22 Mayıs , 2024, 02:30:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

sesedo-98

böye tongoya bende düşerim  8) 8) 8) 8) 8)

KUŞKULU

Alıntı yapılan: sesedo-98 - 11 Ocak , 2010, 20:49:05
kız ben anlatıyorumki ben düştüm siz düşmeyin diye hanıma bak dünden razı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hım bılıyorum zumrutevlerı yakın bıze forumda bursalı nıcklı arkadasta burda bana cok yakın yuruyerk bıle gıdılıyo bı gun tanıscaz ıns valla ıı oldu

KUŞKULU

Alıntı yapılan: eflin - 11 Ocak , 2010, 20:50:55
hım bılıyorum zumrutevlerı yakın bıze forumda bursalı nıcklı arkadasta burda bana cok yakın yuruyerk bıle gıdılıyo bı gun tanıscaz ıns valla ıı oldu
bursalı nickli rukiyeyi diyosun.
evet canım oda orda oturuyor geçen bursa özlemim öyle arttıki benim yerime terasa çıkıp bursamın manzarasını seyretti benim yerime sağolsun :y25: :y25: :y25:

sesedo-98

Alıntı yapılan: KUŞKULU - 11 Ocak , 2010, 20:50:24
kız ben anlatıyorumki ben düştüm siz düşmeyin diye hanıma bak dünden razı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KIZ BİŞEY OLMAZ YA HEM OLURSA DA ZATEN 11AYLIK E ARALARIDA 2YAŞA YAKIN OLUR  :tongue3: :tongue3:

KUŞKULU

Alıntı yapılan: sesedo-98 - 11 Ocak , 2010, 20:58:13
Alıntı yapılan: KUŞKULU - 11 Ocak , 2010, 20:50:24

KIZ BİŞEY OLMAZ YA HEM OLURSA DA ZATEN 11AYLIK E ARALARIDA 2YAŞA YAKIN OLUR  :tongue3: :tongue3:
tabi sen şimdi kalsam diye düşünüosun ben kızım 5. buçuk aylıkken kalmışım düşün araları 13 buçuk ay olcak kısmetse :icon_scratch: :icon_scratch: ??? :dontknow: :-\(hangisini koysam bilemedim görmemişin bir ikonu olmuş gibi oldu bizim sitede yoktu böle şeler ah ah) :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

AHA ben geldim ama giderimmm pasam gelir simdikkk aman allah korusun basarda bizi by    :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Balböceği

hb ama gidiyomm pasam gelir simdikk nette yavas bugun tepemi atiriyoru  :cildir: :cildir:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

βαlκιz

ben geldimmm nasılsınız özledim sizi
ne var ne yok haberler nasıl
çok konu var okuycak ama vaktim yok
of biz pek iyi degiliz hepimiz grip olduk ilaç kullanıyoruz hepimizz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hos geldın balkız
sıtede kımseler yok

βαlκιz

evet öyle ben geldim kimse yok  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
hamile olan varmı tanıdıklardan acaba merak ettim kızlarıı  :-\ :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

valla bılmem sarıkız ama sarıkız bocuk asdk melegı onlarda bısey yok

✿گสЯเ_ќĮż✿

slm online olan ve olmayan arkadaşlarım.nslsnz bakalım.ben iim ama yorgunum :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?