temizlik yapmak

Başlatan мiŁenα., 13 Mayıs , 2009, 16:04:26

« önceki - sonraki »

ertl

temizlik yapmayı çoook severim

cuma 4de banyoytu temizlemeye başladım 6da bitti

banyo dolabına kadar duşa kabine kadar duvardaki fayanslar bile tek tek elimden geçti

temizliğe başlayınca kaptırıyorum kendimi  :k06: :k06: :k06:

hatta tv izlerken bile tvdeki evlerin temizliği ve DÜZENİNE benim kadar dikkat eden varmı acaba  ::)

çağınım

bende temizlik yapmayı severim özelliklede mutfak ve banyo çok temiz olmalı gittiğim yerlerde buna çok dikkat ederim eğer mutfak hoşuma gitmezse temizlik olarak bişey yemem orda değişik bi huy ama ne yapıyım huy işte başak burcuyum sanırım ondan

kız selcan ve nagehan temizlik sevilmezmi yaa mis gibi oluyo ev illaki yapıyosunuz ama severek yapmıyosunuz mecburiyet gibi geliyo size sanırım  :ehi:

AککORTįє

çocuk olunca rahat rahat temizlik yapılamıyor ve ben deliriyorum fekat yapacak birşey yok. uyuduğu gibi alıyorum bezi dip köşe  hücummmm :k06:

Demet_dk

BENDE SEVERİM TEMİZLİĞİ AMA YALNIZ OLMAM LAZIM EVDE
SÜPÜRGEYİ SEVMEM FAZLA SULU TEMİZLİKLERİ SEVERİM BULAŞIK CİF BANYO VS

çağınım

ilknur haklısın bebekle çok zor oluyo tam başlıyosun ağlamaya başlıyolar çünkü  :k06: anca uyuyunca

bizimki yürüyo bide şimdi sulu bişi bırakamıyorum ortada hemen ellerini daldırıyo deviriyo

SABIRTAŞI

offf yaaa benimde temizlik günü bugün hiç halim yok yapmaya....ama içim rahat hiç oturamam deprosyana girerim ben ev temiz olmaz ise....aynen bende gittiğim yerlerin mutvağında en ufak bir pislik göreyim hiçkimse bana ordan bi lokma dahi yediremez benimde huy böyle....benim için en temiz olması gereken yer mutvak tır yaniii....

Balböceği

biri benim eve el atsa nolurkii perdeler halilar koltuklar silinse kotu olmazki  :ehi: :ehi:

miray

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 16 Mayıs , 2010, 16:09:13
biri benim eve el atsa nolurkii perdeler halilar koltuklar silinse kotu olmazki  :ehi: :ehi:
aynen edoş  :cildir:  :cildir:

SABIRTAŞI

YAA TEMİZLİK YAPSAM NEKİ BİZİM OĞLAN EVİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRİYOR GERİ YAPTIĞIM İŞ HİÇ YAPİILMAMIŞ GİBİ OLUYOR AYNEN....BENİMDE HALILAR KİRLENDİ AMA SİLMEM BOŞ YERE ŞU AĞAÇLARIN PİSLİKLERİ BİTSİN YIKAMAYA VERİRİM EVİDE DİP BUCAK TEMİZLERİM....İŞ ÇOKK ARKADAŞLAR

fıstık

Alıntı yapılan: çağınım - 14 Mayıs , 2010, 11:52:22
bende temizlik yapmayı severim özelliklede mutfak ve banyo çok temiz olmalı gittiğim yerlerde buna çok dikkat ederim eğer mutfak hoşuma gitmezse temizlik olarak bişey yemem orda değişik bi huy ama ne yapıyım huy işte başak burcuyum sanırım ondan

kız selcan ve nagehan temizlik sevilmezmi yaa mis gibi oluyo ev illaki yapıyosunuz ama severek yapmıyosunuz mecburiyet gibi geliyo size sanırım  :ehi:

hayatım temizlik yapınca temiz temiz dursa sevicem ama ışıl sağolsun evimin içine etti süpürgeden korkuyo evi süpüremiyorum halılarımı

kirletti evi sürekli dağıtıyo o yüzden artık sevmiyorum çünki temizlik yapınca hemen eski haline dönüveriyo ev

ertl

ben halıları kaldırdım
caamları sildim
kapı duvar bitti
sadece halıları silecem

ırmak184

bayılırım temizlik yapmaya,birde koku hastasıyım evimin herzaman mis gibi kokmasını isterim,balkonumdan camasır hiç eksik olmaz o yüzden apartmanda adım camasırcı hatuna cıktı..cocuk var diye eskisi gibi yapamıyorum ama kardeşim geliyor haftada 2 kere bebişe bakıyor dip köse temizliyorum,normaldede bebiş uyurken fırsattan istifade yapıyorum artık,büyük temizligede kadın cagırıyorum..temizlik gibisi yok  :love9:  :love9:

DİLVİN

BEN MECBURİYETTEN YAPIYORUM   :toothy10: :toothy10:

TEMIZLIK YAPMASINIDA HİÇ SEVMIYORUM  :suclu: :suclu: :suclu:

AMA EVIM TEMİZDİR YİNEDE   ;D ;D

BENIM KOCAM TEMİZDİR BEN YAPMSAM BİLE O YAPAR  :ehi: :ehi:

ÖLE HERKES GİBİ HERGÜN YAPAMASAMDA HAFTADA BİR  GENEL TEMIZLİK YAPARIM

MUTFAĞIMDADA ASLA BULAŞIKKK OLMAZ

EŞİMDE HERGÜN TOZ ALIR  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

TEMIZZ KOCAMMM BENİİİMMM  :D :D :D

YA BİDE ARKADAŞLAR EVIN DÜZENLI OLURSA TEMIZLIK YAPASINDA GELİR
BENIM EVIMIN YERLERİ MARLEY NE KADAR SİLSENDE YINE ÇOK BERBAT GÖRÜNÜYO
DUVARLARDA NORMAL BEYAZ BOYA KİREÇMI NE SANKI
AMAN TEMIZLESEM NE OCAKKK TEMIZLEMESEM NE OLCAK
:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

evt canım annemlerin önceki evide öleydi benimde yapasım gelmiyordu..o marleylerı haftada bir cifliyordum süngerle evde büyüktü canım cıkardı... :'(

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ben temızlık yapmayı hıc sevmıyorum hele de cocuktan sonra ıyıce nefret ettım ama mecbur yapıyorsun hele de cocuk varken evde toz olmamalı alerjı malerjı olur Allah korusun. o kadar sevmıyorum kı şu an bıle evde temızlıge gelen bı abla var o var sagolsun benım yerıme de yapıyor  :k06:

ayşe benım kızım oyle iş miş yapmaz ona gore 15 te bır abla geliyor bana kızıma da haftada bır yeter olmadı sen bı el atıverırsın :)  :k06: