temizlik yapmak

Başlatan мiŁenα., 13 Mayıs , 2009, 16:04:26

« önceki - sonraki »

burcuş

Alıntı yapılan: perçem - 29 Temmuz , 2009, 12:19:37
:muzz: temizlk yaptığım zaman çok mutlu olurm smetri hastasıyım :flowers:

Ah canım yardımlarını bekliyorum banada sevdir şu işi :)

perçem

Alıntı yapılan: burcuş - 29 Temmuz , 2009, 13:10:38
Alıntı yapılan: perçem - 29 Temmuz , 2009, 12:19:37
:muzz: temizlk yaptığım zaman çok mutlu olurm smetri hastasıyım :flowers:

Ah canım yardımlarını bekliyorum banada sevdir şu işi :)
[/quot :opucuk:aşkım severek yaparsan  vede müzik dinleyerek ozaman daha zevkli olur canım
meleğim gelde hasretimi bitir

nagihan

eskiden çalışırken benimde 15 günde bir yardımcım geliyordu ve işim çok kolay oluyordu. bende o düzen ve temizliği seven insanlardandım. hoş hala öyleyim ama kızım olunca işler bitmez oldu. hele yürümeye başladığından beri ben depresyondayım. o yüzden siz siz olun o kadar titiz olmayın. bırakın dağınık kalsın. ben hala yapamıyorum odadan odaya geziyorum düzeltiyorum temizliyorum ama hiç işleri bitiremiyorum hergün yorgunluk hergün iş. ve mutsuzum....  :-\ :sad1:

burcuş

Nagihan canım ne olur üzülme işler nasılsa düzene girer bak ne kadar güzel kızın olmuş :) Allahın en büyük hediyesi bu büyüsün kızınla birlikte yaparsınız canım :) Bende çalışıyorum ve çok takmıyorum tamam tabiki benim içinde önemli temizlik ama o kadar kastırmıyorum kendimi :) Mutlu ol tatlımmmm  :k06: :love9: :flowers:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: burcuş - 29 Temmuz , 2009, 16:38:54
Nagihan canım ne olur üzülme işler nasılsa düzene girer bak ne kadar güzel kızın olmuş :) Allahın en büyük hediyesi bu büyüsün kızınla birlikte yaparsınız canım :) Bende çalışıyorum ve çok takmıyorum tamam tabiki benim içinde önemli temizlik ama o kadar kastırmıyorum kendimi :) Mutlu ol tatlımmmm  :k06: :love9: :flowers:
aynn burcucum sana katılıorum bende senin gibiyim çok temizimdir ama kendimi kasmıorum üzmüorum yormuyorum bu yüzden elimden geldiğince yapmaya çalışıorum ....

Es-ra

içinizde en rahatı benim sanırım kızlar, bi temizlik yaptımmı uzun süre ellemem kirlenmesini izlerim artı tadını çıkarrak dağıtırm :k06: :ehi:evim yaaaaaa öyle aman kirlenmesin diye diken üzerinde oturamam sefam olsun  :hieyt:

burcuş

мiŁenα.

VALLA BEN YAPICAM BUGUN AMA KORKUYMM..

NE YAPIM BEN EWIMI DANIK GORUNCE HEYHEYLERIM USTUMDE OOLUYOR....

MECBUR TEMIZLICEM

:love9: :love7: :love9:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

aman yap  :caca:
evını bok goturuyo sankı kıızm ıkı kışısınız
bebek bı otrsun yerıne 3 ay dıkkat et  :violent1: :violent1: :violent1:

ay ya olsun dıye gotumuzu yırtarız oluncada temızlık yapasımz tutar :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

мiŁenα.

tamma canım yapmıyorum bırseyyy

perçem

:love9: valla bi hamile kalsam varya ne temizliği çağırırım bi yardımcı yaptırırım yetrki hamile olayım zaten eşimde hamile kalırsam yardımcı alacak çünkü nekadar titiz olduğumu yapmadan duramayacağımı biliyor dr geçen gün rahim filmi çektirdikya rahim içi dar dedi hamile kalırsan düşük riskin var dedi eee tabi bunuda eşim duyduya artık kıpırdatmaz beni kızlar adetim bu günde olmadı ölüyorum meraktan 3 gün geçti inş olur eşim şimdiden kımıldatmıyor beni aaayyyyy bunaltıyor yaaaaaa

perçem

:hello2: :love7:yaa arkadaşlar bide benim sol kasığımda batmalar var arada bi oluyor sizce niye allahım nolur artık bu kez olsun nolur bebeğim anneciğine tutun artık  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

мiŁenα.

İNŞ CANIM.....HAMİŞSSİNDİR...

ZATEN BİRŞEY YAPTIRMIYOR EŞİM AKŞMA KADAR AYAKLARI BIR TARAFINA VURUYOR IS YAPMAKTAN...BEN HALSİZİM YATIYORUM..SÜREKLİİ...EŞİM OLMAZSA YAN KOMŞUMUZ FAKİR MUHTAÇ BŞR KAIDN HEM PARA KAZANIR HEM SEN RAHATLARSIN DEDİ ZATEN..AMA BEN KIMSENIN YAPTIGINI BEGENMEM BAKALIM MUSAYLA IDARE EDIYORUM SIMID :-ooo

°♥° b@ş@k°♥°

ARKADAŞLAR BEN ÇOK DAĞINIĞIM. AMA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÖYLE SANIRIM. ÇÜNKÜ VAKİT YOK. 8 DE İŞ BAŞI AKŞAM SAAT 7,30 DA EVDE OLUYORUM VE YEMEK HAZIRLA TOPLA ÇAY DEMLE DERKEN SAAT OLUYOO.. VE BENİ UYKU BASTIRIYO. SİZ SANIRIM EVDESİNİZ. DOĞAL OLARTAK BOŞ VAKİT ÇOKK.. BENİM HER ANIM DOLU..  :y25:

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

oda zor .....hafta sonu temızleyebılrısın ancak