Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

βαlκιz

niyeki canım benim ikizlerim var
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 01 Ekim , 2010, 08:51:42
günaydın naber canım  :flowers:
GÜNAYDIN GÜLŞAHCIM.NSL OLDUN BAKALIM :k06: :k06:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

oyyyyyyyyy maşallahh :nazar: ya ben şmdi yeni hamileyim. midemde problemler başladı. normalde mesela ben bitki çayı içerdim içme diyo herkes. adaçayı, kekik, nane içme. maydonoz yeme diyolar bi bilgin var mı

βαlκιz

Alıntı yapılan: (♥♥)SArıKIz(♥♥) - 01 Ekim , 2010, 09:05:18
günaydın canım valla omuzlarım kollarım çok agrıyo onun dışında iyiyim  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

bende içilmez diye biliyorum canım içme bencede  :laughing7:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

şimdi çay içmiyorum. kola, kahve hepsini bıraktım . sigara da içmiyorum kesinlikle şimdi sadece süt ve su içiyorum bide saabahları çok açık çay içiyorum. ama bu sefer de bazı kişiler çok abartma ya çayını filan iç diyolar. benim abarttığımı düşünüyolar bazıları kesinlikle içme diyo. ilk ay çok önem verme diyolar. sonuçta Rabbim bana bu bebeği emant etti ve ben de ona göre yaşamayı öğrenmeliyim öyle değil mi???? ???

βαlκιz

fazla çay demir eksikligi yapabilir az ve açık iç bencede süt ayran bunları içsen daha iyi olur bebek için  :icon_thumright:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 01 Ekim , 2010, 09:07:18
Alıntı yapılan: (♥♥)SArıKIz(♥♥) - 01 Ekim , 2010, 09:05:18
günaydın canım valla omuzlarım kollarım çok agrıyo onun dışında iyiyim  :sad1:
VALLA GÜLŞAHCIM KOLAY DEĞİL 2 TANE PAŞA BİDE EV İŞLERİ OFF DÜŞÜNEMİYORUM BİLE ALLAH YARDIMCIN OLSUN TATLIM :opucuk:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: selin_27 - 01 Ekim , 2010, 09:06:35
oyyyyyyyyy maşallahh :nazar: ya ben şmdi yeni hamileyim. midemde problemler başladı. normalde mesela ben bitki çayı içerdim içme diyo herkes. adaçayı, kekik, nane içme. maydonoz yeme diyolar bi bilgin var mı
ARKADAŞIM BENDE İÇİLMEZ DİYE DUYMUŞTUM.SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ TÜKET BENCEDE :icon_thumright:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

burcu_göktuğ

Alıntı yapılan: selin_27 - 01 Ekim , 2010, 09:09:37
şimdi çay içmiyorum. kola, kahve hepsini bıraktım . sigara da içmiyorum kesinlikle şimdi sadece süt ve su içiyorum bide saabahları çok açık çay içiyorum. ama bu sefer de bazı kişiler çok abartma ya çayını filan iç diyolar. benim abarttığımı düşünüyolar bazıları kesinlikle içme diyo. ilk ay çok önem verme diyolar. sonuçta Rabbim bana bu bebeği emant etti ve ben de ona göre yaşamayı öğrenmeliyim öyle değil mi???? ???
ay canım ya sen kimsenin ne dediğine bakma. sinir oluyorum öyle herşeye karışanlara. sen bebeğin için en doğru olanı yapıyorsun. bana da öyle hamileyken herkes birşey diyodu sinir oluyodum. ya bir de bu maydanoz,bitki çayları falan düşüğe sebep oluyormuş o yüzden pek tavsiye edilmiyor ilk aylarda.  ha bir de hamileliğin ilk ayı  son ayı yok. bence her ayı önemli,her ay bebek gelişiyor büyüyor. allah yardımcın olsun. hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim.

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

Alıntı yapılan: burcu_göktuğ - 01 Ekim , 2010, 09:54:05
Alıntı yapılan: selin_27 - 01 Ekim , 2010, 09:09:37
ay canım ya sen kimsenin ne dediğine bakma. sinir oluyorum öyle herşeye karışanlara. sen bebeğin için en doğru olanı yapıyorsun. bana da öyle hamileyken herkes birşey diyodu sinir oluyodum. ya bir de bu maydanoz,bitki çayları falan düşüğe sebep oluyormuş o yüzden pek tavsiye edilmiyor ilk aylarda.  ha bir de hamileliğin ilk ayı  son ayı yok. bence her ayı önemli,her ay bebek gelişiyor büyüyor. allah yardımcın olsun. hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim.
çok teşekkür ederim .

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

slm kıslar bana bı yardım sabah karsı sag kasıgımda agrı basladı sancı seklınde olması normalmı sızce bazen sıddetı artıyo :-\ :-\ :y25: :y25: :y25:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

--elif--

slm cnm hala devam ediyormu yoksa arada birmi geliyor