2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

nesssli

ben olmadım ayşe olmayıda düşünmüyorum :)

yattığı beşiğin başına koycam valla ayşe pisler işte yaa üfff temizlenmesinide bilmiyolar :(

ayşee7478

ya bu çekiliş falan işleri bana ters yaa gerek yok öle şeylere. öbür sitede de oldu yaptılar bişeyler sonra cıngar çıktı gerenk yok yaaani.
bidahaki saat sınav yapacam kızlar. çok sinir yaa sınav yapmayı sevmiyom hiç hele okuması ölüm.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

PONY

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 08 Ocak , 2010, 15:15:05
ya bu çekiliş falan işleri bana ters yaa gerek yok öle şeylere. öbür sitede de oldu yaptılar bişeyler sonra cıngar çıktı gerenk yok yaaani.
bidahaki saat sınav yapacam kızlar. çok sinir yaa sınav yapmayı sevmiyom hiç hele okuması ölüm.

bana da gereksiz geliyor. hoş öteki siteede düzenleyenden dolayı hiç muhatap olmamıştım, zaten her şey de onunla başladı. bu arad kızlar ya ben şu şahsiyeti çok merak ediyorummm. değişik bir şahsiyet kendisi:)

pıtpıtım

KIZLAR İŞLERİMİ BİTİRDİM MALUM SENE SONU ANCA BİTTİ.

ŞİMDİ IUZUNN UZUN KATILABİLİRİM ARANIZA ŞÖYLE BİR BAKTIMDA BEŞİKTEN BAHSEDİLMİŞ.

BENİM KUZUMUN A DAN Z YE HERŞEYİNİ ANNEANNESİ ALDI KAYINVALİDEMDEN BİR ÇÖP BİLE İSTEMEDİM BEKLEMİYORUMDA ZATEN.ODA SORMUYOR BİŞEY ALDINIZMI ALINCAK VARMI EKSİK VARMI DİYE.AMA SEVMEYE GELİNCE SEVECEK O ZAMAN BEN YAPACAĞIMI BİLİRİM.
BENİM ANNEM BABAM KOCAM  SAĞ OLSUN.

BEBERONDA BİR BÜYÜK BİRDE KÜÇÜK CAM BİBERON ALDIM NUK DAN.BİRDE KAUÇUK EMZİK ALDIM.BEŞİĞİNİ PARK YATAK OLARAK ALDIK.BEBEK ARABASI BABY 2 GO TRAVEL SİSTEM ALDIK ÇOK RAHAT VE HAFİF KAMPANYASI VARDI TAVSİYE EDERİM.

DİĞER KIYAFET TÜRLERİNİ AZİZ BEBE MARKASINI TERCİH ETTİK.HASTANE ÇIKIŞIMIZI FENERBAHÇELİ ALDI BABASI BEN BİRDE BEYAZ LİLA ALDIM ÇOK CİCİİİİİ

ayşee7478

bende bir cimbomlu alıyım diyorum benim kociş giydirmeyi severde gidip almak pek aklına gelmiyo sanırım. hala inanamıyo baba olcana benim kociş sanırsam. anca bebeği kucağına alacak o zaman.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

pıtpıtım

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 08 Ocak , 2010, 15:25:13
bende bir cimbomlu alıyım diyorum benim kociş giydirmeyi severde gidip almak pek aklına gelmiyo sanırım. hala inanamıyo baba olcana benim kociş sanırsam. anca bebeği kucağına alacak o zaman.

AL TABİ CANIM GERÇİ BENİMKİ KIZ NASIL KAÇAR BİLİMİYORUM AMA BEN ÇANTASINA KOYDUM BABASININ GÖNLÜ OLSUN DİYE ŞİMDİDEN 3 AYRI TAKIMI VAR FENERBAHÇELİ ÖZELLİKLE MAÇ GÜNLERİ GİYDİRCEM BABASININ KUCAĞINA VERCEM KUZUMUUUU ALLAHIMMM O GÜNLER GELECEKMİİİİİ

sersonas

gamzecim nerdesin yaaaa h.g. kızlar bende katılmıyorum ozaman siz katılmıyorsanızz

pıtpıtım

ANCA İŞİM BİTTİ ŞERİFECİM YAAA.NASILSINIZ BAKALIM

ŞU ÇEKİLİŞ İŞİ BANADA MAİL ATMIŞ BİR ARAKADAŞ.SANIRIM KENDİSİ O VERDİĞİ SİTEDE ÇOK OY ALIRSA HEDİYE KAZANACAK BİZDENDE OY VERMEMİZİ İSTİYOR OY VERENLERİDE LİSTE YAPIP ÇEKİLİŞ ÇEKECEK BEBEKLERİ İÇİN UFAK TEFEK HEDİYELER GÖNDERECEK.

YANİ ÖYLE YILBAŞI ÇEKİLİŞİ GİBİ BİRŞEY DEĞİL.BEN GİRİP OY VERDİM ONA AMA KARŞILIĞINDA BİRŞEY BEKLEMEDİM

ELİF YÖRÜK

Kızlar alışveriş ediyoruz diyorsunuz ya içim gidiyor. Ben ne zaman başlasam acaba ne değişik şeyler buldum alacam. Erken değilmi benim için kaçınçı aynı başlıyayım son aylardamı

sersonas

Alıntı yapılan: ELİF YÖRÜK - 08 Ocak , 2010, 15:42:30
Kızlar alışveriş ediyoruz diyorsunuz ya içim gidiyor. Ben ne zaman başlasam acaba ne değişik şeyler buldum alacam. Erken değilmi benim için kaçınçı aynı başlıyayım son aylardamı

hg. elifcim  daha erken canım hele bi 6-7 aylık ol ozman başla herkez ozaman başlıyor sabret bizde bekledik

pıtpıtım

Alıntı yapılan: ELİF YÖRÜK - 08 Ocak , 2010, 15:42:30

ELİFCİM BENDE 29. HAFTADA ÇIKTIM ALIŞVERİŞE 7.BUÇUK AYI GEÇMESİNİ BEKLEDİM SENINDE GÜNLERİN HIZLA İLERLİYORR ALLAHIMIN İZNİYLE SENDE ÇIKARSIN BİTANEM.
KİRAZDAN HABER YOK BU ARADA BİLİYORMU BURDA OLDUĞUMUZU .PESPEMBEYEDE HABER VERMEDİK.BEN AKŞAM FACEDEN YAZAYIM BARİ

pıtpıtım

BU ARADA ŞU YUKARDAKİ REKLAM VARYA ONLAR NE YAPIYOR YAHUU.

HUHUUUUUU TAZANNNN :)

sersonas

Alıntı yapılan: pıtpıtım - 08 Ocak , 2010, 15:47:07
BU ARADA ŞU YUKARDAKİ REKLAM VARYA ONLAR NE YAPIYOR YAHUU.

HUHUUUUUU TAZANNNN :)

valla gamzecim bende o reklamlara bi anlam veremedimm nasılsın ağrın falan yok değilmi?

pıtpıtım

YOK ÇOK ŞÜKÜRRR CANIM BİR ARA KASIKLARIMA BIÇAK GİBİ SANCI GİRİYORDU.ŞİMDİ GEÇTİ.

pıtpıtım