2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

annemsin

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Mayıs , 2009, 12:30:11
kızlar :crybaby2:
dr hiç gelişmemiş dedi çok korkuyorum ya ölü olmasından :crybaby2:
kanda gebeliğe baklıldı sonuç azaldıysa gebeliğim bitmiş ama sonuç yükseldiğse varmış çok üzülüyorum sabahtır ağlıyorum
:crybaby2:
üzülme rabbim inşallah hayırlısını nasip eder.dua edelim inş.bişe olamaz.dualarımız seninle

hasretALİ

Karcicegi

Kizlar ben kactim,...
Kendinize cok iyi bakin bebislerinizede tabikii,....

Aksam zaman bulursam evden girerim,......

Allaha emanet olun, Allah yar ve yardimciniz olsun, tabiki benimde,... :amin:

Hepinizi seviyorum, öpüldünüz :love7:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Mayıs , 2009, 16:27:23
arkdaşlar bebeğim knda 8+5 lik çıkıyo ama dr olması gereken büyüklükte değil diyotakip edelim diyo çok korkuyorum ya şuaan gebelim devam ediyo ama kndaki kadar büyük değilmiş arkadaşlar o dr gitme diyolar herkese ilk aylarda bişey diyomuş...p.tesi başka bi dr gidicem dr değiştiricem :y25:
bencede ii yaparsın canım dr. çok önemli bende hiç memnun kalmadım dr.mdan bidahaki kontrole başka dr. gidicem bencede değiştir dr.nu güvenmeden olmuyo çok hassas bi konu bu başka bişeye benzemiyo yani üzülme sakın bakalım diğer dr. ne diycek

sevgimelegi

öncelikle aramıza yenı gelen arkadaslar hosgeldınız umarım aramızda ıyı vakıt gecırır ve paylasımlardan memnun kalırsanız.

hasretcım durumunu okudum sakın aklına kotu bısey getırme,bıran önce doktorunu degıstır.hersey normalken bu durum cok farklı ve düşündürücü.benım arkadasım 1.5 aylık gebeyken gece agrısı var dıye hastaneye kaldırıldı doktorlar muayeneden sonra kese yok bebekte yok demıstı ama kan tahlılınde bebek vardı kız o acıyla gece özel bır hastaneye gıttı gebelıgı gıttıgı hastane dogruladı fakat 4 gun sonra düşük yaptı nedenı ıse acıldekı doktorun muayeneyı bebege zarar verecek sekılde yapmasından kaynaklandıgı ortaya cıktı.ınan bazı doktorlara guven olmuyor,lutfen bebişin ıcın doktorunu ıyı sec.kalbını de ferah tut bebekte anormal bır vazıyet olsaydı sen hıssederdın ( Allah korusun ölü olsaydı ) kendını üzüpte harap etme bebişe zarar.sunu da unutma özel doktorlara o kadar para verıyor olsakta onlara bıle guven olmuyor bazen para daha fazla kazanmayı ıstıyorlar.durumdan bızı haberdar et SAKIN KENDINI FAZLA ÜZME NOLUR.HERSEY ALLAHTAN.....

< ESLAL >

neslihan nerelerdesin bugün kontürolün vardı bişey yoktur umarım bebişini gördün dimi merak ettim

< ESLAL >

hasret neslihan nerelerdesiniz merak ettim sizi yolunda gitmeyen bişey yoktur umarım :amin:

hasretALİ

slm ezoo yolunda gidenler de var gitmeyenlerde :y25:
ya bilmiyorum ne diycem bilmiyorum ama bebeğim yaşıyo :amin:

< ESLAL >

çok sevindim canım inş. kısa zamanda herşey yoluna girer

hasretALİ

inşalah ezoo ya...
farklı bi dr gittim o dr bebeğin 5 haftalık falan dedi bebek canlı çıkıyo 10 gün sonraya randevu verdi o zzaman 7 haftalık olur dedi kalp atışlarını duyabiliriz dedi ama kaafam hala çok karışık :crybaby2:

< ESLAL >

öyledir belki canım üzme kendini ve kendine çok dikkat et gerekirse sürekli yat bende ilk dr.gittimde 5 haftalık dedi 1 hafta sonra yine gittik çok bulantım vardı ve aynı dr. 7 haftalık dedi ama daha önce farklı söylediniz arada 1 hafta var dedim bebeğin büyüklüğüne göre değişir bu çok önemli değil dedi  :dontknow: ama bende bu hafta başka dr. gidicem bu dr. hiç bişey söylemiyo sadece ultrasonda bakıyo :icon_scratch:bende çok bıt bıtımdır beni hiç tatmin etmedi bu dr

hasretALİ

anladım ezoo öyle ya yok şöyle iice inceleyn bakıp bilgilendiren ???
inşallah bi problem yoktur sendede...aman allahım bizlere baağışlasında 1 hafta 22 hafta önemli değil :y25:

< ESLAL >

öyle hasret onlar sağlıklı olsunlarda biz herşeye razıyız inş. herşey yoluna girer hepimiz için hayırlısı olsun inş.kuzucuklarımız hep bizimle olsun  :amin:

hasretALİ

şimdiden anlıyorum galiba annemi beklerimiz için ne kadar çok çabalıyoruz dr en iisini arıyoruz doğduklarında napıcaz bilmiyorum :)
annelik ne kadar zormuş :y25:

< ESLAL >

evt canım bunu bende düşünüyorum şimdiden nekadar zormuş sevmek bakmak çok başka bişey anne duygusu çok başka bişey ben yeğenime baktım 3 yıl kendi çocum olsa bukadar severim diodum ama çok farklı herşeyin herkesin yeri farklı ama evlat gerçekten hepsinden başka oluyomuş..inş. o nur yüzlerinide görmek nasip olur hepimize.sende morelini yüksek tutmaya çalış canım stres çok kötü bişey hamilelikte ve hamilelerin duası kabul olurmuş dua et bol bol bende dua ediyorum sana ve tüm hamişlere Allah hayırlısıyla kurtarsın hepimizi kula kulun duası yelden çabuk ulaşırmış