29 Nisan , 2024, 03:59:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SABAH DÜNYAM KARARDI...ŞİMDİ ÇARE BULDUMM

Başlatan havuç anne, 18 Mayıs , 2009, 12:33:04

« önceki - sonraki »

havuç anne

BU  TOPİCİ  AÇMAM  DAKİ  SEBEB  BİRBİRİMİZİN İÇİNİ  FERAHLATALIMM

ÇÜNKÜ  BİZİ  BİZDEN  DAHA  İYİ  ANLAYAN  YOOK  KIZLAR  AYIN 21 .Nİ  BEKLİYORDUM  ÇOĞUNUZ  BİLİYORR..

VE   BU AY  REGLİM  ERKENDEN  OLDU  SABAH  YIKILDIM  AĞLADIM  SAATLERCE  MORALİM  BOZULDU  ÇAREYİ  ANNEMİ  ARAMAKTA  BULDUM NASİHATLARINI  DİNLEDİM...

SONRA   İNTERNETTE   ARAŞTIRDIM  KURANI  KERİM  BENİM İÇİN   BİZİM İÇİN NE DİYOR .....

ÇOCUK  İSTEYEN  VE  OLMAYANLARA  .....

Ali imran süresi 38. ayet

38- Orada Zekeriyya, Rabbine dua etti: "Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin" dedi..

(Hünalike dea zekeriyya rabbeh kale rabbi heb lı mil ledünke zürriyyeten tayyibeh inneke semıud düa')

ZEKERİYADA  BÖYLE  DUA  ETTİ  VE RABBİM  DUASINI  KABUL  BUYURDUUU

İNŞALLAH   BİZİMDE  RABBİM  SESİMİZİ  DUYAR  VE  BİZEDE  HAYIRLI  EVLATLAR  DOĞURMAYI  NASİP  EDER  İNŞALLAHHH

BU  DUALAR  VE  AYETLERLE 

TOPİCİ  AÇMİŞ  BULUNUYORUMMMMM

SİZLERDE   DESTEKLERSENİZ  ÇOK MUTLU  OLURUMMMMM   VE  HERGÜN   ALLAHIN  İSTEDİĞİ  GİBİ  DUA  EDELİM  BİRDE  BÖYLE  DENEYELİM  NE  DERSİNİZZZ
ALLAH HERKEZE  HAYIRLI SAĞLIKLI SIHATLI EVLATLAR DOĞURMAYI NASİP ETSİN İÇİNDEN BENİDE AYIRMASIN...

havuç anne

18 Mayıs , 2009, 12:33:54 #1 Son düzenlenme: 18 Mayıs , 2009, 12:35:57 havuç anne
Ali imran suresi 35. ayet-

İmran'ın karısı: "Rabbim, karnımdakini tam hür olarak sana adadım, benden kabul buyur, şüphesiz sen işitensin, bilensin." demişti....

(İz kaletimraetü ımrane rabbi innı nezertü leke ma fı batnı muharranan fe tekabbel minnı inneke entes semıul alım)
ALLAH HERKEZE  HAYIRLI SAĞLIKLI SIHATLI EVLATLAR DOĞURMAYI NASİP ETSİN İÇİNDEN BENİDE AYIRMASIN...

havuç anne

Ali imran suresi 40. ayet

40- Zekeriyya: "Ey Rabbim, benim nasıl oğlum olabilir? Bana ihtiyarlık gelip çattı, karım ise kısırdır." dedi. Allah: "Öyledir, fakat Allah dilediğini yapar." buyurdu.

(Kale rabbi enna yekunü lı ğulamüv ve kad beleğaniyel kiberu vemraetı akır kale kezalikellahü yef'alü ma yeşa')

havuç anne

Şura suresi 49. ayet

Göklerin ve yerin hükümranlığı yalnız Allah'a aittir. O dilediğini yaratır, dilediğine kız çocuk, dilediğine de erkek çocuk bahşeder.

(Lillahi mülküs semavati vel ard yahlüku ma yeşa' yehebü li mey yeşaü inasev ve yehebü li mey yeşaüz zükur)

havuç anne

Şura suresi 50. ayet

Yahut Allah onları erkek ve kız olmak üzere çift verir, dilediğini de kısır yapar. Şüphesiz ki O her şeyi bilir. O'nun her şeye gücü yeter.

havuç anne

Hz. İbrahim'i salih bir çocukla müjdelemişlerdir:

Yanına girdiklerinde "Selam" demişlerdi. O da: "Biz sizden korkmaktayız" demişti. Dediler ki: "Korkma biz sana bilgin bir çocuk müjdelemekteyiz." (Hicr Suresi, 52-53)

Elçilerin bu müjdesi karşısında Hz. İbrahim ve hanımı şaşırmışlardır. Çünkü her ikisinin yaşı da oldukça ilerlemiştir. Üstelik Hz. İbrahim'in hanımının da çocuğu olmamaktadır. Elçilerin bu müjdesine karşılık Hz. İbrahim onlara şu sözlerle karşılık vermiştir:

Dedi ki: "Bana ihtiyarlık gelip-çökmüşken mi müjdeliyorsunuz? Beni ne ile müjdelemektesiniz?" Dediler ki: "Seni gerçekle müjdeledik; öyleyse umut kesenlerden olma." (Hicr Suresi, 54-55)

