16 Mayıs , 2024, 03:42:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

can dediklerim....

armi

saten uykum yok gündüzleri yata yata öldüm
d

armi

ya nermis sen yorulmuyomusun gündüzleri calisiyosun ya birde bu saate kadar uyumuyosun
d

can yine cannnn

armicim yorgun değilmisin dedim inanki çok yorgunum ama foruma bakmadanda yatıp uyuyamıyorum kolik olduk ya
eve geldim mert oturdu pc derken kalktı ben takıldım az bişey babamız geldi o oturdu ben biraz ev işi yapayım dedim işe gittiğim için akşamdan yapıyom canım tüm işlerimi daha az önce çamaşırları katlayıp oturdum pc uykumda var ama iki satr dostlarımla konuşmadan yatamadım canım işte böyle
can dediklerim....

can yine cannnn

hemde ne yorulma armim iş ayrı mertle uğraşmak ayrı ev ayrı :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:ya sabah 7den gece 2 ye kadar ayaktayım boşunamı bu kadar zayıflıyom anam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

armi

ne garip bende bu siteyi okumadan duramiyorum ya burda huzur buluyorum
d

armi

keske benimde bir cocum olsa onunla hic yoktansa onunla urasirim
d

can yine cannnn

evet aynen canım huzur paylaşım  herşey var arada ara bozucular oluyo ama olsun onlarda tuzu biberi yuvamızın değilmi :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

armi

bende sabahtan aksama kadar yat bir ara ise gidip geliyordum simdi oda yok
d

armi

d

can yine cannnn

keşke olsa canım ya inanınki kendimden önce rabbim önce hiç annelik duygusu tatmayanlara vermesini istiyorum

ne iş yapıyodun canım orda
can dediklerim....

armi

birolari kontrol ediyorum
oructa geliyor abavv saat tam 9 da acilacak burda birde cok sicak nasil tutacaksak allah hepimize sabir versin
d

armi

kontroldediysem temizcikler temiz yapiyorlar mi diye
d

can yine cannnn

bir hikaye var bilirmisin
2 ayrı aile varmış biri çok zengin biriside fakirmiş zenginin evinde her gün kavaga huzursuzluk eksik olmazmış hemde her istediklerine sahipken
diğerinin evindede neşe kahkaha gülücük eksilmezmiş
bir gün zengin fakire sorar ya arkadaş çok fakir olmanıza rağmen evinizden neşe kahkaha eksik olmuyor bunu neye boçlusunuz biz zenginiz ama mutsuzuz demiş fakir adam beyim bizim altın topumuz var onla oynar mutlu oluruz demiş oda nasıl birşey söyle bizde alalım demiş fakir adamsa bu öyle bişeyki rabbim vermedikten sonra tüm servetin bile bunu almaya yetmez demiş peki söyel nedir bu şey çocuk beyim çocuk demiş.................

bilmem anlata bildimmi armicim tabiki çocuk evin neşesi herşeyi
can dediklerim....

armi

offf nermisim kendimden cok esim icin istiyorum canim benim bana belli etmiyo amma cok istiyo
d