2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol cnm evet tabiki fasulye kadar yani  :k06: benim şuan 8 mm sanırım öleydi tam hatırlamıyorum

ama netten sürekli takip ediyorum ne kadar doğru onuda bilemiyorum ama olsun ona bakmak bile çok güsel  :binkybaby:

sunga25 ((( Serpil )))

netten nasıl takip ediliyo eylül ? bende edeyimmm  ;D

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet canım netten takiip ediyorum  ;D sende et ben günde üç kere bakıyorum neredeyse ya  :k06:

sunga25 ((( Serpil )))

NETTEN NASIL BAKILDIGINI ANLATABILIRMISIN BEN BILMIYORUMDA  :'(

AککORTįє

OCAK ANNİŞLERİ

4 OCAK 2010 - EYLÜL84       :nazar: aramıza hoşgeldin canım

10 OCAK 2010 - PERİ000      :nazar:       

21 OCAK 2010 - DESTİNA      :nazar:

25 OCAK 2010 - EBRULİ        :nazar:

27 OCAK 2010 - SUNGA25     :nazar:

27 OCAK 2010 -  İLKNUR       :nazar:

AککORTįє

09 Haziran , 2009, 19:48:11 #187 Son düzenlenme: 09 Haziran , 2009, 19:53:03 iLkNuRR
evet hayatım bencede mükemmel  :binkybaby:

doğum fotoğrafçısı bu çiseren korkut

, üstte yukarda doğum yazan yere tıkla doğum fotoğrafları var onlarada bak mutlaka, bayılacaksın  :icon_thumright:

neslihan

Ocak 2010 anneleri eylül e ne oldu haberiniz var mı kahverengi lekelenmem var diyodu.Çok merak ettim inşallah iyidir. :amin:

sunga25 ((( Serpil )))

bende eylülle bı kac gundur karsılasamıorum...
bende şimdi merak ettim  :sad1:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

merhaba kızlar nasılsınız güsel anneler  :opucuk: eylül derken benden bahsediyorsanız  :dontknow: ben çok iyim allah binlerce kere şükür dün dr gittik yine tahlilerimiz süper hatta bebeişmde çok iyi kızlar dr teyzemiz öle söledi  :k06: hepinizi öpüyorum  :opucuk:

neslihan

Çok sevindim canım seni merak etmiştik,inşallah hep böyle devam eder :amin: :nazar:

sunga25 ((( Serpil )))

OOHH COK ŞÜKÜR BAYA MERAKLANMISTIM BENDE ....
DOKTOR TEYZESİ NE DEDİ BAKALIM BEBİŞ İCİN?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canlarım beni merak etmişler saolun arkadaşlar  :opucuk: misafrlerim vardı ondan giremiyordum..

dr teyzemiz dün bilinç li bir anne adayı olduğumu söledi yani öle gözlemlemiş  :icon_scratch:

artı bebişim şuan 11+1 olduk kızlar iyisiniz dedi işte herşey normal görünüyor dedi gerektiği gibi  :nazar: 

hepinizi öpt neslihancım cnm ay seninde çok az kaldı allahın izniyle  :nazar: darısı bizim başımıza  :amin:  :opucuk:

neslihan