28 Mart , 2024, 13:32:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

temizlik yapmak

Başlatan мiŁenα., 13 Mayıs , 2009, 16:04:26

« önceki - sonraki »

DİLVİN

bekarkende sevmezdım ben

benım annem ve kardeşlerim çokk temızdır

annem hafta sonları genel temızlık yapardı

her hafta yaa

sinir olurdummm  :BangHead: :BangHead:

ama ben yine yapmazdımmm

kardeşime parasıyla kendı odamı temızletırdım  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Annem babam ablam çalışıyordu ..
Bütün iş bana bakardı ben okuldan gelirdim yemek yapardım .
Stajda anam ağlardı yemek yoksa birşeyler yapardım evi temizlerdim.
Ben temizliğe bayılırım..

Eymen doğduğundan beri eski performansla yapamıyorum ama yinede dagınıklık ve pıs ev bana göre değil.
Ben tek kendi evimde değil başkasında danıksa ya gitmem oturamam ..

ve ev temiz olcak sade olcak ben evde fazlalık sevmem biblo vs beni boğar dantel falan ;D

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

çok severım yaptımmı tam yaparım yapmadımmı hiç yapmam  :k06:  çocuk olunca performansımı yıtırırım dıye dusunmustum ama cok sukur bı degısıklık yok aksıne daha da iştah var  :k06:

<<AyBüKe>>

Bende çok severim temizlik yapmayı, bi yer dağınık yada pis olsun sanki bütün ev pismiş gibi geliyor bana  :honk:   Ama arada da tembelliğim tutmuyor da değil yani  :suclu:

Balböceği

Bende cok sukur cok temiz insanim tam anneme cekmisim
biyer pis dursun oturamam veya bir yere gidemem isimi bitirmeden simdi tasinacagim bekliyorumki
halilar perdeleri yikiycam  :k06:

.:.Zamansız.:.

çalışan bir bayan olmama rağmen bende hafta sonları temizlik yapmayı seviyorum, hafta içide evimi düzenli tutmaya çalışıyorum, mutfağımda bılaşığım kalmaz , etrafı topralarım , sabah 6:30 da çıkıyorum evden akşam 20:30 da evdeyım, yorucu tempo içinde hafta sonunu dınlenmekle geçireceğime eşimide temizliğime ortak ediyorum, hadi temizlik yapalım diye :ehi: bu haldeyken daha zor oluyor :D

çocuklu anneler nasıl düzeninizi kuruyorsunuz? ayşeeee eski titizliğin hala devam ediyor muuuuuu :D

мiŁenα.

Ediyor canımcım...

Önceden hergün halıalrımı kaldırır  siler süpürür öle sererdim 1 haftada bir mutlaka hatta 2 günde bşr sileerdim koltuğumu halılarımı..Abartoyor zannetmeyin samimi sölüyorum deli gibi temizlik yapardım...Şimdi abartmadan gündelik yapıyorum evim temiz derli toplu oluyor ..

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 28 Haziran , 2010, 20:35:53
Ediyor canımcım...

Önceden hergün halıalrımı kaldırır  siler süpürür öle sererdim 1 haftada bir mutlaka hatta 2 günde bşr sileerdim koltuğumu halılarımı..Abartoyor zannetmeyin samimi sölüyorum deli gibi temizlik yapardım...Şimdi abartmadan gündelik yapıyorum evim temiz derli toplu oluyor ..

şimdi çok zor gibi gözüküyor ama evde olsam sanırım bende senin gibi olucam, tek korkum çocuk varken temizlik yapamamak , çatt diye çatlarım ortadan :ehi: elektrik süpürgesinin sesine alışsın velet :ehi:

--elif--

ewt cnm alıştır çok iyi oluyor bazılarıda korkuyor dua ette korkanlardan olmasın  ;D
benim ablamada tam bir temizlik manyağıdır yiğenim alışmış süpürge sesinde uyumaya bazen uyumayınca süpürgeyi açıyomuş ablam öyle uyuyormuş  :ehi:

Alıntı yapılan: bal-küpüm - 29 Haziran , 2010, 10:03:55
ewt cnm alıştır çok iyi oluyor bazılarıda korkuyor dua ette korkanlardan olmasın  ;D
benim ablamada tam bir temizlik manyağıdır yiğenim alışmış süpürge sesinde uyumaya bazen uyumayınca süpürgeyi açıyomuş ablam öyle uyuyormuş  :ehi:

:ehi: ayy inşallah yaa uyusun tabe ..altını alırım karnını doyururum dursun durduğu yerde sonra :ehi:

мiŁenα.

Gülçin'cim bilim adamları bilem onaylamış bebekler çamaşır makinası ,süpürge,saç kurutma makinası vb seslere çok duyarlı seviyrlar..

Eymen uyuyorken bile açıyorum evi süpürüyorum kalkmıyor ben ses alıştırdım müzik dinleyerek uyutuyorum.sadece oğlum ani seslere tepki veriyor uyanıyor ani kapı çarpması gibi.

Temizlik yapılıyor yani sadece çok haşır neşir olunmuyor temizlik ürünleriyle kokusu üstüne siner rahatsız olur diye ;D

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 29 Haziran , 2010, 11:03:22
Gülçin'cim bilim adamları bilem onaylamış bebekler çamaşır makinası ,süpürge,saç kurutma makinası vb seslere çok duyarlı seviyrlar..

Eymen uyuyorken bile açıyorum evi süpürüyorum kalkmıyor ben ses alıştırdım müzik dinleyerek uyutuyorum.sadece oğlum ani seslere tepki veriyor uyanıyor ani kapı çarpması gibi.

Temizlik yapılıyor yani sadece çok haşır neşir olunmuyor temizlik ürünleriyle kokusu üstüne siner rahatsız olur diye ;D

ayyy inşallah eylülümde alışır hemen o seslere :D

мiŁenα.

Anne karnındaki ses benzetiyor bak benim eşim araştırıırken bulmuştu bu müzikleri bebeği sakinleştiriyor ve eymen 40na kadar düzensizdi bu müziklerde uyuyordu..

Buziki Orhan parçalar yapmış bebeg[in sakinleşme durumuna göre ağlamaması için uyuması için vs ..anne karnındaki sesleri örnek alarak yapmış :icon_thumright:

bunları indir pc ye dursun lazım olur 8)/b]

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 29 Haziran , 2010, 14:46:20
Anne karnındaki ses benzetiyor bak benim eşim araştırıırken bulmuştu bu müzikleri bebeği sakinleştiriyor ve eymen 40na kadar düzensizdi bu müziklerde uyuyordu..

Buziki Orhan parçalar yapmış bebeg[in sakinleşme durumuna göre ağlamaması için uyuması için vs ..anne karnındaki sesleri örnek alarak yapmış :icon_thumright:

bunları indir pc ye dursun lazım olur 8)/b]

saol canım :opucuk: :D dursun ne olur ne olmaz

мiŁenα.

evt canım sakla eymen inan uyuyordu ağlarken susuyordu bu parçalarda..tabi o sakinleşiyordu ben deliriyordum o ayrı :cildir: :ehi: