28 Nisan , 2024, 13:49:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 24 Mayıs , 2009, 19:45:07
evet  canım  16 mayısta çatlatma iğne oldum şimdi beklemedeyim ya belki bilirsin iğneden kaç gün sonra gebelik varsa çıkar dktrum günün  1 gün geçince gel dedi ama benim 4 haziran adet günüm  o zamana kadar dayanamamki  :icon_scratch:
hayırlısı olsun inşallah.ben çatlatma iğnesi kullanmadığım için bu konuda yardımcı olamayacağım ama bence geçince yap daha kesin sonuç alırsın kadriyecim.ne kadardır olmuyoki çatlatma iğnesi yaptırdın canım
can dediklerim....

KADRİŞ

1.5 yıldır korunmuyorum ilk defa doktora gittim her şey normal klomen falan sonra iğne bugün 9 gün oldu iğne olalı hayırlısı sağol canım  :love9:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

can yine cannnn

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 24 Mayıs , 2009, 20:20:59
1.5 yıldır korunmuyorum ilk defa doktora gittim her şey normal klomen falan sonra iğne bugün 9 gün oldu iğne olalı hayırlısı sağol canım  :love9:
ya 1.5 yıl ha bende bu ayla 5 ay olcak herşey normalse daha zamanı gelmemiş demekki cnm bende çok sabırsızım oysa oğluma hemen hamile kalmıştım.bende dr gideceğim bir kaç gün içinde hayırlısı olsun inşallah hamilesindir varmı belirti falan ilk çocuğundan bilirsin sen
can dediklerim....

KADRİŞ

canım ilk çocuğumda eteklerim belimi sıkıyodu  namaz kılarken bile aklımda hep erik gözümün önünde idrar testi yapıyodum çıkmıyodu sonra 1.5 aylıkken öğrendim . varsa bile ben kendimce psikolojik diyom bakalım hayırlısı haber alayım ilk buraya yazıcam  canım ben 1.5 yıldır tedavi görmüyom daha ilk deneme  :dontknow:

armi

aman hanimlar ben nece iyneler vuruldum olmadi  birde sizin tek cocunuz var ona sükredin bizimde hic yok ya ah ah ah bir cocum olsa ona neler neler olacam hata onun üzerine her ay besyüz euro yatiracam valla aklim dan gecenleri yaziyorum daha neler düsünüyorum bir bilseniz kurban oldum allahim nolur benim de bir cocum olsun allah hic kimseyi cocuk hasreti yasatmasin
d

can yine cannnn

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 24 Mayıs , 2009, 20:30:20
canım ilk çocuğumda eteklerim belimi sıkıyodu  namaz kılarken bile aklımda hep erik gözümün önünde idrar testi yapıyodum çıkmıyodu sonra 1.5 aylıkken öğrendim . varsa bile ben kendimce psikolojik diyom bakalım hayırlısı haber alayım ilk buraya yazıcam  canım ben 1.5 yıldır tedavi görmüyom daha ilk deneme  :dontknow:
ilk deneme olduğunu anladım sadece 1.5 yıl uzun zaman demek istedim.bende oğluma hamile kaldığımda sadece göğüs şişkinliği ve ağrı olmuştu.hatta lekelendim ben adet günümde adet oldum sandım ertesi gün daha olmayınca şüphelendim 1 hafta daha bekleyip test yaptırdığımda hamile olduğum ortaya çıkmıştı  bendede belirti olmamıştı yada hatırlamıyorum 5 yıl oldu unuttum heralde
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: armi - 24 Mayıs , 2009, 20:36:22
aman hanimlar ben nece iyneler vuruldum olmadi  birde sizin tek cocunuz var ona sükredin bizimde hic yok ya ah ah ah bir cocum olsa ona neler neler olacam hata onun üzerine her ay besyüz euro yatiracam valla aklim dan gecenleri yaziyorum daha neler düsünüyorum bir bilseniz kurban oldum allahim nolur benim de bir cocum olsun allah hic kimseyi cocuk hasreti yasatmasin
armicim herkesin kaderi aynı değil belki kadriyeninki hemen olacak allah bilir dimi canım sanada verir allah inşallah
can dediklerim....

KADRİŞ

ayyy ağzını  :opucuk: nermincim içine doğdu herhal inşallah

can yine cannnn

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 24 Mayıs , 2009, 20:41:34
ayyy ağzını  :opucuk: nermincim içine doğdu herhal inşallah
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kadriyecim sen dindar ve inançlı bir insana benziyosun.dediğim gibi rabbim dualara kayıtsız kalmayacaktır canım
can dediklerim....

mavibalon

canım çatlatma iğnesi olduktan sonra 11.gün ya da 12.gün pozitif çıkarsa hamiş olma ihtimalin yüksek.
zaten çatlatma iğnesinden sonra hamile değilsen 14 veya 15.gün adet oluyorsun.
inşallah kavuşursun yavruna.
kulun kula duası kabul olurmuş. :amin: :amin: :amin:

KADRİŞ

KADRİŞ

amin canım hepimizin  :amin: :amin: evet dualarımız en büyük nimet  :love7:

armi

tabiki nermin aplacim herkesin kaderi bir deyil insallah kadris aplacim senin olur canlarim benim dedim gibi kurban oldum allah  ciftter cifter  versin  :amin:
d

mavibalon

canım yine de çok umutlanırmak istemem.
bana doktorum 1hfta 10 gün çatlatma iğnesinin etkisiyle pozitif çıkar demişti.
ben denedim. 10.gün pozitifti. 11.gün negatifti ve 12.günümde pozitifti yine ve ben de hamile olduğumu anlamştım.
ilk çatlatma iğnesi yapılışımdı ve günaşırı denemiştim kaç gün pozitif çıktığını görmek için.
artık alırken 20tane birden test alıyorum  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

KADRİŞ

sağol canım şunun  şurasında kaç gün kaldıki 16 mayıs iğne oldum  :ehi: :ehi: :ehi: