2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: EyLüL84 - 12 Haziran , 2009, 14:35:26
merhaba kızlar nasılsınız güsel anneler  :opucuk: eylül derken benden bahsediyorsanız  :dontknow: ben çok iyim allah binlerce kere şükür dün dr gittik yine tahlilerimiz süper hatta bebeişmde çok iyi kızlar dr teyzemiz öle söledi  :k06: hepinizi öpüyorum  :opucuk:

çok sevindim hayatımm  :muzz: :muzz: :muzz:

sen yinede dikkat et kendine   :opucuk:

bizde bugün bebeğimin kalp atışlarını gördük  :hieyt:   :nazar: :nazar: :nazar: 

inanılmaz bişey  küçücük bi et parçasında bi can var o can daki kalp nasılda atıyor müthiş bişey di :binkybaby:

Rabbim bebek sahibi olmak isyeten herkese hayırlısıyla yaşatsın bu duyguyu  :amin:

AککORTįє

bu arada kızlar bu site işinize yarayacak  ;)

son adet tarihinizi yazın ve bebeğinizin gelişim aşamalarına bakın  :icon_thumright:

http://gebelik.org/dosyalar/gelisim.html

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım ilknurcum çok sevindim  :nazar:

ay evet nasılda küçücük bir et parçası pıt pıt atıyor demi rabbim işte

daha dur bakalım ben geçen gün ultrasonda baktığımızda sanki kocaman olmuş gibi geldi bana  :ehi:

Zeynep_Sena

slm arkadaslar bende sizden bir ay once dogumum aralik 20 yani iste suan 12. haftam bitiyor yarin 13 den gun aliyoruz bizim sayfaya yazan yok pek bende size katilim dedim insalah hepiniz kucaginaza aliriz saglikli bi sekilde....

bisey sorcam siz hangi ilaclari kullaniyorsunuz suan 

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

sulugöz hoşgeldin canım

bende şuan 11+3 oldum hayırlısıyla folik plus ilaç kullanıyordum

ama ben bıraktım artık kullanmıyorum ilaç falan önümzdeki haftadan itibaren

kan ilçalarıma ve kalsiyuma devam edicem bakalım ama ilaç almayınca daha rahat oluyo midem  :suclu:

sunga25 ((( Serpil )))

sulugöz hosgeldin cnm :flowers:
ALLAH KUCAGINADA ALMAYI NASİP ETSİN BENDE
7+5 GÜNLUK HAMİLEYİMM EN SON GÖRDUGUMDE MINICIK ET PARCASININ USUNDE YANIP SÖNEN MINNACIK BİSEYDİ BU AYIN 20 SİNDE ÖLE HEYECANLA BEKLIYORUMKİİ ONU GÖRMEK İCİN SABIRSIZLANIYORUM...

AککORTįє

Alıntı yapılan: EyLüL84 - 14 Haziran , 2009, 09:45:42
canım ilknurcum çok sevindim  :nazar:

ay evet nasılda küçücük bir et parçası pıt pıt atıyor demi rabbim işte

daha dur bakalım ben geçen gün ultrasonda baktığımızda sanki kocaman olmuş gibi geldi bana  :ehi:

sulugöz hoşgeldin tatlım  :flowers:

eylülcüm Allah herkese nasip etsin. zaten doktor teyzesi büyümüş dedi benim fasulyeme  :k06:  Allah herkesin yavrusunuda bizimkinide korusun hayırlı yazılar yazsın :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

günaydın kızlar  :flowers:

hani ama nerelerdesiniz ya  :sad1:

kimsecikler yok ilknur,sunga ay aklıma gelmedi 2010 ocak anneleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :director:  :director:  :director:  :director:  :director:

sunga25 ((( Serpil )))

sunga25 ((( Serpil )))

HUUUU HUUUUU EYLULLLL NERDESİN TATLIMMM  :hieyt:
HEM CAGIRIYON HEMDE YOKSUN ORTALARDA :)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ay biraz geç olucak ama hg sungacım  :suclu:

dün bekledim kimsecikler gelmedi

ayrıca misafirlerimde gelcekti

bende çıktım canım kusura bakma  :opucuk:

sunga25 ((( Serpil )))

bende seni göremeyince cıktım eylülcüm önemli degil..

--elif--

merhaba arkadaşlar bende 12 haftalık hamileyim benimkide ocak başına geliyomuş hedefim yılın ilk bebişini doğurmak :Dhayırlısıyla sağ salim bebeğimizi kucağımıza almak duasıyla.. :amin:

Emine

Merhaba arkadaşlar.Benim de Allah nasip ederse Ocakta gelecek bebeğim.İlki sezeryan olduğu için 2.si de sezeryan olacak.Normalde 2 Şubat görünüyor doğum tarihi ama sezeryan olacağım için 40. haftada istiyorum ilkinde olduğu gibi doğumu.Bu durumda Ocak sonunda olacak ama ayın kaçı olur doğum tarihine ve saatine son aylarda karar vereceğim.
Tahlillerimi yaptırdım normal dışı değerlerimi yazayım

İdrar mikroskobisi 5-6 Epitel +
Urobilinojen N
pH 5.5 (Normal değer 6-9)
Alanin Aminotransferaz (ALT) (KAN) 91 U/L (Normal değer 10 - 35)

Bu durumda karaciğerde birşey var gibi görünüyor ama kadın doğum uzmanı sorun yok dedi.Gerektiğinden fazla tahlil yaptırmışım.Sizin sonuçlarınız nasıl?