15 Mayıs , 2024, 18:37:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

HADİ SANA İYİ UYKYLAR CANIM BİZDE YENİ KALKTIK...  :wave: :wave: :wave:

Balböceği

Balli bende bakiyorum kiz ona kim kimi yolacak diye  :toothy10: :toothy10:

Nevaa

Aranıda balık hapı kullanan var mı? Kaçıncı ayda başladınız günde kaç tane kullanıyorsunuz. Doktorunuz mu tavsiye etti yoksa kendiniz mi başladınız. Kullandığınız hapın adı nedir?

Balıkyiyemiyorum hap kullanmayı düşünüyorum ama emin değilim.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

ay slm
daha bir saat oluyo uyanalı  :ehi: :ehi: :ehi:

canım balık yagımı diyosun hmm bi bilgim yok doktora danış sen
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cıddımı dıyosun gulsah senın gecen gunduzun sasmıs  :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

kız sabah 9 buçukta yattık  :-ooo

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Selam kizlar nasilsiniz fatmagulu izliyorum  ;D

βαlκιz

aha başladımı dur dur eşim açıyo  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Coktan basladi yazik ya filmde olsa insan bi hos oluyor  :y25:

tuana ve sudem

slm melekler nasılsınız bakem :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:ben geldim :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende kurtlar vadısını ıslıyom neden dersenız fatmagulun sucunu gunde 10 kere yayınlıyolar sonra ıslerım :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Hg cnm ben iyim umarim sende iyisindir  :flowers:

tuana ve sudem

iyiyim saol canım nasıl geçiyo günlerin  :opucuk:

tuana ve sudem

ya ben geldigimde kimse olmuyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: