2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

denizkabuğu

merhaba arkadaşlar bende 2. Bebeğime hamileyim 6 haftalık henüz 5 yaşında bir kızım var ona hamileyken bu site henüz çok yeniydi son günlerimi burada yazılanları okuyarak geçiriyordum o zamanlar çok az kişiydik şimdş büyük bir aile bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza alırız inş. Sağlıkla bende bir oğlum olsun o kadar çok istiyorum ki  :amin:
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

belkis_nur

Alıntı yapılan: denizkabuğu - 07 Mayıs , 2011, 20:50:11
merhaba arkadaşlar bende 2. Bebeğime hamileyim 6 haftalık henüz 5 yaşında bir kızım var ona hamileyken bu site henüz çok yeniydi son günlerimi burada yazılanları okuyarak geçiriyordum o zamanlar çok az kişiydik şimdş büyük bir aile bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza alırız inş. Sağlıkla bende bir oğlum olsun o kadar çok istiyorum ki  :amin:
allah kucaginada almayi nasip etsin canim.... allah gonlune gore versin     :amin:    :amin:   dogum tarihi ne zamana?

KUZEY

xxcansuxx

Alıntı yapılan: belkis_nur - 16 Mayıs , 2011, 18:09:24
Alıntı yapılan: denizkabuğu - 07 Mayıs , 2011, 20:50:11
allah kucaginada almayi nasip etsin canim.... allah gonlune gore versin     :amin:    :amin:   dogum tarihi ne zamana?
vay be Allah gönlüne göre verdi canım bir oğlun oldu inş. 16 aralık 2011 de kucağında olacaktı yavrun şimdi sağlıkla kavuşmuşsunuzdur... yaşı uzun olsun  :amin: :amin:

cananyakut

Kızlar Allah herkese hayırlı dogumlar nasip etsin