2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

Karcicegi

Selam hasretim
Bende basladim folasitini almaya,..
simdi cin takvimini yaptin kiz olcak diyor,... :k06:

Sen yaptirmismiydin

hasretALİ

slm neslihaanne yptırdım mı anlamadım?ben çok oldu on  başlayalı...benim de erkek çıkıyo ama kız hissediyorum

sevgimelegi

evet 9 ay ıstesekte bır daha gelmeyecek belkı de hayatımızın en önemlı 9 ayı bunu doyasıya heranını hıssederek ve bıze özel kılarak gecırmelıyız.bu sayfada 3 kişi olacagınız galıba ama kızlar daha ıyı olacak az ve öz olacak bızımkısı.daha cok bırbırımızle ılgılenebılecegız.belkı daha farklı bır dostluk kuracagız  :hello:

bu arada kısaca özgecmıs  :k06:

istanbul leventte oturuyorum 30 yasındayım.bir oglum var hazıranda 11 yasında olacak yakışıklım.ama anneannesının yanında kalıyor 3 seneden berı  :crybaby2: bırbırımıze cok düşkünüz cok zor oluyor ama onun ıyılıgı ıcın katlanıyoruz 1 sene kaldı yanımıza gelmesıne  :hieyt: hep bır kardes ısterdı sonunda kardesı olacak dıye cok sevınıyor  o benden daha heyecanlı dua edıp duruyor kız olsun dıye saglıklı olsun ama kız olsun dıyor  :muzz: şimdilik bizden bu kadar sıra sızde hadı bakalım kızlar kendınıze ıyı bakın.( inşaallah sizde istanbuldasınızdır )

hasretALİ

kalabalık olsak ta ii olmasakta bence kim kimin ne olduğunu biliyo...sevgimleği allah bağışlasın oğlunu da inşallah hayırlısıyla sağlıklı uzun ömürlü kızın olur :amin:
bizdede istanbulda oturan kimse yok malesef  :)

Karcicegi

Günaydin Hanimlar,...

Ay sevgimelegim gercekden sen yasini hic göstermiyorsun, ayni yasdayiz ama suna bak yaa :k06:
Bu arada bende size kendimi tanitayim,..

Ismim Neslihan 30 yasindayim, Almanyada yasiyorum, burda dogdum büyüdüm, Aslen nevsehirliyim esim Aydinli, Istanbula hic gelmedim, ilk hamileligim, ikinci evliligim, ilk esimden cocugumuz olmadi, simdi Allaha sükür hamileyim,...
benden bu kadar,.... :hello2:

Sibelcigim, sen ogluna cok düskün oldugun icin mi Annende kaliyor yaa,... ben kismi anlayamadim :dontknow:

annemsin

bende hamileyim benimde 3. olacak iki oğlum var
:muzz: inş kız istiyorum sağlıklı olur inşal.benimde aralık sonu doğacak
ben bursadan katılıyorum evdeyim eşim öğretmen

Karcicegi

Selam annemsin, hosgeldin aramiza,...

Nasilsin , bebisin nasil? :dontknow:

Ben Neslihan, Memnun oldum,
Hayat hikayemi önceden yazmistim ögrenmisindir,... :laughing7: :toothy10: :ehi:

Karcicegi

Alıntı yapılan: annemsin - 14 Mayıs , 2009, 11:46:14

bende hamileyim benimde 3. olacak iki oğlum var
:muzz: inş kız istiyorum sağlıklı olur inşal.benimde aralık sonu doğacak
ben bursadan katılıyorum evdeyim eşim öğretmen

Bu arada bebislerinide Allah bagislasin, Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah,...

Allah ücüncü bebisinide kalbine göre versin,..... :k06:

hasretALİ

kızlar :crybaby2:
dr hiç gelişmemiş dedi çok korkuyorum ya ölü olmasından :crybaby2:
kanda gebeliğe baklıldı sonuç azaldıysa gebeliğim bitmiş ama sonuç yükseldiğse varmış çok üzülüyorum sabahtır ağlıyorum

Karcicegi

Ay inanmiyorum, nasil ya hasretim, nasil oalbilir?

Gecen sen gittiginde hersey normal demedimi doktor?

EEEKan sonuclari ne zaman alacaksin? :y25:

< ESLAL >

canım yoktur bişey yaa üzülme belkide döllenmesi geç olmuştur senin tahmin ettin tarihte değildir hayırlısı olur inş. canım üzme kendini stres yapma sakın kötü bişey yoksada olur allah korusun stres çok önemli..inş. önemli bişey değildir :amin:

hasretALİ

arkdaşlar bebeğim knda 8+5 lik çıkıyo ama dr olması gereken büyüklükte değil diyotakip edelim diyo çok korkuyorum ya şuaan gebelim devam ediyo ama kndaki kadar büyük değilmiş arkadaşlar o dr gitme diyolar herkese ilk aylarda bişey diyomuş...p.tesi başka bi dr gidicem dr değiştiricem :y25:

Karcicegi

Canim benim,...
bakma sen onlarin öyle dediklerine, hastanede benim bebis icinde cok ufak dediler,... ama sonucda gözüküyordu,...

eee, kalp atislari yokmuydu,...Kiz deli etcen bizi, hele bi anlat bakem su olayi,....

Yeminle bu sabah daha aklimdaydin, acaba hasret gittimiki bebisinin kalp atislarini dinlemeye,....

Kizim yarinda doktorlar acik trde. Özel degilmi baskasina git,....

hasretALİ

yok duymadı gliba sordum cvb bile vermedi bna...işte değiştiricem artık dr sağolun sizde

Karcicegi

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Mayıs , 2009, 16:44:27
yok duymadı gliba sordum cvb bile vermedi bna...işte değiştiricem artık dr sağolun sizde

Kalbini bozma sen, icinden ne geliyorsa bebisinde suanda öyledir, iyi seyler düsün iyi olsun canim,....