2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

PONY

BEN DE HİÇ ŞİŞLİK YOK KIZLAR AMA GÖBEĞİM FELAKER OLDU KOCA SİCRİ BİR TOP:) SANKİ PLATES TOPU GİBİ ;D

NESLİCİM YAA ÖYLE DEME DUR KI DAHA

sersonas

ben kestirdim canım yaaa malesfff ama bakalım kociş söz verdi yeni alacakb  tabi beni  kandırmıyorsaaa   ne zaman gidecen kontroleee  ben 13 gün  sonr gidecem bakalım ne diyecek doğumaaa

sersonas

Alıntı yapılan: nesssli - 11 Ocak , 2010, 14:12:47
üff bugün kasık ağrılarım çoğaldı :) erkenmi doğurcam ne ?

slm nesss ewet nurun dediği gibi ilerki haftalar daha zormuşşş ay sabit oturamıyorum ,yatamıorum ayakta kalamıyorummmb  bi
  garip haller oluyoooo bize::))

pıtpıtım

selam kızlar bende sizi arıyordum :)buradamı takılıyorsunuz hep

sersonas

slm gamzecim hoşgeldinnn  nasılsınızzz iyiminizz bebişinleee?

sersonas

pıtpıtım

iyiyz şerifecim siz nasılsınız bakalım nasıl gidiyor...

benim yaklaşık 1 haftadır kasıklarıma bıçak gibi sancı saplanıyor bir kaç saniye sonra geçiyor.onun haricinde iyiyiz.benım kıza hala isim bulamadık.:) birde artık büyüdü sanırım çok hareket etmiyor.

PONY

sersonas

bende hafta sonu hastalandımmm  eşim hastaydı ondan geçti sanırım bugün biraz daha iyim ama hiç halim yok yatasım var sürekli oluş sabahları hiç kımıldamıyor ya benim de ben kalkıyom 2 saat sonra uyanıyor ben uyandırıyorumda öle küsecem kalkmıyor diye offf ya korkuyor insan napim tekme atınca kızıyom niye daha önce atmadın diye yyaaa vursun  da yine uyusun alalaa kızcam ona bi doğsunnn ::))

kontrole ne zaman gidecenn ?

pıtpıtım

iyiyim nurcum sen nasılsın senın de baya yaklaştı Allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin :)

şerifecim artık yerleri dar olduğu için fazla öylee gerilip gerilip indiremiyorlar tekmeleri birde artık gündüzü geceyi ayırt ediyorlar uyku düzenleri yavaş yavaş oturuyor ama ne yaparsın annelik işte merak ediyorsun sağlıkla kucağımıza alsaydık meleklerimizi daha ne isterdik demi.

bu arada randevum bu cumartersi 16 sında nstye girermiyim acaba bu sefer gittiğimde :)

sersonas

Alıntı yapılan: pıtpıtım - 11 Ocak , 2010, 14:57:47
iyiyim nurcum sen nasılsın senın de baya yaklaştı Allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin :)

şerifecim artık yerleri dar olduğu için fazla öylee gerilip gerilip indiremiyorlar tekmeleri birde artık gündüzü geceyi ayırt ediyorlar uyku düzenleri yavaş yavaş oturuyor ama ne yaparsın annelik işte merak ediyorsun sağlıkla kucağımıza alsaydık meleklerimizi daha ne isterdik demi.

bu arada randevum bu cumartersi 16 sında nstye girermiyim acaba bu sefer gittiğimde :)

bana demedi ya nst testi burada bi arkadaşa yaptılar salak hemşireler tehlike desin demişler dokro sormuşlar bişe yok gayet iiisin demiş salaklar ya kızı korkutmuşlarrr herkezemi yapıyorlar bu tesi acebaaa ::))

ayşee7478

selam kılzar naber bakalım? bugün ben felaketim yaa yemek yer yemez miğdem felaket oluyor. sürekli yatasım var. kulaklarım bir tuhaf sürekli davul gibi. su mu kaçırdım acaba diyorum ama öle bişey de olmadı. uyumak istiyorum yaaa. artık çalışmak ölüm gibi resmen yaaa.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

pıtpıtım

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 11 Ocak , 2010, 15:03:01
selam kılzar naber bakalım? bugün ben felaketim yaa yemek yer yemez miğdem felaket oluyor. sürekli yatasım var. kulaklarım bir tuhaf sürekli davul gibi. su mu kaçırdım acaba diyorum ama öle bişey de olmadı. uyumak istiyorum yaaa. artık çalışmak ölüm gibi resmen yaaa.

doğum haftası yaklaştıkça nst ye sokuyorlar canım sancını ve bebğin kalp atım hızını hesaplıyorlar.

ayşecim dinlen bir tanem artık bu bebekler bizi mahvedecek bu gidişle :)

ayşee7478

ya bide sürekli bir sıcak basması oluyor ya ay sonra da üşüyoruz tabi off yaaa. allahtan onlar sağlıklı allaha şükür. ben hastalanayım ne yapayım nede olsa son 2 ayım artık. bunun da sonu var allaha şükür hem de hediyesi pahabiçilmez. ayyy çok özlüyorum kızımı ben yaaa.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

sersonas

slm ayşecimmm ya bu bulantılar mahvetti  seni yaaa izin alınca iiice dinlen caımm haaa niheyet beyfendi tuyandııııı ya  sabahtan beri uyuyor yaaa ... ter deme bende 2 haftadır terle mücadele ediyordum hafta sonu haslandım nefes alamadım   burunum falan tıkandı ama şimdi iyimmm şükürr    yaren hanımnasıllarrr