2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

ayşee7478

inşallah güzel sonuçlarla gelirsin canım yaaa. bebeğin de büyümüştür inşallah. ya plasantanın yeri neden bu kadar önemliymiş doktor söledi mi bişey?
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

ELİF YÖRÜK

Canım aslında doktorum dediki doğum kanalında plasenta ile  9 ayı getirenler var sadece sezeryan oluyorsun.Korkma dedi düşük riski falan olmaz. Ama ben neti okudum bazı yerlerde korkunç şeyler yazıyordu biraz evham yaptım dr çok ben üstüne düştüm

pıtpıtım

elifcim senı çok ıyı anlıyorum benımde ilk haftalrda servıkal yetmezlık dıye bır sorun çıkmıştı.yanı doğum yolu denen mesafe kısaymış ve bu tip durumlarda 23 24 haftalarda düşükle erken doğumla sonuçlanıyormuş gebelikler bende çok okudummmm çok korktum tek çözümüde rahim ağzına dikiş atıyorlarmış.

bak ben ne dikiş attırdım nede istirahata çıktım buralara kadar geldık allahın izni ile.bazen herşeyi bilmek iyi olmuyor canım içini ferah tut rabbım herşeyin en iyisini bilir.

inci tanem

gunaydın kızlar nasılsınız, insaAllahiyisinizdir hepiniz bebislerinizle  :love7:
kızım benim kuzum benim inci tanem biricigim " 31 + " hafta yaşında ...

iremcemre (gules)

günaydın anneler ve bebekler nasılsınız hayırlı cumalar hepimize
paşam 16 haftalık Allahım sana şükürler olsun
bebeğim sana emanet

ayşee7478

bütün kızlar toplandık toplandık toplandık. :muzz: :muzz: :muzz: ay kızlar yaa siz olmasanız napardım ben. çok seviyorum sizi yaaa. bugün böle bir sevgi pıtırcığı modundayım nedense. allaha şükür içimden mutluluk akıyo sanki allah bozmasın ve allah hepimizi böle yapsın inşallah.

inci tanem

iremcemre (gules)

ayşe allah ağzının tadını bozmasın şekerim hergünün böyle olsun inşallah
bebeğim sana emanet

ayşee7478

amin canım hepimizin inşallah. ya bide bgün fazla dersim yok sanırım ondan rahatım ya kuruldum koltuğa ohhhh. süper.

nesssli

kıslar karşıyakalı forum açtı herkes orda :) sizde yokmu adresi :)

iremcemre (gules)

nesli adresi bulursan bizede yollasana ya şu anneler dünyasına üye oldum ama çok konu başlığı var gezmekten yorum yapamıyosun
bebeğim sana emanet

nesssli

ayşee7478

iyi canım benim kıpırdak kızım ege napıyo tekmeler artık füze gibi inmeye başlamıştır. senin ayrıntılı ne zaman yaa?gittin mi naptın? karşıyakalı nasıl forum açmış?nerde anlamadım ben??? :dontknow: :dontknow:

inci tanem

ayse ya bu bebek hareketleri canımı sıkıyor benim dun netten okudum bi saat icinde 10 defa hareket etmeli imis, benimki bi gun icinde toplasan 10 defa hareket etmiyor ki   :-\

nesssli

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 08 Ocak , 2010, 10:05:35
iyi canım benim kıpırdak kızım ege napıyo tekmeler artık füze gibi inmeye başlamıştır. senin ayrıntılı ne zaman yaa?gittin mi naptın? karşıyakalı nasıl forum açmış?nerde anlamadım ben??? :dontknow: :dontknow:
biz akşam karnımı izledikk :) tekme vurdukça şekil alıyo karnım :)