Karısı ayaktaydı, bunun üzerine güldü. Biz ona İshak'ı, İshak'ın arkasından da Yakub'u müjdeledik. "Vay bana" dedi (kadın). "Ben kocamış bir kadın iken ve şu kocam da bir ihtiyar iken doğuracak mıyım? Gerçekten bu, şaşırtıcı bir şey!.." (Hud Suresi, 71-72)

Bu, Hz. İbrahim için büyük bir mucizenin haberiydi. Elçilerin bu haberine çok şaşıran Hz. İbrahim'in eşi, hayretle kendisinin nasıl doğum yapacağını sorduğunda, elçiler onun bu sorusuna, "... Öyle. Senin Rabbin buyurdu. Çünkü O, hüküm ve hikmet sahibidir, bilendir." (Zariyat Suresi, 30) diye cevap vermişlerdir. Allah başka bir ayetinde de, Hz. İbrahim ve eşinin bu emre şaşırmamaları gerektiğini bildirmiştir:

Dediler ki: "Allah'ın emrine mi şaşıyorsun? Allah'ın rahmeti ve bereketleri sizin üzerinizdedir, ey ev halkı şüphesiz O, övülmeye layık olandır, Mecid'tir." (Hud Suresi, 73)

Elçiler, Hz. İbrahim'e ayrıca şöyle bir hatırlatmada da bulunmuşlardı:

н∂vv∂ ツ

canım ne iyi yapmışsın.hemen Allaha sığınman ne güzel olmuş.bende araştırdım biraz.inş Allahım dualarımızı kabul eder.                                                                       1.  "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak­kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele­ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" = "Muhak­kak ki Allah dosttur ve yaratandır." âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3.  Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" = "O yaratandır ve yok­tan var edendir." âyetini 1054 kere tekrar eder.)

4. Veya; Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya­kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın­caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

saol canım ne guzel paylasımm......
ıns en kısa surede rabbım ıstreyen herkeze nasıp edrrr :y25: :love9:

:love9: :love7: :love9:

havuç anne

Alıntı yapılan: havuç - 18 Mayıs , 2009, 12:42:21
canım ne iyi yapmışsın.hemen Allaha sığınman ne güzel olmuş.bende araştırdım biraz.inş Allahım dualarımızı kabul eder.                                                                       1.  "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak­kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele­ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" = "Muhak­kak ki Allah dosttur ve yaratandır." âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3.  Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" = "O yaratandır ve yok­tan var edendir." âyetini 1054 kere tekrar eder.)

4. Veya; Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya­kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın­caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

ÇOK  TEŞEKKÜRLER  HAVUÇ     BUNLARI  DENİCEMMMM

sunga25 ((( Serpil )))

EMEGİNE SAGLIK ARKADASIM..
İNŞ EN KISA ZAMANDA GÖBİŞLERİMİZ DOLAR UMUTLARIMIZI KAYBETMIYELIM :flowers:

havuç anne

Hamile Kalmak için Şifalı Bitkiler ile Yapılan Destekleyici Kür (AHMET Maranki Tavsiyeli) ... Gebe kalmak için bitkisel tedavi yöntemleri. Ahmet Maranki Beden temizliği Programı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel destekleyici kür nedir? Şifalı bitkilerle Nasıl hamile kalabilirim? Gebe kalmak için kullanılan şifalı bitkiler nelerdir? Hamilelik için evde yapılabilecek kolay ev ilaçları nelerdir?

7 gün uygulanacak bu programda kırmızı pancar, elma, havuç ve lahana sularını sıkıp her sabah içerisine bir kaşık zeytinyağ katarak içilmesi gerekiyor.. Bu kür aynı zamanda kalınbağırsağı temizlemekte de faydalıdır.
Son gün yani (7.ci gün) Gökte dolunay varken limon ve zeytinyağı içimi var. Son olarak bu zeytinyağını içtiğinizde parmak parmak intihaplarınızın aktığını göreceksiniz.

Hamile kalmak için destekleyici kür şöyle yapılıyor:
Hanımlar için civanperçemi,çobançantası ve aslanpençesi karışımından elde edilen demlenmiş tertiplerini içmeleri gerekmektedir.
Yapılışı:Yarım litre suyun içerisine 5 gr civanperçemi,5 gr çobançantası,5 gr aslanpençesini atın ve bir kaç taşımlık demlemeyle 20dk tutun ve süzün. Hergün bu karışımdan 1-2 bardak için.

havuç anne

Alıntı yapılan: l๏lเtค:) - 18 Mayıs , 2009, 13:00:35
saol canım ne guzel paylasımm......
ıns en kısa surede rabbım ıstreyen herkeze nasıp edrrr :y25: :love9:

İNŞALLAH  LOLİTAAAA

..BahaR●●

ayy ne güzel bi başlık açmışın ben hep Rabbim e sığınıorum yaratacak olan o verecek olanda o hiç ümidimi kaybetmeden hep dua ediorum kolay değil ama Rabbim denermiş kulum pes edecekmi diye hiç pes etmeden dua edelim arkadaşlar....

can yine cannnn

harika bir başlık havuç anne eline emeğine sağlık çok teşekkürler canım :flowers: :flowers:
can dediklerim....