Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bende uzun süre girmedim foruma arada bakıyorum ama kimseye rastlamıyorum
eskisi gibi konuşulmuyor  :-\ :-\ :-\ :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

EMEL 26

Alıntı yapılan: βαlκιz - 16 Temmuz , 2012, 18:08:17
bende uzun süre girmedim foruma arada bakıyorum ama kimseye rastlamıyorum
eskisi gibi konuşulmuyor  :-\ :-\ :-\ :-\

:'( :'( :'( :'( :'(

senin oğlanlar nasıl canım kocaman  delikanlı olmuşlardır  :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

βαlκιz

evet canım kocaman oldular artık habire bana laf yetiştiriyorlar  :k06:
sen nasılsın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
ben  de iyim canım
kızım 13 yaşında genç kız oldu  boyuma geldi
bir yandanda rabbim bana  sonunda ikinci melegimi gönderdi 13 haftalık hamileyim
onca uğraştım ne tedaviler uygulandı ama zamanı varmış hiç beklemediğim bir anda geldi bebişim :k06:

βαlκιz

ççooooook sevindim yaaa gözün aaydın harika bi haber bu maşallaah hayırlısıyla kucagına aldıgın günleride görürüz inşaallah :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :flowers:

Balböceği

bende bir aydır boşladim valla çok özledim  :love9:

Ramazan geliyor artık girerim sık sık  :love9:  

EMEL 26

Alıntı yapılan: βαlκιz - 16 Temmuz , 2012, 21:41:40
ççooooook sevindim yaaa gözün aaydın harika bi haber bu maşallaah hayırlısıyla kucagına aldıgın günleride görürüz inşaallah :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :flowers:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım
inşallah :k06:

EMEL 26

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Temmuz , 2012, 22:30:56
bende bir aydır boşladim valla çok özledim  :love9:

Ramazan geliyor artık girerim sık sık  :love9: 

gel edacım bende sıcaklardan çikamıyorum dişarı evdeyim çok sıkılıyorum :flowers:

βαlκιz

kız eda insan bi slm verir napıyorsun hakoşumuz nasılll nevar ne yok :flowers:

Balböceği

gülommmmm selam vermez olurmuyom  :opucuk:

Hemen giriyorum geri çıkıyorum  :suclu:

Biz iyis hakoş kocaman oldu  :nazar: hele hele son 3 4 ay daha kuduruk oldu  :ehi:

Ah bı görsen bütün vakitimi alıyor, uyumasını
Dört gizle bekliyorum bazen  :ehi:

Sen nasılsın paşalar büyüdü valla  :nazar: son hallerini ekle de bakalım  :opucuk:  

βαlκιz

:opucuk: :opucuk: :opucuk:
bende bakıp çıkıyorum hemen kimsede olmuyor he bazen bi giriyorum 1 kişi bile online degil  :toothy10: :toothy10: :toothy10: nolmuş böyle
ah canım büyümüştür valla uyumuyormu  :ehi: :ehi: :ehi:
benimkilerde sorma büyüdüler delikanlı oldular  :ehi: eklerim canım tamam pc ye atim resimleri buraya eklerim

Balböceği

son bir aydır böyle kimse uğramıyor yaz geldiyse   :k06:

Ara ara giriyorum ana kimse yok zaten is güçten fırsatım olmuyor  :ehi:

Tamam canım görüşürüz  :opucuk:   

rose

ay iki yil olmustur ben buraya gelmeyeli. nasilsiniz kizlar beni hatirlayan varmi acaba?
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

βαlκιz

Alıntı yapılan: rose - 23 Ağustos , 2012, 16:17:32
ay iki yil olmustur ben buraya gelmeyeli. nasilsiniz kizlar beni hatirlayan varmi acaba?
canım nbr çok uzun zaman oldu koptun bizden nerelerdesin napıyorsun  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk:

rose

balkiz seni hatirliyorum ikizlerinmi vardi senin? ya bi ara internetim yoktu sonra gecen sene yine 4 aylik bir bebek kaybettim filan derken...hayat inisli cikisli devam ediyor iste.
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...