2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

Turab Fem

kızlar merhaba :)

bu sitenin bi gıcıklıgı var sifreyi dogru yazsamda 5 denemeden sonra falan giris oluyor yuzden eski nickimle girebildim simdi, digeri ile giremedim ama ugrassaydım 5-6 defa onla da girerdim, iki nickli oldum boylece  :k06:

neyse dun gece biz acile gittik onu yazayımsize benim yaramaz kızım sessiz ve sakinligi ile beni korkuttu, dr butun gun hic kıpırdamazsa sekerli seyelr ye yat gene kıpırdamazsa gel demisti ole yaptım kıpırdamadı ve bugun oglenden beri daha once yasamadıgım bisi oldu karnımda belli bi ksıım tas gibi oluyordu nefesimi kesiyordu ovuyordum geciyordu sonra baska bi kızım sertlesiyordu bebegin kafası poposu dayanıyordur falan dedim ama cok rahatsız etti kasılmalar mı basladı diye korktum ve gece hastaneye gittik nst ye baglandım neyseki sorun yokmus cok sukur hersey yolunda geldik evimize :) benim sessiz kızım korkuttu bizi yani ama nstde hareketlerini ve kalp atıslarını dinlemek cok guzeldi  :love7:

inci tanem

kızım benim kuzum benim inci tanem biricigim " 31 + " hafta yaşında ...

Turab Fem

bugun yine hastaneye gittim kızlar, az once geldim, sabah doktorumu aradım gece bilgilendir demislerdi doktorunu, aradım durumu anlattım o sertlesmelerden bugun iki kez daha olmustu gun icinde ara ara oluyor, her ihtimalae karsı bakalım  dedi gittim muayene etti idrar tahlili ve detaylı ultrason istedi, onlar ptesi yapılcak, simdilik tehlikeli bir durum yok ama takip etmemiz gerek dedi ve bana yat dedi, simdi ben hep yatıcam bakalım 1 hafta boyunca, forumda olamam merak etmeyesiniz diye yazdım... kızımı ve beni dualarınızda unutmayın olur mu  :love9:

cici_kız

PONY

Alıntı yapılan: Turab Fem - 09 Ocak , 2010, 17:26:29
bugun yine hastaneye gittim kızlar, az once geldim, sabah doktorumu aradım gece bilgilendir demislerdi doktorunu, aradım durumu anlattım o sertlesmelerden bugun iki kez daha olmustu gun icinde ara ara oluyor, her ihtimalae karsı bakalım  dedi gittim muayene etti idrar tahlili ve detaylı ultrason istedi, onlar ptesi yapılcak, simdilik tehlikeli bir durum yok ama takip etmemiz gerek dedi ve bana yat dedi, simdi ben hep yatıcam bakalım 1 hafta boyunca, forumda olamam merak etmeyesiniz diye yazdım... kızımı ve beni dualarınızda unutmayın olur mu  :love9:

GEÇMİŞ OLSUN NURAYCIM. DULARIM SENİNLE... İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ...

ayşee7478

günaydın hanımlarrr. nuraycım çok geçmiş olsun canım. ya benim kızda kaç gündür fazla kıpırdamıyo bende sitres oluyorum yaa. ama çok da ciddiye almamıştım ara ara az az kımıldıyor ya benimkide. offf bir doğsalardı sağlıklı bir şekilde ne sitres yaa bu böle.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

nesssli

ayşee7478

günaydın nesli hayırdır kimsecikler yok bugün. pazartesi sendromu mu ne yaaa. ay benim de miğdem gene kötü. off yaa artık dayanacak halim kalmadı yaaa. :icon_pale: :icon_pale:

PONY

Günaydın ayşe, nesli:) anlaşılan bugün herkesin bir şikayeti var, benim de yine midem. ama bu mideye inat sabah sabah 2 simit yedim. kızlar iştahım acayip arttı, normalde bir simidi zor bitirirdim. oburiks :hungry: oldummmmm

PONY

nesssli

bulantım vardı sabah ama bişeyler yedim bastırdım bugün başım ağrıyo yanıma ağrı kesici aldım içtim biraz rahatladım :(

nesssli

PONY

Alıntı yapılan: nesssli - 11 Ocak , 2010, 10:45:01
nurcum ay az kaldı senin asyanı koklamana :)

evet neslicim yaa çok az kaldı:) çok merak ediyorum kızımı kime benzeyecek diye...

PONY

ayşee7478

kızlar ben ateş alıyorum resmen menepozlular gibiyim yaa. ölüyorum. kızım da bugün hiç kımıldamadı korkuyorum yaaa. dün yengemlere gitmiştik tartıldım orda 1 kilo vermişim. 90.7 çıktı çok sevindim ama bugün berbat haldeyim resmen kusmamak için kendimi tutuyorum. ayyy çok kötüyüm yaaaa.