Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: çigdem derya - 19 Temmuz , 2010, 18:27:48
slm kızlar ben geldim teyzeleri bebegim 1 ay 6 günlük oldu
allah bagislasin canim benimkide 2 gun sonra 4 ayini dolduruyor rabbim korusun meleklerimizi  :amin:  :amin:  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: çigdem derya - 19 Temmuz , 2010, 18:27:48
slm kızlar ben geldim teyzeleri bebegim 1 ay 6 günlük oldu
masallah CNM RABBIM TAMAMINA ERDIRSIN  :amin:

rose

dayanamiyorum artik gercekten artik tasiyamiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
demin yine ögrendim iki arkads daha hamile
ALlahim sen sabr ver, icim cok acio cooook tarif edemiyorum
kardesimde ikinciye hamile, elim kolum bagli hic bisi yapamiyorum
bu beklemek beni sonunda öldürceeeeeeeeekkkkkkkkkk  :sad1: :sad1: :sad1:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

rose

avazim ciktigi kadar bagirsam, saatlerce aglasam, yinede icimdeki aciyi söndürmeye yetmez...
kimsedende fayda yok, yine göz yaslarimla yalnizim... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

__nil__

seni çok iyi anlıorum rose gündüzden beri ağlıorum öle neden desen ortada bişi yok kimseye bişi demiyorum ama içimden öyle çok şey geçiyor ki ne desem anlatamam sanırım.kelimelere dökmek zor...üzülme canım rabbim gönlüne göre versin :amin: :amin:

Balböceği

SelaM KIZLAR nolur boyle konusmayin biliyorum cok kotu bisey insanin duygulari alt ust oluyor  :crybaby2: :crybaby2:
simdi sana kolay diyeceksiniz ama sabah aksam aglayip evimde huzur kalmiyordu esimle hergun kavgaliydik onun bunun lafi daha agir basiyordu akraba diyon akrep gibi sokuyordu her namazda agliyordum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
namaz kilarken aklim baska yere gidiyordu bazen namazda gelip beni rahatsiz etmesini hayal ediyordum gecelerim sabaha sabahlar gecelere karisiyordu  :y25: :y25: :y25: hele dediginiz gibi bir baskasinin hamile almasi daha kotu
bunu bilerek bana yaparlardi simdi dusunuyorum herseyin rabbim hayirlisini versin birini verip aldiktan sonra mevlam
eger dedim bunu verdiyse mevlam yine veriri dedim sukurler olsun rabbime  :amin: nolur sizde uzmeyin uzulmeyinn  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

✿گสЯเ_ќĮż✿

SELAM KIZLAR BEN GELDİM.NSLSNZ BAKALIM GÖRÜŞMEYELİ.EVİMİ TAŞIDIM YERLEŞTİM SAYILIR.AMA DAHA 1 GÜNLÜK BİRAZ DAHA İŞİM VAR.
YARIN İTİBARİYLE İNŞALLAH DAHA SIK GÖRÜŞÜRÜZ.ÖZLEDİM SİZLERİ. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

hg sarikiizzzzzzzzzz merak etmistim seni saolsunlar ev tasiyor dediler arkidesler  :k06: :k06:

gule gule otur bacimmm  :hello2: :hello2:

miray

Balböceği

a,s yaz geldi herkes kacti  ;D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 26 Temmuz , 2010, 18:01:07
a,s yaz geldi herkes kacti  ;D
aleykum selam ve rahmatullahi berakatuhu
yaz geldı herkes gıttı bı sen bı ben hep kaldık gezmeyen  :k06: :k06:

Balböceği

aynen bi sevo geziyor zaten hep geziyor o  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 26 Temmuz , 2010, 18:27:21
aynen bi sevo geziyor zaten hep geziyor o  :ehi: :ehi:
onun soyısmı gezici olmalıymış  :k06: :k06: aman gezsın valla benım içimden gelmıyor yoksa bende gezmek ısterdım  :'(

Balböceği

bende can sikintisini atmak isterdim ama ev daha iyi disari sicak cekilmiyor valla
oruc tutacan demi ben sanirim tutamam buyuk ihtimal cok gec aciliyor oruc bi takvime bakmam lazim

Balböceği

ilk oruc dokuza dogru burdaaa  :suclu: