28 Mart , 2024, 23:48:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

temizlik yapmak

Başlatan мiŁenα., 13 Mayıs , 2009, 16:04:26

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

benım gıbı tıtız benım gıbı temızlıkkk hastalrı gelsıınn hobımm temıslık yapmakk bayılırımm ........hadı gelınde fıkırlerımızı paylasalımm :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

gamze61

sekerim bende temızlık konusunda tıtızım gel yabalım temızlık ardalık kırlendı bıraz :ehi: :k06:

vadi= muge & melis

temizlkten ütüden yemek yapmaktan neffffret edıyorum sız madem sevıyorsunuz bı ara bana da beklerım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

bende sendenim ayşem ben camların temizliğinden nefret ederim öbürleri hep severek yaparım :k06: :k06: :k06: :k06:
can dediklerim....

мiŁenα.

ayy kızlar lee ısten kacamma benden tıtızı lmasın benım ewıme bırı gelırrr gıodınce oturdugu koltuga varıncaya kadar soıılerımmm ..

benımkı bıraz sııyırmısım gıbı bıseeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben gelırım sızee maa ucretımı alırımmm :toothy10: :toothy10: :toothy10:

armi

kizlar bende cok titizim temizlik yapmayi okadar seviyorsaniz bürsürü ütülenecek camasirlarim var gelin ütümü yapin da gidin  :k06: :k06:
d

мiŁenα.

allaha dukur ısım gucum kalmadııı amann kızlar zevk alarak yapın ınanın cok sewıyorumm :k06: :k06:

KADRİŞ

ayşecim bende sendenin.ama bi ara tozutmak üzereydim.yatakta bile acaba duvarları araba fırçasıyla yıkasammı diye düşünüyodum.şimdi biraz daha iyiyim.bu durumdan eşim çok şikayetçi.bende simetrik hastalığıda var.bir şey yamuk olsun bazen kendimi deniyom yapmıcam diyom yok anam gözüme uyku girmiyo.kalkıp düzeltiyom. :cildir: düşün artık mutfakta,banyoda hatta cam silerken bile diş fırçası kullanıyom.her yere giriyoya... :cildir:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

мiŁenα.

ya bence bu bı hastalıkkkk..
ben kurttulamıyorummmm..
ofssss omrum temızlıkle geccekkk :cildir:

KADRİŞ

evet canım ama çocuk olunca inşallah biraz daha rahatlarsın şimdi bütün dikkatin ev işinde temizlikte bu aslında gayet normal.allahım sana iki yavru verir bu temizlik takıntısından kurtulursun :amin: :amin:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

мiŁenα.

mayra

BENDE TİTİZİM..
EN SEVDİĞİM ŞEY DE EV TEMİZLENDİKTEN SONRA KEYİFİNİ SÜRMEK..
ÇALIŞTIĞIM İÇİN EVİMİ ÖZLÜYORUM..PEK TADINI ÇIKARTAMIYORUM..
AMA YARDIMCIM VAR SAĞOLSUN HER İŞİMİ YAPIYOR..
AYDA 2 KERE GELMESİNE RAĞMEN BEN YİNE DE ELİMDE BEZ GEZERİM..
ALLAH DAN EŞİMDE MERAKLIDIR.. TİTİZDİR..
AMA CAM KAPI SİLEMİYORUM.. İŞTEN YORGUN GELİYORUM
ANCAK MUTFAKTA YEMEKLE UĞRAŞIYORUM..
YEMEK VARSA EVİ TEMİZLERİM..
HA BU ARADA TEMİZ EVİ TEMİZLEMEK DE ÇOK KEYİFLİ..

мiŁenα.

BENCDE EW HnımlaRI ICIN AYRI BI UGRAS KEYIFLE YAPARIMMM :k06: :k06:

burcuş

Ben çalışsan bir bayan olarak o kadar çekici gelmiyor temizlik estimide eser evin altından girer üstünden çıkarım :)

perçem

:muzz: temizlk yaptığım zaman çok mutlu olurm smetri hastasıyım :flowers:
meleğim gelde hasretimi bitir