Folik Asit,Multivitamin vs..İçeren İlaçlar Hakkında

Başlatan bircan, 22 Mayıs , 2009, 09:01:48

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

ya bende hep alıyım alıyım diyorum unutuyorum  :suclu: :suclu:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ayfer

slm kızlar ben de bugün başlıyorum folik asite eczaneye gittim folik asit yok dedi bi folbiol varmış bi de bitkisel olan... dedim ilk kez kullanıcam folbiol verdi... aç tok farkediyo mu ya :S günde bi tane içecekmişim doktorcum öle söyledi...

sabina

Alıntı yapılan: ayfer - 16 Ocak , 2010, 20:56:31
slm kızlar ben de bugün başlıyorum folik asite eczaneye gittim folik asit yok dedi bi folbiol varmış bi de bitkisel olan... dedim ilk kez kullanıcam folbiol verdi... aç tok farkediyo mu ya :S günde bi tane içecekmişim doktorcum öle söyledi...
hamile misin yoksa hamile olmaya çalışıyormusun..yok saat falan aclık tokluk farketmez ne zaman istersen günde bikez içebilirsin..hem folbiol işte doktorların söylediği..hiç bi zararı yokmuş sadece folik asiti sağlıyormuş bebişin gelişimi için

ღ♥ Nilda♥ღ

slm kızlar bende 15 gündür kullanıom folik asiti ama bende bulantı yaptı yaa sizde varmı böle bişi

:igrenc: :igrenc: :igrenc:
.   

sabina

yoo bende çok bişey farketmedi..hamile misin?

ღ♥ Nilda♥ღ

hayır düşünüyorum ama hamile arkadaşlarım hepsi folik asit alıyo doktor vermiş hatta hamile kalmadan 3 ay önce başlanması gerek dioo doktorlar ama benim midemi bulandırıyoo

:igrenc: :igrenc:
.   

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

bana da doktor tavsiye etti. henüz hamile değilim ama bi kaç ay önceden başla dedi.. unuuyorum bende ya.. yada üşeniyorum.. bide sanki karnım şişiyo onu içince. bi haftadır içmedim yine düzeldi karnım. onu içerken şiştim nedense...  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

melek-çağlar

bu folıc asit ne zaman kullanılmaya başlanılıyor banada verdi doktor ama kullanmadım. bugün başlasam olur mu?

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

bir iki ay önceden başlıcakmışız canım, hamile kalmada etkisi yokmuş ama bebek için geleceğe yatırım oluyormuş.. :)

ella

ayfer

Alıntı yapılan: s_k - 17 Ocak , 2010, 18:18:24
Alıntı yapılan: ayfer - 16 Ocak , 2010, 20:56:31
hamile misin yoksa hamile olmaya çalışıyormusun..yok saat falan aclık tokluk farketmez ne zaman istersen günde bikez içebilirsin..hem folbiol işte doktorların söylediği..hiç bi zararı yokmuş sadece folik asiti sağlıyormuş bebişin gelişimi için
canım bebiş istiyorum daha yok bişi umarım olur hayırlısıyla tez vakitte :amin:

sevinç86

arkadaşlar ben 11 haftalık hamileyim .hamilelil öncesi folikasit kullanmadım .bilmiyodum çünkü.hamile kaldıktan sonra folic plus kullandım.trt de haberlerde bazı vitaminlerin kanser yaptığını ve bu vitamininde folik asit olduğunu duydum ve doktora sordum yok öle birşey dedi .folic plus kullandığımı söyledim bana folbiol verdi 1 tanesini kırıp içiyorum yani yarım ..

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

sevinç canım doktor mu hapı yarım al dedi???
neden folik plus değiştirdi?????
bide folbiol küçücük bi bir hap ikiye bölmek zor değil mi????

ipek_lab

bende hamile kalmadan önce folic plus kullanıyodum doktorum folbiol le değiştirdi düşükten sonra bıraktım 3 ay sonra tekrar denicez acaba tekrar kullanmaya başlasam mı folik asit?