2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

nazan

ılk 26+4 gunluk bılıodum ama doktorum 7 ayı doldurmussun dedı ben salıhlıde oturuyorum

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

MANİSA-SOMALIYIM EŞİM BALIKESİRLİ VALLA BEN BU DR. HESABINI HİÇ ANLAYAMADIM BEN NE ZAMAN SEY YAPTIĞIMI BİLİYOM O BAŞAK HESAP ÇIKARIYO KARIŞIK

hasretALİ

slm arkadaşlar;
karçiceği tekrar geçmiş olsun hakkımızda herşeyin hayırlısı

neslihan

Karçiçeği geçmiş olsun güzelim.Hakkınızda hayırlısı.Rabbim birdaha yaşatmasın.

defne8383

MERHABA ARKADAŞLAR BEN DE ARALIK ANNESİYİM İNŞALLAH.BUGÜN 8+4 OLDU.BU ARADA BENİM DAHA ÖNCE GÖRÜNMESİNE RAĞMEN GEÇEN HAFTA BEBİŞ GÖRÜNMEDİ BENDE ÇOK KORKTUM DOKTOR SU İÇ SIKIŞ BİR DAHA BAKALIM DEDİ 1 LT SU İÇTİM KORKUDAN SONRA MELEĞİM HEMEN GÖZÜKTÜ VE KALBİİNİ DİNLDİK SENİNKİ DE BÖYLE OLABİLİR İÇİNİ FERAH TUT BİZE ŞİMDİDEN NAZ YAPIYORLAR SAKIN ÜZÜLME.ALAH HEPİMİZE KUCAĞA ALMAYI NASİP ETSİN.

defne8383

KARÇİÇEĞİ ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.ÜZÜLME DEMEK BOŞ AMA BUNU VEREN ALLAHIM YİNE VERECEK İNŞALLAH BUNDA DA VARDIR BİR HAYIRDA BİZ BİLMİYORUZ ÖPTÜM CANIM SIKMA CANINI

< ESLAL >

neslihan ÇOKK geçmiş olsun canım çok üzüldüm :y25:
defne8383 mrhb bende 8+4 hamileyim aynıyız bakalım önce hangimiz doğuracak :) benim nette 27 aralık çıkıyo ama dr. 1 ocak dedi :dontknow:

annişadayı

slm guzel anniş adayları bende aranıza yeni  katıldım cok hos bır sıte burası ..
Hepımıze guzel paylasımlar dılıyorum :)
:hello2: :hello2:
Allahım Sen Meleğimi Koru ..AMİN..:)

defne8383

ÇOOK SEVİNDİM EZOO BAKALIM NELER OLACAK SİTE SÜPER ARTIK PAYLAŞIMLARA BAŞLARIZ.BANA 28 ARALIK DEDİ KISMET ARTIK.ALLAH HEPİMİZE MUTLULUKLARINI TATTIRSIN İNŞ.

< ESLAL >

amin canım inş. senin nasıl gidiyo benim bulantılar hala devam hiççç iştahım yok 3 haftadır herşey kokuyo :igrenc:inş. geçer artık bende bunları daha fazla yaşamamak için sürekli uyuyorum  :sleepy1: inş. artık geçer

defne8383

İNŞ. CANIM GEÇECEK AZ KALDI SABRET MELEĞİN İÇİN.BENİM ÇOK ŞÜKÜR BULANTIM YOK 5-6 HAFTADA KANAMAM OLDU HASTANEDE KALDIM AMA ŞİMDİ İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR GEÇECEK BU GÜNLERİMİZ İLERDE BUNLARI ANICAZ MELEKLERİMİZLE İNŞ. GEÇEN HAFTA KALP ATIŞINI DİNLEDİK ŞİMDİ HAFTAYA GİDİCEM TEKRAR BAKALIM.BULANTILARIN OLSADA YEMEĞE ÇALIŞ NE OLUR.KENDİNE VE BEBİŞİMİZE İYİ BAK.

< ESLAL >

geçmiş olsun canım insan çok tedirgin oluyo benimde ilk başlarda mütiş kasık ağrılarım oldu çok korkmuştum ama dr. normal dedi gerçi hala devam ediyo sanırım benim göbüş çok büyük olacak bizde geçen hafta kalp atışlarını duyduk ama şimdide çok merak ediyorum nasıl die çünkü doğru düzgün bişey yiyemiyorum p.tesi gidicem dr bakalım bebişim nasıl..inş. iidirler bende çok özledim sofra kurup doyasıya yemek yemeği ama mutfağa girdim anda kopuyorum bende beni tok tutacak şeyler yemeye çalışıyorum canıminş. çabucak geçer. benim zaten en büyük korkum hamilelikti ama 2 ayı geride bıraktık bile inş.o melek yüzlerinide görmek nasip olur hepimize  :amin: sende kendine çok ii bak canım inş. çok iyidir kuzucuklarımız

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

slm arkadaşlar ben 25 yaşındayım 7+5 hamileyim sanırım aralık sonu doğum yapıcam rabbim herşeyin hepimize hayırlısı nasip etsin hepinizi öpüyorum  :flowers: karçiçeği canım senin içinde çok üzüldüm ama rabbimden herşeyin hayırlısı yine olur bebeğin üzülme benimde bu ikinci ilki düşmüştü şimdi yarın dr kntrolüm var bebişimin kalp ve kalp atışlarını kntrol edicekler inşallah bi aksilik çıkmaz  :amin:

< ESLAL >

slm eylül84 hoşgeldin aramıza ben 9 hftalık hamileyim bu dönem biraz zor geçiyo ama az kaldı inş. geçer kuzucuklarımız için değer ama..senin doğumun ocak başı olur sanırım yeni yıl bebişi benimde nette hesapladığımda 27 aralık çıkıyo dr. 1 ocak dedi sağlıklı olsunlar bizi üzmeden istedikleri zaman gelsin kuzularımız

Karcicegi

Günaydin Dünyanin en güzel anne adaylari,...

Nasilsiniz bakalim, ben iste ah söyle böyle, ama yaradanima sükür sagligima kavusacagim,...
Yeni gelenlere öncelikle hosgeldiniz aramiza Allah bebislerinizio sizlere bagislasin,...

Bu arada ben hasreti göremiyorum, durumundan haberiniz varmi?