28 Nisan , 2024, 09:46:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUMGÜNÜ PASTALARI

Başlatan ponçik, 25 Ağustos , 2007, 12:01:10

« önceki - sonraki »

ponçik

DOĞUMGÜNLERİ YAKLAŞIYOR  :hello2:
BİRKAÇTANE PASTA MODELİ BULDUM SİZLERLE DE PAYLAŞAYIM KIZLAAAAAR
BUYRUN  :flowers:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ponçik

:hungry:

ponçik

:occasion16:

ponçik

25 Ağustos , 2007, 12:45:07 #3 Son düzenlenme: 25 Ağustos , 2007, 12:47:11 g10c@
HEPSİ ÇOK GÜZELLER

semra

hepside cok güzel bulup koydugun icin tesekkür canim :flowers: canim cekti olsada yesek :hungry: :hungry:

sarı lale

gerçekten çok güzeller insan yemeye kıyamaz  :flowers: ama yanımızda olsa affetmezdik  :hungry:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayyy kızlar siz bu pastaları biz hamilelere inat mı  buraya ekliyonuz şekerim.   :k06: Bak şimdi canım istedi nolcakkk  :hungry:  :hungry:

ponçik

ay Zuhal valla aklıma bile gelmedi hamişler
hani doğumgünü pastası yaaa bizim gibi doğumgünü kutlayacakları düşündüm otomatikman yani  ;D
sen İstanbuldaydın sanırım
bak buluşma ayarlıyoruz sen de gelsene  :hello2: hem daha iyi kaynaşmış oluruz

ARMAĞAN

AAYYYY BUNLARI BİZ NASIL YAPARIZKİ? ANCA SİPARİŞ VERİLİR. BENDE ZEYNEP'İN DOĞUMGÜNÜ PASTASINI EKLEDİM. UFAK GİBİ ÇIKMIŞ AMA 20 KİŞİLİKTİ. TABİ KALABALIK OLDUĞUMUZ İÇİN ABLAM O 20 KİŞİLİK PASTADAN 40 PORSİYON ÇIKARDI :toothy10: :toothy10: BRAVO VALLA. 

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: g10c@ - 27 Ağustos , 2007, 09:23:52
ay Zuhal valla aklıma bile gelmedi hamişler
hani doğumgünü pastası yaaa bizim gibi doğumgünü kutlayacakları düşündüm otomatikman yani  ;D
sen İstanbuldaydın sanırım
bak buluşma ayarlıyoruz sen de gelsene  :hello2: hem daha iyi kaynaşmış oluruz

Şaka yapıyorum yaa gerçi birzcık canım istedi ama onuda ben giderdim merak etme canım.Ayrca ben istanbuldan değilim, İzmirdenim buyrun gelin İzmir'e ağarlıyayım sizi.  :k06:  :k06:  :k06:

ARMAĞAN

:hungry: :hungry: :hungry:  AAAHHHH OLSADA YESEK VALLA. AMA BU KİLOLARLA BAŞIMIZ DERTTE. BİZ NASIL ZAYIFLARIZ KIZLAR?

sevda

Yaaaaa bendeee isityoooom bunlardaan yemeeek hepsi harikalar ben dayanamamki pastalara birde şimdi benim tatlı krizimin olduğu zamandayım dur ben gidip bir kaça kaşık bari nutella yiyeyim  :hungry:

jbdun

yaw ben bu sayfayı heç görmemişim, hepsi de çok güzel goncacım  :hungry:
ben de daha karar veremedim ecrinimin doğumgünü pastasına, ama bebekli bişey düşünüyorum  :k06:

Almiş'inAnniş'i

:-ooo bunlar süper bende şimdi görüyorum
nerden buldun bunları onu da söyleseydin bari goncaa  ???

seldae

Ben resim eklemek yerine link veriyim bu adresten http://www.sekerdendusler.com/cocuk.htm çocuklar için yaptığım pastaları görebilirsiniz. Belki fikir verir. Gerçi henüz çok model yok ama yaptıkça güncelliyorum.