temizlik yapmak

Başlatan мiŁenα., 13 Mayıs , 2009, 16:04:26

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

bende bende ama gebelık dolayısıyla yapamıyorum hayırlısıyla doguırımmmm eskısı gıbı olaca :basardim: :basardim:

:love9: :love7: :love9:

ilkay

bende deli gibi temizlik yapıyorum başkasının yaptıgı içime sinmiyor kendi  elimle yapıyorum hele çamaşır suyunu nerdeyse su diye içecem o olmzsa temizlik yapamıyorum evin her yeri çamaşır  suyu kokuyo eşim bir gün kanser olacaz senin yüzünden diyo hep kızıyo   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sende kendımı gordum ılkay :toothy10: :toothy10:

@ssemra@

Alıntı yapılan: ilkay - 27 Eylül , 2009, 17:10:43
bende deli gibi temizlik yapıyorum başkasının yaptıgı içime sinmiyor kendi  elimle yapıyorum hele çamaşır suyunu nerdeyse su diye içecem o olmzsa temizlik yapamıyorum evin her yeri çamaşır  suyu kokuyo eşim bir gün kanser olacaz senin yüzünden diyo hep kızıyo   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10:

мiŁenα.

Balböceği

Bende cok yapiyorum ama bikiyorummm cnm sikiliyorrr pufff

:caca: :caca: :caca:

βαlκιz

ben sulu temzilikleri severim yani banyo tuvalet yıkama yer silme suyu severim bide habire ev süpürmeyii  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

bende cif kullanmayı çok severim

βαlκιz

be3nde seviyorum  ;D ama sabunla deterjanla fazla haşır neşir olamıyorum ellerim egzama oluyooo  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

;D Ben temizlikten pek zevk almam ama sonuctan alirim temizlik gibisi yok dogrusu
ama hobim diyemem : :suclu:
evde genellikle esim yardim eder bana, su an pek fazla bir sey yapamiyorum belim ayaklarim agriyor ve cok agir hissediyorum kendimi  :-ooo
:D

βαlκιz

Alıntı yapılan: SiRiNe - 13 Aralık , 2009, 15:54:13
;D Ben temizlikten pek zevk almam ama sonuctan alirim temizlik gibisi yok dogrusu
ama hobim diyemem : :suclu:
evde genellikle esim yardim eder bana, su an pek fazla bir sey yapamiyorum belim ayaklarim agriyor ve cok agir hissediyorum kendimi  :-ooo
:D

sen yapma zatenn hamile hamileee yatt boşverrr  :caca: :caca: :caca:
bende moralim iyiyse süper temizlik yaparım ama normal günlerdee yaparım mecbur yapılcak zaten evde bebek var ee pis pisde durmaz evv ama balık burcuyum ya suyu severim sulu işler yaparımm hepp  :k06:

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 24 Eylül , 2009, 17:16:58
bende smetri hastasyım bişey yamuk duruyosa dayanamam nerde olursam olim düzeltirim düzeltemezsem ellerim titrer bide evi elektrik süpürgesine çekmeye bayılırım gece gündüz durmadan temiz yer bile süpürürüm elektrik süpürgesi manyagıyım şuan burda gece elektrrik süpürgesi açamıyorum üstte komşu var diger evde üstte anne anne oturuyodu gece gündüz açıyodum burda açamıyorum offff :cildir: :cildir: bide başka biri elektrik süpürgesi açınca benim uyuyasım geliyo sesini çok seviyorum hatta hamileyken gece uyuymıyorum diye  elektrik süpürgesinn sesini telefona kaydetmiştim dinleyerek uyuyodum bide ona takıntım var napim hoşuma gidiyo :ehi: :ehi:
:ehi:  :ehi:  :ehi:
hay allahım alemsin gülşah ya  :ehi:  :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
bebekler gibi
büşrada ilk aylarda aglıyodu süpürgeyi acıyordum susuyordu  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 14 Aralık , 2009, 02:48:04
Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 24 Eylül , 2009, 17:16:58
bende smetri hastasyım bişey yamuk duruyosa dayanamam nerde olursam olim düzeltirim düzeltemezsem ellerim titrer bide evi elektrik süpürgesine çekmeye bayılırım gece gündüz durmadan temiz yer bile süpürürüm elektrik süpürgesi manyagıyım şuan burda gece elektrrik süpürgesi açamıyorum üstte komşu var diger evde üstte anne anne oturuyodu gece gündüz açıyodum burda açamıyorum offff :cildir: :cildir: bide başka biri elektrik süpürgesi açınca benim uyuyasım geliyo sesini çok seviyorum hatta hamileyken gece uyuymıyorum diye  elektrik süpürgesinn sesini telefona kaydetmiştim dinleyerek uyuyodum bide ona takıntım var napim hoşuma gidiyo :ehi: :ehi:
:ehi:  :ehi:  :ehi:
hay allahım alemsin gülşah ya  :ehi:  :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
bebekler gibi
büşrada ilk aylarda aglıyodu süpürgeyi acıyordum susuyordu  :ehi:
GERÇEKTEN GULŞAH ÇOK ESPIRILISIN :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ѕєν∂α¢αη

kendi yaptığım değil de annem yaparsa hoşuma gidiyo :)
zaten çalışıyorum hafta içi. bi cumartesi pazarım var. cumartesi temizlik yapıyorum pazar dinleniyorum. ama bu sıra sağolsun kocişim yardımcı oluyo. dün süpürge açtı ben yerleri sildim. o toz aldı ben mutafağı hallettim falan süper oldu yani :)

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

bizim mutfak bulaşıkları makineye yerleştirme eşimden sorulur ben nefret ederimmm  :cildir: :cildir: temizleri yerine yerleştirmeden kirlileri makineye yerleştirmekten ya beraber yaparız ya eşim yapar