Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: balkız - 22 Ekim , 2009, 14:07:11
bende geldim herkeze günaydın off sabah 9 da kalktım elektrikler yoktuuu  :cildir: :cildir: yeni geldiii 2 gündür evde 2 tane sinek var naptıysam çıkmadılar dışarııı manyaklarmı neelerr ilaç sıkamıyorum çocuklar vardiyee yanıma konuyo bak hadi git dışarda hava çok güzelll kardeşimm ne evdee duruyosun akşam gelirsin diyorumm yokk gitmiyooo ben hangi odaya gidersem oraya geliyooo gecede valla bizim yataktaa yattıı manyak piskopat sinekkk katill olucamm birazdannn :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
canım benim öldüremiyonmu kız

βαlκιz

öldürmek istemiyorum korkarım titrerim karınca bile öldüremem benn  :y25: ama sinirleniyorumm şimdii sinek ilacını sıkıcamm vallaa  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hülya,yağmur

bebişlerle 2 saat evden ayrıl canım gelince havalandırırsın evi başka çaresi yok galiba sinek gibi yapışmışlar sizin eve :ehi:

βαlκιz

sinekleri diger odaya çekicemmm orda fıssssssssssss  :ehi: :ehi: öldürcemm  :ehi: kapıyıda kapatırım  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

burcuş

Selam güzeller nasılsınızzzzz :):k06:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: balkız - 22 Ekim , 2009, 14:14:54
sinekleri diger odaya çekicemmm orda fıssssssssssss  :ehi: :ehi: öldürcemm  :ehi: kapıyıda kapatırım  :ehi: :ehi: :ehi:
iyi fikir tatlım
Alıntı yapılan: burcuş - 22 Ekim , 2009, 14:15:28
Selam güzeller nasılsınızzzzz :):k06:
hoşgeldin

GüzeLCe

burcuş hg canım ii çok şükür sen nasılsın Balkızım Böcüğüm Bebısh im nerdesiniz  :k06:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 22 Ekim , 2009, 14:18:48
burcuş hg canım ii çok şükür sen nasılsın Balkızım Böcüğüm Bebısh im nerdesiniz  :k06:
ya adaş sen beni hiç görmüyon ama bende burdayım :dontknow:

βαlκιz

sinek avındayımm :ehi: :ehi: ben neysee öldüler galbaa ben evi süpürgeye çekimm gelirim görüşürüzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: balkız - 22 Ekim , 2009, 14:21:57
sinek avındayımm :ehi: :ehi: ben neysee öldüler galbaa ben evi süpürgeye çekimm gelirim görüşürüzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
gözün aydın kolay gelsin

burcuş

Kolay gelsin şekerim :) :) Özledim sizleri kıslarrr :)

GüzeLCe

oyyyy hülya kusura bakma adasım özür dilerim dalgınlık olmuş  :opucuk:

''AşK MaSaLı''

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 22 Ekim , 2009, 14:30:46
oyyyy hülya kusura bakma adasım özür dilerim dalgınlık olmuş  :opucuk:
önemli deil canım beni unuttun sandım ::)

hülya,yağmur