2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

Emine

Hamilelikle ilgili bir şikayetim yok çok şükür.Ben de cinsiyet konusunda çok heyecanlıyım.17 haftalıkken öğreneceğim ben de.İsim konusu çok canımı sıkıyor böyle çok içime sinen bir erkek ismi bulamıyorum.Gerçi babası ben koyacağım diyor ama ben onu bir şekilde ikna ederim güzel bir isim bulursam  :k06:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

emınecım kızına uygunmu olsun ıstyorsun
yada ıkı ısmmı dusunuosunz

sunga25 ((( Serpil )))

:k06: :k06: VALLA BİZ DAHA HENÜZ ORALARA GELEMEDİK EMİNE SEN BAYA ACELECİSİN AMA KIZIM OLURSA HAYAT YADA YAGMUR ERKEK OLURSA TOPRAK KOYCAZ BİZDE...

Emine

Kardelen kızıma uygun bir isim olsun diye takıntımız yok ama genel olarak anlamlı bir isim olması ve kulağa hoş gelmesi , Türkçe karakter içermemesi ve mümkünse alfabenin başındaki harflerle başlamasını istiyoruz.

Serpilcim güzel isimler siz isim işini halletmişsiniz ne güzel biz de içimize sinen birşey bulabiliriz inşallah  :)

smhsmh

merhaba arkadaşlar
ben yeni üye oldum
herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum  :binkybaby:

Emine

мiŁenα.

Alıntı yapılan: smhsmh - 09 Ağustos , 2009, 22:20:52
merhaba arkadaşlar
ben yeni üye oldum
herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum  :binkybaby:

hoşgeldin tatlım aramıza....

ada ismii çok hoşuma gidiyor emine :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

Emine

Eşimin eski sevgilisi kızına koydu o adı o nedenle aklıma bile getirmem  :tongue3: ayrıca okulda yarım ada diye dalga geçebilirler  :k06:

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

allah iyiliğini versin :ehi: :ehi: :ehi:

tamam tibet dedi arkadaşımın biride bende dedimki çocuguma okulda tibet öküzü diye dalga geçerler ... :ehi: :ehi:

isim konusu bendede uzun  zaman konuşulacak sanırsam :-\

Emine

10 Ağustos , 2009, 14:39:16 #279 Son düzenlenme: 10 Ağustos , 2009, 14:41:20 Emine
Vallahi google şu şekilde bile araştırdım dalga geçilen isimler  :ehi: Sonuç şu ne koyarsan koy dalga geçmek isteseler örneğin Hakan hiç dalga geçilecek bir isim değil ama başına dötü moklu Hakan deyip yine de dalga geçecekleri varsa geçiyorlarmış  :toothy10: Ben Yusuf ismini çok severim eşim yusuf yusuf diye dalga geçerler diyor her isimle dalga geçilecek birşey buluyor çocuklar bi alem  :D

мiŁenα.

valla öyle ozaman çocuk isimsiz kalsın :ehi: :ehi: :ehi:

buarada babamın adı yusuf ....ve ben cok derdım yusuf yusuf dıye sınıftada vardı arkadasım :ehi: :ehi:

neyse bare buluruz ben araştırıyorum bakalım bulabilcemmi güzel isim :k06: :k06:

smhsmh

hoşbulduk
emineciğim ankarada oturuyorum
19 haftalık hamişim çok şükür
işte böyle

Emine

Cinsiyet beli oldu mu? Bu arada tickerini düzelttim bir iki kod eksikti görünmüyordu ;)

smhsmh

teşekkür ederim canım benim
evet cinsiyeti erkek
eminecim ben diğer forumdan ocak annelerinden tanımışssındır umarım  :love3:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

aysemmm bız esımle o gun konstukta kızımız lrsa ıkı ıısmlı olucka ve bırısı ayse olcak
adam tuttrdu ayse dıe
ıı dedım barı sevdıgım bırıının ısmı  :)