaman bir dolu bir boş yapim :ehi: şimdi keçi boynuzu kaynatıp içiricem daha dur işkencelerim bitmedi:ehi:
adamları bezdirdik yaa yazık üzülüyorumda, ama ben bu ay cidden illa bebiş olsun düşüncesiyle yapmadım,o dusunceyi kafamdan attım. strese giriyorum sorna stresde cok büyük düşman sinir oluyorum sorna  :crybaby2: :crybaby2:
başakcım sana da bana da hayırlısını versin allah dua et cnmm  :amin: :amin: :amin:

PrinceSS

Amin canım şaka bi yana inşallah hayırlısı olur  :opucuk:
stres yapıyor zaten olmamasını stres sağlıyor.
bi kafamızdan atsak bi rahat nefes alsak..
yapıyoruz adete yaklaşınca işte acaba hamilemiyim diye yiyoruz kendimizi..
Canım sperm kalitesi için gün aşırı yani her ilişki sonrası bi gün tatil.
hem bu tatil senin içinde iyi olucak.

ben 8 aydır deniyorum:(
ama bişeyi öğrendim yanlış yapıyormuşum..
Kayganlık için tükürük kullanıyoruz bazılarımız o spermleri öldürüyormuş bunu yapmamak lazım krem ve bezerlerini de kullanmamak gerekiyor.

can yine cannnn

serpilcim gözün aydın tatlım tamamına erer inşallah tebrikler :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
can dediklerim....

PrinceSS

nermiş yamacıma gel bakim  :love3:
noldu canım çıktı mı sonuçlar?

can yine cannnn

Alıntı yapılan: PrinceSS - 26 Mayıs , 2009, 14:32:09
Amin canım şaka bi yana inşallah hayırlısı olur  :opucuk:
stres yapıyor zaten olmamasını stres sağlıyor.
bi kafamızdan atsak bi rahat nefes alsak..
yapıyoruz adete yaklaşınca işte acaba hamilemiyim diye yiyoruz kendimizi..
Canım sperm kalitesi için gün aşırı yani her ilişki sonrası bi gün tatil.
hem bu tatil senin içinde iyi olucak.

ben 8 aydır deniyorum:(
ama bişeyi öğrendim yanlış yapıyormuşum..
Kayganlık için tükürük kullanıyoruz bazılarımız o spermleri öldürüyormuş bunu yapmamak lazım krem ve bezerlerini de kullanmamak gerekiyor.

kız PrinceSS allah senin iyliğini versin tükürük spermleri öldürüyo hemde mikrop kapılıyo yapma sakın yaaaaaaaaaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....