28 Nisan , 2024, 02:32:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Melekler Mekanına Buyrun

Başlatan KADRİŞ, 20 Mayıs , 2009, 12:23:26

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ablalarmmmm canlarımmmmmm....
ben sızın gardasınızımmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dalga gecıyom ne ablası beeee :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

KADRİŞ

kızlar size cvp yazarken elektrikler kesildi  :-ooo :-ooo tedaşı bile aradım ancak şimdi geldi ayşecim evet sen en küçüğümüzsün bende haziran 15 te 24 olucam inşallah nermin sana abla dememe gerek yok 6 yaş  :ehi: :ehi: :ehi:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

betüs26

betüs26

nermişim ayşem canlarıııııııııım nasılsınız bakalım özledim sizi valla  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

betüs26

teni bir arkadaşımız gelmiş hoşgelmiiiiiiiiiiiiiiiiş aramıza Başakmıydı nasılsın başak  tekrar hoşgeldin canım

betüs26

ev işi bile yapamazsın artık buraya yazmaktan o kadar etkili ki dünyayla ilişkin kesiliyo

KADRİŞ

evet yaa aklım hep burda acaba kimler var neler oluyo falan  insanın kimseye ihtiyacı kalmıyo  ;D

betüs26

senin foto insana güven veriyo canım valla ya çok sevdim seniiiiii oğlunu allah bağışlasın hayırlısıylada ikincisini nasip etsin rabbim sana kadriş

can yine cannnn

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 25 Mayıs , 2009, 18:23:54
kızlar size cvp yazarken elektrikler kesildi  :-ooo :-ooo tedaşı bile aradım ancak şimdi geldi ayşecim evet sen en küçüğümüzsün bende haziran 15 te 24 olucam inşallah nermin sana abla dememe gerek yok 6 yaş  :ehi: :ehi: :ehi:
rahat ol kadriyecim abla demene gerek yok ben kendimi zaten 18 hissediyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:canımsın  öptüm
can dediklerim....

betüs26

ayyy nermişim sen zten neşe dolusun 18 gibisin zaten insanınruhu genç olsun kız saki yaşlandık mı bende 78 liyim ama kimse inanmıyor valla evli olduğuma bile :k06: :k06:

KATYUSA

can yine cannnn

idare eder çiğdemim merti halledeyim geliyom  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

KATYUSA

kadriş selam cnm hoşgeldin aramızaaaa

KADRİŞ

teşekkürler betüş :amin:  canım cümlemizinkini  :opucuk:

KADRİŞ

hoş bulduk katyusacım  ben bayıldım buraya yaaa  :hieyt: