20 Mayıs , 2024, 23:15:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yardim edin

Başlatan knitter_lady, 15 Mayıs , 2009, 12:11:47

« önceki - sonraki »

knitter_lady

15 Mayıs , 2009, 12:11:47 Son düzenlenme: 15 Mayıs , 2009, 12:19:43 knitter_lady
Selam.Aranıza katılmaktan dolayı çok mutluyum.
Ablamın yaşadığı bir sorunu sizinle paylaşmak isterim.4-kızı var eşi erkek çocuk istiyorum, yoksa kuma getiririm falan diyor.Ben de ablam dur araştırayım dedim.Takvim var diyolar.
Dogrumu acaba diye sizlere soruyorum.Ne olur yardımlarınızı esirgemeyin.Bi yöntemini bilen varsa yardım etsin nolur...

office

Valla olayın zihniyet tarafına hiç girmicem ama cinsiyeti erkek belirliyor canım. öncelikle eniştenize bunu izah edin. 1 değil 10 kuma bile getirse kadının yapabileceği hiçbirşey yok.
takvim konusuna gelince hiçbir takvim güvenli değildir. yani kastınız çin takvimi ise mesela ona göre benim kızımın olması gerekiyor. ama oğlum olucak hayırlısıyla doktorumuzun dediğine göre.
cinsiyet seçimi Türkiyede yapılmıyor (veya yapılıyorsa bile sağlık amaçlı yapılıyor) diye biliyorum.aslında bu da ne kadar etik tartışılır. gerçi iyiki de yapılmıyor yoksa erkek nüfusunda patlama olurdu bu kafayla  :BangHead:
off of gerçekten çok üzüldüm ablanız ve kızları adına. allah hepsinin yardımcısı olsun.
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

мiŁenα.

cııdden nasıl bı zıhnıyett hala bole ınsanlar varmıı hhayret dogrusuuu...
ablana cok uzuldum sekerımmmm.....allah sabbır versınnnn...enıstenedeee yanııı hıccc bı adama yakısan seyler deılll....
cın takvımını duydumm abzıları dogru  dıyor bazıları demıyorrrrr.....
rabbım bılırr baska kımse hıc bısey bılemez oleeee....

:love9: :love7: :love9:

zelis

hala bu sekilde dusunen erkellerin olduguna inanamiyorum :cussing: :cussing:
cinsiyeti rekegin belirledigini birinin ona cok iyi anlatmasi gerekiyor...
bunu anladiktan sonrada esnin ona ayni seyi teklif etmesi durumunda ( esi onun ustune kuma getirse)
ne hissedecegini bi sormasi gerekir,,,

Allah yardinmciniz olsun canim :amin:

мiŁenα.

canım kusura bakma ama ablanda enıstene solesınnnn....
o erkegı tek tutturmıcakk marıfette erkekteee....
ablana kabahat buluyoda bırazda kendınde arasınnnn....
ablan muneccırmı senınnn....ayy cok kızdımm enısteneeeee..... :caca: :caca:

:love9: :love7: :love9:

sesedo-98

Alıntı yapılan: knitter_lady - 15 Mayıs , 2009, 12:11:47
Ablamın yaşadığı bir sorunu sizinle paylaşmak isterim.4-kızı var eşi erkek çocuk istiyorum, yoksa kuma getiririm falan diyor.Ben de ablam dur araştırayım dedim.Takvim var diyolar.
Dogrumu acaba diye sizlere soruyorum.Ne olur yardımlarınızı esirgemeyin.Bi yöntemini bilen varsa yardım etsin nolur...

canım kadın da XX kromozunu vardır erkekte XY ve bebegın erkek olması için erkegin y kromozunu alması gerek yani iş erkekte biter hem bu iş Allah cc bildigi bi iştir kimine oğlan çocugu lutfederim kimini kız çocugu bahşederim diyor biz ne hakla kız ya da oğlan isteriz ki eniştenizle konuşacak adam akıllı birileri yok mu ?? Allah ıslah etsin bu zihniyetini ...üzüldüüm dogrusu ablana ...  bide bu tıp ilminde  kız yada erkek diye seçim yapma şansı oluomuş tüp bebek de mi neyse bilmiom kromozonlarla oynayabiliyorlarmış bi o konu hakkında araştırma yapsın enişten madem bu kadar çok erkek istiyor ...

http://www.babychoice-tr.com/  işte linki canım enişten başvursun

office

cinsiyet seçimi Türkiye de yasal değil ki iyiki de değil. aksi taktirde bu kadar soy meraklısı insanlarımız yüzünden sonumuzu düşünemiyorum. 3 kız evladı olup da iyi yetiştiren cennetle müjdeleniyor. eniştenize bunu söyleyin dicem ama pek ikna olacağını düşünmüyorum. neyse allah sonumuzu hayr etsin...
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

sesedo-98

canım kromozonlala oynamıolarmış videosunu izledim sadece bellii tarilerde ilişkiye giriosun yılın 70 gunu kız olurmuş 70 gunu erkek o zamnalra denk getirmeye calısıolar yanı sana takvim veriolar yoksa bi mudahale yokmuş aman canım ne anlatırsan anlat adamın gözü 2. alacak kadar dönmüşse kafasına vursan da nafile gitsin para versin de böle erkek çocugu olsun bari kadına yazık ya erkek olacak diye fabrıka mı bu dogur dogur robot sanki tövbe tövbe ...

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: knitter_lady - 15 Mayıs , 2009, 12:11:47

valla ne kadar doğru bilmiyorum ama benim önceki dr.erkek formülü verdiğini iddia ediyordu  :dontknow:yanii yumurta takibi yapıyordu bana ve birliktelik günü veriyordu yaa.işte erkek isteyenlere o günleri ona göre veriyordu .anırım bilmiyorum zaten tutan varmıydı onuda bilmiyorum.ama ayrdımcısı tutturduğunu iddia ediyordu bilemem artık. :dontknow:

BEYAZ_KELEBEK

aaa bak yazdıktan sonra aklıma geldi.bnun için dua okuyanlarda varmış.hatat banada söylenmişti ama ben yapmadm.yani bana farketmez kız erkek.ama sanırım bir sure okuyup dua ediyorsun ve oğlun oluyor.ve doğunca adını muhammed koyman lazımmış.

ama hangi sure valla hatırlamıyorum.yapmayı düşünmediğimden çok üstelemedim.ama ondan sonra yusuf suresinide duymuştum.yani sen nette bu şekilde araştır istersen belki bulursun bişiler. :dontknow:

neslihan

ya kızlar bunların hepsi bahane adam yenisine heveslenmiş.Nice insan varki bir tane yavrusu olsun diye yıllarca çaba harcıyor.Kimi de böyle değer bilmiyor.Siz şükredin cahiliye dönemindeki gibi kuma gömmüyolar kız çocuklarını.

DER!N

Yurt dışında cinsiyet belirleyebiliyorlar, gerçekten zor durumdaysa ablanız belki düşünebilirler.

Türkiyede yasal değil henüz, umarım yasallaşmaz.

Rabbimin verdiğini istememek gibi bir lüksümüz yok, haşa ve kella.

Mevlam yardımcınız olsun.