29 Mart , 2024, 10:14:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pkoluydum hamileyim kızlar

Başlatan 2009, 17 Mayıs , 2009, 18:51:29

« önceki - sonraki »

2009

kızlar hamileyim ben de artık. pkoluydum glucophage kullandım. pkolu olanlara duyurulur glucophage kullandım. umarım bekleyen herkesin en kısa zamanda bebişi olur.
sevgiler

мiŁenα.

tebrık ederım canımmm...
rabbım analı bablı buyumeyııı ve hayuırlı ewlat olmasını nasıp eder ınsss :flowers: :flowers:

:love9: :love7: :love9:

>Gülbade<

hayirlisi olsun güzelim .darisi basimiza :amin: :amin: :amin: allah anneli babali büyütür insallah

2009

sağolun kızlar darısı basınıza öpuyorum

hanne

HAYIRLI OLSUN CANIMM.. PKOLU OLMAK NE DEMEK ????( KUSURA BAKMA GERÇEKTEN BİLMİYORUMMM)

sesedo-98

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin benım arkadaş da pko :( inş onunda olur bebişi senın kı n kadar zaman sonra oldu ilacı ne kadar usre kullandın anlatsana bi

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

allah kucağına almayıda nasip etsin.pkolu ne demek bende bilmiyorum doğrusu  :dontknow: :binkybaby:

sesedo-98

polisik over mı ne yani bir nevi kist yumurtalardaki kalın olabilio o zman tedavi daha zor - kilo yapıyor genelde ve veremiyorsun kiloyu kilo aldıkça hamile kalamıyorsun yani kara kara dert

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: 2009 - 17 Mayıs , 2009, 18:51:29
kızlar hamileyim ben de artık. pkoluydum glucophage kullandım. pkolu olanlara duyurulur glucophage kullandım. umarım bekleyen herkesin en kısa zamanda bebişi olur.
sevgiler
hayırlı olsn canm çok sevindm  :hello2: Allah tamamına erdrsn   :flowers:

Uploaded with ImageShack.us

..BahaR●●

tebrik ederim darısı hepimizin başına Rabbim kucağına almayıda göstersin bende adet düzensizliği var pko yok bende glukofen kullanıorum inş.banada faydası olur.....

havuç anne

tebrik ederimmmmmmmmmmm

hayırlı  uğurlu  olsunnnnnnnnn

değerini bil    bak  ben    bugün  bir  daha  yıkıldım  olmuyor  işteeeeeee

senden   öğrenmek  istediğim

hamile  olduğunu  öğrenene  kadar  içtinmi............
glucopheneyi     

yoksa   bıraktığın  bir  süre   varmıı
ALLAH HERKEZE  HAYIRLI SAĞLIKLI SIHATLI EVLATLAR DOĞURMAYI NASİP ETSİN İÇİNDEN BENİDE AYIRMASIN...

çiğdemgülabi

bende pko luyum we bu ayın 12'sinde 2. aşılamam yapıldı  :icon_scratch: sonuç için 2 hafta beklemem lazım ama dayanamıyorum :) arasızda pko lu olup aşılama ile hamile kalan warmı?

2009

kızlar hepinize teşekkür ederim... güzel dilekleriniz ve dualarınız için.

ben şubat ayında glucophage'ı 1 tane almaya başladım çünkü midem rahatsızdı ve bu hapa dayanamıodum. mart ve nisan ayında 2şer adet almaya başladım. hamile olduğumu 17 mayısta öğrendim adet tarihim 8 nisandı ve anca 9 gün sonra idrar testinde göründü. öncesinde negatifti. doktorumu aradım hemen,, önceden düşük yapmadıysan glucophage'ı bırak dedi sadece folikacite devam et dedi. ben de içmeyi bıraktım. ama pkolu olduğum için şuan bilemediğim bir düşük tehlikesi olabilir ama denemek gerekiyor. ilaca devam etmememi söyledi doktorum mevcut düşüğüm olmadığı için... eğer hamile kalamasaydım 6 ay sonunda başka bir tedaviye geçecekti. ama 2. ayımda hamile kaldım allaha şükürler olsun. 28 yaşımdayım 1 yıllık evliyim. umarım benim tecrübem bu hastalıkla uğraşanlara ışık olmuştur. başka sorularınız olursa arada bir girebiliyorum cevaplarım. allah herkesin gönlüne göre versin.. sevgiler

..BahaR●●

bende 1 ayı geçiktir glukofen kullanıorum ama gerçekten işe yarıor ben pko hastalığı yok sadece adetim düzensiz aşılama yaptırdım bikere tutmadı tedaviyi bıraktım ama glukofene ve folik asite devam ediorum inş.bende faydasını görürüm hafif gögüs kenarlarında tüylenmeler vardı geriledi adetimde artık çok geçmior inş.darısı bizlere.....

özooooooo

HAYIRLI OLSUN ARKADASIM ALLAH BANADA NASİP ETSIN